Aktywacja DNA

Aktywacja DNA

w kwantowo/świadomie/zdrowotnie

Aktywacja DNA – co to takiego? Jako gatunek ewoluujemy i budzimy uśpione części naszego DNA. Aktywacja DNA staje się teraz częścią zbiorowej świadomości Ziemi. Aktywowano już wystarczającą liczbę osób, tak aby zdarzyło się to spontanicznie, bez pomocy mistrza. Większość ludzi już się intuicyjnie aktywowała. Aktywacja DNA to swego rodzaju przemiana. Zmienia się zapis naszych wewnętrznych historii, ponieważ nad nimi pracujemy i rozwiązujemy. Przez co stajemy się ostatecznymi twórcami otaczającej nas rzeczywistości. Wprowadzamy do rzeczywistości swoje fizycznie świadome ucieleśnienie i głęboko odczuwamy przekonanie o swojej wartości, umiejętnościach i miłości świata. Wyższe doświadczenia w postaci wydarzeń i ludzi, przyciągamy do siebie jak magnes.

Aktywacja DNA

Aktywacja DNA – Obserwacja:

Aktywujemy nici do DNA i jego 46 istniejących chromosomów. Aktywowane jest również mitochondrialne DNA. To prezentem od Stwórcy / Boga / Świadomości.

Gwoli wyjaśnienia:

W środku mózgu znajduje się mały gruczoł szyszynki /tzw. dom duszy/. Szyszynka jest odpowiedzialna za produkcję melatoniny. Melatonina wytwarzana jest w ciemności, bo hamowana jest przez światło. W szyszynce znajduje się komórka główna i jest ona centrum operacyjnym dla wszystkich komórek w ciele. W obrębie tej komórki znajduje się chromosom DNA.

Jego aktywacja odbywa się sercem, które jak już wiemy jest również organem myślącym, znacznie szybszym od mózgu. Wszystkie części ciała są kontrolowane przez chromosomy i DNA. Jest ich czterdzieści sześć chromosomów /23 pary po dwie nici/. Pierwsze dwa to chromosomy młodości i witalności, które stanowią parę. Chromosomy te zawierają tzw. pasma cienia.

Nici cienia to własnie młodość i witalność. W trakcie ewolucji zapisane zostały tam negatywne wspomnienia i uczucia, które zmieniły część chromosomów i DNA. To zaś obniżyło naszą odporność na choroby, pozostawiając wspomnienia. I te właśnie wspomnienia musimy zmienić, nadpisać. To tej części siebie mamy wydawać polecenia, podobnie jak uczyłeś się za młodu, głośno i wyraźnie. Dlatego tak skuteczne są techniki głosowe, np. medytacja, EFT. Wydajesz sobie polecenia, które aktywują twoje DNA. Ta praca nad sobą musi być rodzajem rytuału, czyli wykonywana stale w pewnym okresie czasu. Wówczas gdy nasze słowa są przemyślane i świadome, zmieniają one stary obraz w mózgu, nadając mu nowego znaczenia.

Aktywacja DNA – Zastosowanie:

Sama aktywacja procesu dowodzenia chromosomami młodości i witalności odbywa się w ten sposób. Wycisz się w środku, w sercu i wyobraź sobie schodzenie do niego. Wizualizuj wzrost energii przez stopy, otwierając wszystkie czakry. Mów głośno co robisz! Nie musisz robić nic fizycznie, jedynie wydać świadomą komendę np. “Aktywuję pierwsze chromosomy młodości i witalności”. Dlatego tak istotne jest skupienie i wiara. To wiara zmienia nasze życie i ciało.

Ponieważ dokonujesz zmian komórkowych w ciele, ciało zacznie się oczyszczać z toksyny. Gdy już ugruntujemy się w przekonaniach i wierze, aktywujemy chromosomy dalej mówiąc “Aktywuję pozostałe chromosomy”. Budzimy w ten sposób mitochondria komórki. One zaś posiadają własny materiał genetyczny oraz umiejętność produkcji własnych RNA i białek. Mitochondria to “elektrownie komórkowe”, bo przekształcają materiał organiczny w energię.

Aktywacja DNA – Podsumowanie:

Świadoma aktywacja oparta na wypowiedzianych słowach i poparta wiarą opiera się na naszych chęciach co do zmian i wierze, że jest to możliwe i prawdopodobne. Człowiek sceptyczny, wątpiący w Boga, nie może aktywować DNA, bo nie potrafi wyzwolić wiary. Ważne, aby przy tym wszystkim być nastawionym pozytywnie i optymistycznie, tak aby dostrzec zmiany. Świadoma aktywacji słowem, aktywuje nasze myśli, które poparte wiarą będą mocniejsze. Słowa i myśli muszą być skoncentrowane na celu. Zmieniasz negatywne aspekty twojego życia, które zaczną być zastępowane pozytywnymi. Ale musisz sobie to opowiedzieć.

Często nasza aktywacja przenosi się na naszych najbliższych, ale często zwiększa też naszą świadomość negatywnych wpływów. To dzięki naszej zmienionej optyce, opuszczamy miejsca i ludzi nie rezonujących z nami. Zaczyna się rotacja znajomych i rodziny. Nic nie pozostaje takie samo, bo wszystko się zmienia na naszych oczach.

PS. Wiara czyni cuda, ale bez niej niewiele się nie uda. – August Witti

Hits: 115