Najtrudniej poznać samego siebie

21 grudnia 2020

21 grudnia 2020

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Co nas czeka 21 grudnia 2020 roku. To zagadkowe pytanie, gdyż wszystko opiera się na intuicji i przeczuciom. Jedno jest pewne, opuszczamy właśnie przestrzeń 3D, przechodząc na krótko do 4D, a zmierzając do 5D. Początkiem jest przejście do 4/5D, a tym samym początek Ery Wodnika.

21 grudnia 202021 grudnia 2020

Do tej pory poruszaliśmy się w przestrzeni trójwymiarowej. Wszystko ma do teraz trzy wymiary – długość, szerokość i wysokość. Czwarty wymiar zaopatrzony jest dodatkowo w miłość, a piaty dodatkowo w świadomość. Oczywiście jak zwykle teorii jest wiele, jak w całej ziemskiej nauce. Wszystko jest teoretyczne i raczej w przybliżeniu opisuje rzeczywistość.

Mimo iż posiadam bardzo dobre wykształcenie matematyczno-fizyczne, nie rozumiem ludzkiej fascynacji i wiary w naukę. Jak można w coś wierzyć, co nie jest prawdą, tylko hipotezą. Zresztą ostatnie lata dowodzą, że wiele hipotez trafił szlag. A zacząć można od sławnego E=mc2, gdzie E to energia, która rzekomo ma być równa m-masa, pomnożone przez c-prędkość światła do kwadratu. To równanie miało być stałe, a nie jest, gdyż prędkość światła okazała się być zmienną /ostatnimi czasy/.

Zatem mamy hipotezy, hipotezy i jeszcze raz hipotezy. 4D, czyli 3D + miłość zmienia postać rzeczy, gdyż miłość jest wymierna i zmienia jak wiemy wszystko. W tym miejscu zmienia się nasz obraz świata, gdyż zauważamy już, że jesteśmy powiązani ze wszystkim i jesteśmy jednością. Nie ma przypadków – wszystko jest ze sobą powiązane – wszystko ma swój cel. To zmienia postać rzeczy, gdyż do tej pory zakładaliśmy nieuchronność rzeczy, ich przypadkowość i wynikanie jedno z drugiego. Okazuje się jednak, że wszystko, bo każde zdarzenie ma konkretny cel i czemuś służy. Każde wydarzenie od teraz staje się naszą instrukcją, w oparciu o którą mamy się uczyć. Po co uczyć, aby wyjść poza ramy umysłu, po to, aby w konsekwencji głębiej zrozumieć siebie, a co za tym idzie swój wszechświat.

21 grudnia 2020 – Rozważania:

Każdy z nas tworzysz własną rzeczywistość, która jest dzielona ze wszystkim innym. Odbywa się to na zasadach podświadomej współpracy. I bynajmniej nie musimy tego rozumieć, wystarczy wiara. Po raz chyba pierwszy w historii mamy wolną wolę, za pomocą której możemy wybrać, którą rzeczywistość chcemy wybrać i włączyć do swojego doświadczenia. Ta droga dla niektórych już się zaczęła i obfituje w zmiany. Ci co zdecydują się pozostać w 3D nie odczują zmian, albo po prostu nie będą ich świadomi. Spodziewać można się wszystkiego, chociażby ujawnienia wszystkich typów ziemian i pojawienia się kosmitów. To zaś pociągnie kolejne zmiany.

Każda z tych historycznych zmian będzie miało ogromne znaczenie, gdyż wreszcie zaczniemy odróżniać prawdę od fałszu. Najprawdopodobniej będzie też połączenie wiele linii czasu, z których będziemy mogli wybrać indywidualnie własną. Ostatecznie wszystko, czego jesteś świadom, jest odbiciem twoich przekonań. Bez względu czy ci się to podoba, czy też nie. Nasza Ziemia wchodzi obecnie na wyższe częstotliwości wymiarowe, co wnikliwi obserwatorzy już zauważają. Zmienia się rytm Ziemi, trwa przebiegunowanie, magnetyzm ziemski zanika, a Ziemia obecnie jest oświetlana strumieniem promieniowania kosmicznego z czarnej dziury w naszej galaktyce. Ostatni noblista określił tą czarna dziurę jako portal do innego wymiaru. Nie wiedziałeś? To poczytaj.

21 grudnia 2020 – Podsumowanie:

Ludzkość się zmienia, na każdym poziomie. Na poziomie DNA, przechodząc z budowy węglowej komórek, na krystaliczną. A to dopiero początek. Stajemy się światłem, które energetycznie działa w sposób falowy. Tworzenie nowej planety, tworzy nasze nowe „ja”. Dlaczego tak się dzieje? Gdyż planeta, jakiej doświadczasz, jest zwierciadłem twojego własnego wnętrza. Gdy to wnętrze się zmienia, zmienia się planeta. A wszystko to dzieje się dzięki energiom subtelnym, których do tej pory nie braliśmy pod uwagę. Te energie to miedzy innymi telepatia, intuicja, prekognicja, jasnowidzenie, itp., które jak się okazuje ma większe oddziaływanie na naszą rzeczywistość, niż myśleliśmy.

PS. Każdy z nas tworzy własną rzeczywistość, a ta z kolei buduje to co postrzegamy. – August Witti

_________
#21.12.2020

najnowsze z prawdziwie

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Cel w życiu

Cel w życiu

Cel w życiu. Posiadanie celu jest jednym z podstawowych czynników szczęścia. Bez
Rozmowa wewnętrzna

Rozmowa wewnętrzna

Rozmowa wewnętrzna. Z tych samych przyczyn wierzymy i nie wierzymy w Boga.
Świadomość marki

Świadomość marki

Świadomość marki jest niezbędnym elementem tworzenia udanego biznesu /producenta, sklepu, osoby, produktu/.
Translate »
idź do góry