12 oznak przebudzenia

12 oznak przebudzenia

w kwantowo/oświecenie

12 oznak przebudzenia. Geoffrey Hoppe opisał dwanaście oznak przebudzenia. Są to symptomy przejścia wskazujące na naszą duchową przemianę oraz ekspansję świadomości. Nie ma się co zatem martwić, gdy takie symptomy zaobserwujemy u siebie, to dobry znak, acz uciążliwy. Ważną informacją jest fakt, że te objawy w końcu znikną.

12 oznak przebudzenia

 1. 12 oznak przebudzeniaBól ciała – szczególnie szyja, ramiona oraz plecy. Ból świadczy o intensywnych zmianach naszego DNA.
 2. Uczucie smutku – uwalniamy się w ten sposób od swojej przeszłości, także poprzednich wcieleń.
 3. Płacz – nie należy z tym walczyć, ale pozwolić, aby łzy płynęły. Uwalniamy w ten sposób stare energie.
 4. Zmiana pracy – oznacza to, że jesteś w okresie przemian. Możliwe, że pracę zmienisz wielokrotnie, szukając właściwej. Nie przywiązuj się.
 5. Wycofanie – ze związków rodzinnych, towarzyskich. Świadczy to o tym, że wychodzisz z karmicznego cyklu i stare więzy zostają uwolnione.
 6. Zły sen – może się zdarzać, że wielokrotnie w nocy się obudzisz /zwłaszcza między 2:00 a 4:00/. Oznacza to, że zachodzi w tobie wiele energetycznych zmian.
 7. Marzenia senne – pojawiają się spektakularne sny, wojny, bitwy, pościgi, potwory. Uwalniasz stare energie, a to objaw ich przerobienia.
 8. Dezorientacja – mogą pojawić się zaburzenia równowagi, wrażenie poruszania się między wymiarami. Świadczy o pozyskiwaniu nowej energii.
 9. Mówienie do siebie – pojawiają się rozmowy z samym sobą. To nie choroba psychiczna tylko oznaka przejścia, będzie się nasilać.
 10. Samotność – ale wynikająca bardziej z unikania ludzi. Twoi duchowi przewodnicy odeszli, czas się usamodzielnić.
 11. Brak pasji – niechęć, amotywacja. Traktuj to jak reset organizmu, podobnie jak reset komputera. Musisz wyłączyć się na pewien czas, nie ma się czym martwić.
 12. Tęsknota za domem – najtrudniejsza oznaka przebudzenia. Doświadczasz wówczas pragnienia opuszczenia planety i powrotu do domu. Świadczy o ukończeniu cyklu naszej karmy.

Po pełnym przejściu wszystkich oznak jesteś wreszcie przebudzony, gotowy, aby pomóc innym się przebudzić. Jesteś przewodnikiem, który sam wszystkiego na sobie doświadczył, zatem głęboko rozumie każdy z elementów. I mimo, że twoja dalsza droga, może być samotna, czasami nawet mroczna, nigdy nie będziesz już sam. Masz wielkich przyjaciół.

PS. Śpiący musi się przebudzić.

____________
#Przebudzenie