Najtrudniej poznać samego siebie

3 x TAK Michał Szpak 1

3 x TAK Michał Szpak

w artystycznie/muzycznie/topowo

Polski młody wokalista o swoistym, oryginalnym i ciekawym stylu, przez “znawców” nazywanym metroseksualnym, autor tekstów, urodzony 26 listopada 1990r. w Jaśle.

3 x TAK Michał Szpak


michal1Zaistniał w X-Factor. W 2011 roku był jedną z gwiazd czwartej edycji Orange Warsaw Festival. W tym też roku wydaje pierwszy album, zatytułowany XI. W 2013 roku zdobył Złoty Samowar na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze za wykonanie piosenki “Oczy czornyje”, jak przystało na kresowianina. W 2014 roku był gościem Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Czyli walka o miejsce i poszukiwania, od przypadku do przypadku i nieustannie, słowem nic specjalnego, szwarc, mydło i powidło.

Aż nastąpił kwiecień 2015, czyli teraz, świeżutko została wydana piosenka “Real Hero” promująca drugi album Michała. I mam nieodparte wrażenie, że wreszcie ten chłopak zaczyna krystalizować swój wizerunek, zarówno sceniczny image, chociaż dla mnie to jest po prostu image prawdziwego rockmena, nie polskiego, tylko tego prawdziwego, nie koszula flanelowa i jeansy, ale szyk, styl i bon ton. Sposób śpiewania Michała i repertuar, także zaczynają być zauważalne, “Real Hero” bardzo się podoba i widzę tutaj ogromny potencjał. Zobaczymy co przyniesie czas i czy Michał wytrwa w obranym stylu, a nie jest to łatwe w środowisku anonimowych alkobetyków – bum cyk, tarara i gra gitara. Nie zmarnuj szansy Michale. I brawo za odważny image – szacun.

PS. “Mężczyzna metroseksualny to po prostu heteroseksualista z gejowskimi gadżetami – czyli typowy Anglik”. – Robin Williams

___________
#PolskieHity

ostatnie z artystycznie

Westworld

Westworld czy życie?

Drugi raz mam przyjemność oglądać serial Westworld z 2016 roku, Jonathana Nolana
rozkwit sztuki

Rozkwit sztuki

Obserwujemy wzmagający się rozkwit sztuki wszelkiej. Wraz z nią kroczy pomysłowość i
Botoks

Botoks

Z wielkim zaskoczeniem czytam opinie na temat tego filmu, bo moim zdaniem
Nowe życie

Nowe życie

Dziś na kolację opowiadanie … Nowe życie!
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

Właśnie wróciłem z seansu Blade Runner’a 2049. Cóż to była za uczta filmowo-muzyczna...
Translate »
idź do góry