Najtrudniej poznać samego siebie

Agenturalna Pro Civili

w polsko/prawdziwie

Dlaczego jest tak mało dyskusji z udziałem Komorowskiego, dlaczego nie ma szans na debatę, ani także na jej namiastkę jaką była by polityczna rozmowa, dlaczego Komorowski na słowa WSI i Pro Civili reaguje jak diabeł na święconą wodę? Czyżby jego wiodącą i sterującą siłą była …

agenturalna Pro Civili?

zdrada1Fundacja Pro Civili w raporcie Macierewicza to główny dowód na nielegalne działania WSI. Raport dowodzi, że fundacja, zarządzana przez oficerów WSI wspólnie z Wojskową Akademią Techniczną, podejmowała przestępcze przedsięwzięcia biznesowe i sprzeniewierzała olbrzymie pieniądze. W świecie niezależnych mediów wydawało się, że o fundacji napisano już wszystko. Jednak ten temat nie został do końca wyczerpany, tajne dokumenty, będące w posiadaniu gazety “Wprost”, poszerzają zebraną wiedzę, wprowadzają nowe fakty i łączą się ściśle z aneksem do raportu z likwidacji WSI.

W raporcie Macierewicza zawarta była informacja, że ministrami obrony narodowej w opisywanym okresie byli: Stanisław Dobrzański, Janusz Onyszkiewicz i Bronisław Komorowski. W autentycznym dokumencie, który był źródłem aneksu WSI, brzmi to o wiele dosadniej: “Wojskowe Służby Informacyjne, które odpowiedzialne były za kontrwywiadowczą osłonę technologii rozwijanych w ramach projektów badawczych na WAT, same przekazywały je w obce ręce /obcych państw/. Odpowiedzialność za to ponosi nie tylko ówczesny szef WSI, ale także były szef MON. Bronisław Komorowski w sposób szczególny traktował wszystkie kwestie związane z WAT i interesami uczelni. Działo się tak zwłaszcza w okresie, gdy kierownictwo w WSI sprawował gen. Tadeusz Rusak”.

W opisywanym tajnym materiale, odsłaniającym późniejsze losy, w których brała udział Agenturalna Pro Civili, znalazła się też informacja, że gen. Rusak “były dowódca kompanii czołgów przygotowanej do pacyfikacji kopalni “Wujek” /zgłosił się tam jako ochotnik/ – w późniejszym okresie był rekomendowany przez Bronisława Komorowskiego na szefa delegatury UOP w Krakowie i w efekcie mianowany przez Andrzeja Milczanowskiego na to stanowisko”.

Mamy zatem tutaj do czynienia z faktem bezpośredniego współudziału w zdradzie i działalności na szkodę Państwa Polskiego. Schyłek obecnej władzy będzie owocował w coraz to nowsze wstrząsające i oburzające informacje. Miejmy nadzieję, że te niegodne i antypolskie zachowania, doczekają również surowej kary, a nie jak do tej pory ochrony i haniebnych profitów państwowych. Obecny prezydent to kukiełka w rekach “ciemnych mocy”, z suflerem u boku.


PS. Ponoć każdego można kupić – trzeba tylko znać cenę i rodzaj waluty.

Źródło: http://www.wprost.pl/ar/463414/Pro-Civili-nowa-odslona/ – Pobrane dnia: 14.05.2015 roku

________
#ProCivili

najnowsze z polsko

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość – drzewa mają priorytetową rolę w świecie duchowym, a
Proste prawdy życia

Proste prawdy życia

Proste prawdy życia i ich przedstawienie. Nasza miłość często objawia się niewerbalnie,
bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów, ale nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności
Kto jest kim na Ziemi

Kto jest kim na Ziemi

Brak zasad, demoralizacja, korupcja, ukochanie pieniądza, bezwzględność, aspołeczność, depopulacja, degradacja środowiska etc.,
Amanita muscaria

Amanita muscaria

Amanita muscaria – ważne informacje praktyczne. Książka “Święty Grzybóg” Waldemara Borowskiego to
Translate »
idź do góry