Najtrudniej poznać samego siebie

10 powodów dla których warto kochać

10 powodów dla których warto kochać

w oświecenie/prawdziwie/zdrowotnie

10 powodów dla których warto kochać. Miłość to potężne uczucie, ale i niezłamana siła twórcza. Miłością bezwarunkową można kształtować świat, tak jak robią to matki. Ale i zakochanie wstrząsa człowiekiem do głębi. I bynajmniej nie ślepniemy z powodu miłości. Odkrywamy za to zupełnie inny, nowy świat. Świat radości, przyjaźni, zakochania, szczęścia, inspiracji. Świat pokoju i spokoju, bez strachu i bólu. Bo miłość może wszystko.

10 powodów dla których warto kochać

10 powodów dla których warto kochać

Wnet stanę się największym piewcą miłości, gdyż bardzo się staram. Ponieważ moim życiowym celem jest bezwarunkowa miłość. Pragnę się tego nauczyć w pełni. Dlaczego tak chcę? Skąd ta fascynacja? Dlaczego akurat miłość?

1. Miłość tworzy niezwyciężonym

To uczucie sprawia, że dostajesz skrzydeł. Czujesz się, jakbyś mógł zrobić wszystko o czym pomyślisz. Życie jest wówczas jasne, szczęśliwe i bezproblemowe. Wreszcie masz odwagę robić to, czego do tej pory nie byłeś w stanie. Dlatego też warto kochać.

2. Miłość daje inspiracje

Pozostawanie w stanie miłości lub zakochania sprawia, że ​​czujemy się natchnieni do wielkich rzeczy. Twoja wyobraźnia jest ogromna, a potencjał niezmierzony. Miłość daje motywację i optymistyczne, zawsze pozytywne podejście.

3. Miłość daje szczęście

Ona po prostu je daje. W stanie miłości jesteś permanentnie szczęśliwy. Bywa, że i w euforii. Warto kochać.

4. Miłość wytwarza romantyzm

Daje nadzieję, że istnieje dla nas idealna osoba. Druga połowa, z którą zaznamy pełni. I tak się też w życiu zdarza, jeśli dążymy do miłości i się jej uczymy.

5. Miłość eliminuje strach

Stajesz się nieustraszony. Nie na miarę bohatera, chociaż i tak bywa, ale na miarę siebie. Twoje obawy znikają. Masz poczucie jakby coś cię chroniło nieustannie, gdy jesteś szczęśliwy. Dlatego warto kochać.

6. Miłość przywołuje najlepszą wersję nas

Zanika w nas arogancja, strach, obawy. Nagle szlachetniejemy, jesteśmy lepszą wersją siebie. Potrafimy być mili, wdzięczni i radośni, ale i wybaczający, bo zewsząd otaczają nas dzieci. I my sami tym małym dzieckiem jesteśmy. Mimo iż udajemy dorosłych.

7. Miłość czyni bogatym

Miłość daje ci błogosławieństwo, a ono czyni cię szczęśliwym, co implikuje dostatek. Jeśli dostatek ma być bogactwem, to jest. Dlatego też warto kochać.

8. Miłość konsternuje

Miłość niejednokrotnie potrafi wyrzucić cię z twojej strefy komfortu i wprowadzić w zakłopotanie. Wstrząsa tobą tak do głębi, iż wymusza ponowne rozważenie i zmianę przekonań. Miłość jest zagadkowa. Daje poczucie tęsknoty, co sprawia że pragniesz z kimś być.

9. Miłość jest bezinteresowna

Miłość potrafi doprowadzić do szaleństwa, zachęca cię do robienia nietypowych rzeczy. Ale sprawia także, że ​​stajesz się bezinteresowny w sposób bezwarunkowy.

10. Miłość daje wiarę

Miłość daje wiarę na długo i szczęśliwie. Wiara zaś czyni cuda. Cuda te nie odstają od naszego życia, one po prostu się stają, bez wyraźniej przyczyny. Ale pozostają. Dlatego też warto kochać.

Miłość to jedyne uczucie tak naprawdę, którego pragniemy całym sercem. Ale w pogoni za miłością, nie zapominajmy o tym, że to nie tylko zakochanie w partnerze jest miłością. Ale też miłość do siebie jest miłością i do przyrody i do wszystkiego co w nas i poza nami. Dlatego warto kochać. Miłość to radość, to harmonia, to wyzwolenie, to pokój i spokój. To również bezwarunkowy cel życia, jako że w wyższym wymiarze jesteśmy naczyniem miłości. I ona w nas występuje, albo jest jej brak.

10 powodów dla których warto kochać – Podsumowanie:

Na miłość i pojmowaną także tak intymność składają się pragnienie dbania o dobro partnera, przeżywanie szczęścia w obecności partnera i z jego powodu, szacunek dla partnera, przekonanie, że można na niego liczyć w potrzebie, wzajemne zrozumienie, wzajemne dzielenie się przeżyciami i dobrami duchowymi i materialnymi, dawanie i otrzymywanie uczuciowego wsparcia, wymiana intymnych informacji, uważanie partnera za ważny element własnego życia.

PS. Raz, dwa, trzy – kochasz ty! Wszystko bezapelacyjnie i do końca. – August Witti

______
#Milosc

najnowsze z oświecenie

Kto jest autentyczny?

Kto jest autentyczny?

Kto jest autentyczny? Osoba autentyczna to ktoś, kto ceni przejrzystość, rzetelność i
http://www.augustynski.eu/oswiecenie-popandemiczne/

Oświecenie popandemiczne

Oświecenie popandemiczne. Dotarliśmy ponownie do okresu pandemicznego i albo wyciągniemy wnioski, albo

Czym jest ambicja?

Czym jest ambicja? Aby osiągnąć życiowy sukces, spełnienie marzeń, rozwój osobistej świadomości,
Czym jest lojalność?

Czym jest lojalność?

Czym jest lojalność? Pisałem już czym jest świadomość. Jest ona szlachetnością, która
Co podtrzymuje Matrixa

Co podtrzymuje Matrixa

Co podtrzymuje Matrixa? Jedyne co tak naprawdę podtrzymuje ten fikcyjny świat Matrixa,
Translate »
idź do góry