7 zasad bogacza

7 zasad bogacza

w kwantowo/pomysłowo/świadomie

7 zasad bogacza. Bogactwa się nie zdobywa, bogatym się jest. Aby stać się bogatym trzeba zmienić swój stosunek do pieniędzy i tego, co chcesz otrzymać? Nie trzeba wcale ani dużo zarabiać, ani też wygrać znacznej sumy, nie trzeba fizycznie nic, ale trzeba patrzyć na pieniądze w odpowiedzi sposób i mieć do nich odpowiedni stosunek.

7 zasad bogacza7 zasad bogacza:

Pieniądze to nie problem:

Dopóki uważasz, że pieniądze są problematyczne i są problemem dla ciebie, a ich zdobywanie stanowi również problem – to tak będzie. Nic co się dzieje wokół nie dzieje się wbrew nam. Wszystko kreujemy i dobro i zło tyle, ze jedno świadomie, drugie zaś na ogół nie. Aby odmienić to widzenie zmień swój stosunek do pieniędzy, na bardziej pozytywny i przyjemny. Nie demonizuj pieniędzy, nie rób z nich świętej krowy. One są po to, aby ci służyć, zatem tak je powinieneś postrzegać, nic więcej.

Rozszerz widzenie:

Oglądaj rzeczy, których do tej pory nie brałeś pod uwagę. Ekskluzywne sklepy, super hotele, szykowne samochody, sztukę przez wielkie S, wszystko, czego do tej pory unikałeś, ponieważ sądziłeś, że cię najzwyczajniej w świecie nie stać. Jeśli coś z tego, co na nowo odkrywasz sprawi, że ​​się uśmiechniesz, zastanów się, czego by to od ciebie wymagało? Jak zwyczajnie to osiągnąć? Nic nie zakładaj i nie osądzaj zawczasu, że nie możesz tego mieć. Bo dlaczego nie?

Rozszerz wiedzę:

Dowiedz się, jak wykorzystałbyś pieniądze, aby zmienić swoje życie na lepsze. Nie planuj co kupisz sobie, bo to i tak zrobisz. Planuj jak ubogacisz świat, bo to tworzy hojność ducha. Pragnienie większej swobody i wolności dla siebie i innych pomoże ci przyciągnąć więcej pieniędzy, aby to stworzyć. Zaufaj i uwierz w swoje możliwości, swoje szczęście i siebie. Bo dlaczego nie?

Sposoby zarabiania:

Zdobądź i rozszerz wiedzę o pieniądzach i sposobie ich zarabiania. Zwłaszcza o te sposoby, których nie brałeś pod uwagę, jak akcje, obligacje, samochody kolekcjonerskie i nieruchomości, metale szlachetne, sztuka. Wszystko po to aby móc w każdej chwili uruchomić te sposoby na zarobienie większej ilości pieniędzy. Dowiedz się, jak działają te rzeczy, aby zarobić więcej pieniędzy. Im więcej wiesz, tym więcej masz.

Pieniądz to przyjaciel:

Traktuj pieniądze jak przyjaciół. Gdy przestaniesz patrzeć na pieniądze jak na wroga i zaczniesz traktować je jak przyjaciół, wówczas ci przyjaciele mają do ciebie większy dostęp i faktycznie pojawiają się, aby ci pomóc. I nic w tym dziwnego, bo świat jest spolegliwy i spełnia każde twoje życzenie. Dobrze żeby to życzenie było mądre i przemyślane.

Konto w banku to cyfra:

Nie patrz na swoje konto jak na żywe pieniądze. To wirtualna cyfra nic więcej. Nie porównuj liczb, które widzisz na koncie, do swojego życia. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Cyfry nie są prawdziwe, to tylko liczby na stronie. Zamiast tego zadaj sobie pytanie, jak mogę zarobić więcej pieniędzy za pomocą cyfr, które posiadam?

Wydawaj pieniądze, aby zarabiać:

Przestań myśleć, że wydawanie pieniędzy to ich strata. To nie jest prawda. Pieniądze są odpowiednikiem energii, a energii nie da się stracić. Ona może zmienić swój stan, przeistoczyć się, ale nie ma to nic wspólnego ze stratą. Pomyśl, że używasz pieniędzy do kreowania swojej rzeczywistości i wydając je, wysyłaj je radośnie w świat, aby powróciły do ciebie z przyjaciółmi. Dlaczego tak? Bo możesz tak zrobić i na pewno ci nie zaszkodzi.

Ot i całe 7 zasad bogacza.

PS. Pieniądz lubi pieniądz, jak zabawa zabawę. – August Witti