Najtrudniej poznać samego siebie

Anonymous do Putina

Anonymous do Putina

w internetowo/prawdziwie/świadomie

Anonymous do Putina. Międzynarodowa grupa hakerów Anonymous prowadzi obecnie otwartą cyberwojnę z Rosją. To działanie grupy hakerskiej z całego świata, którą system traktuje jako outsiderów i przeciwników. To zupełnie coś nowego na arenie matrixa i jak się okazuje – skutecznego.

Działania Anonymous skupiały się na uderzeniu w państwowe instytucje reżimu Putina. Obecnie sytuacja całkowicie się zmieniła. Hakerzy zaplanowali akcję, która uderzy bezpośrednio w prezydenta Rosji. Jej cel to upublicznienie informacji, które miałyby pogrążyć Putina na arenie międzynarodowej, ale także w samej Rosji.

Anonymous do PutinaAnonymous do Putina

„To tylko kwestia czasu, aż odkryjemy brud, który ukrywałeś przed społeczeństwem, a który pozwolił ci dojść do władzy”, „Oczekujemy twojej rezygnacji ze stanowiska”, „Nigdy nie zapomnimy o śmierciach, do których doprowadził twój reżim” – to tylko fragmenty wypowiedzi grupy Anonymous. Głoszą dalej, że „To dopiero początek. Cały świat przejrzał twoją propagandę”, „Wkrótce doświadczysz tego, do czego zdolna jest światowa społeczność hakerów – także tych z twojego kraju”, „ZSRR upadło wiele lat temu i świat nie zapomniał brutalności tamtego reżimu”.

Groźby te zdają się realizować. Do tej pory rozpracowane zostały kody oznaczeń wojskowych grupy uderzeniowej „V”, przechwycono rosyjskie wojskowe systemy łączności. Sam Elon Musk oddał walczącym Ukraińcom kody do łączności satelitarnego internetu ze starlinków. Prezydent Ukrainy walczy w okopach, a państwa europejskie wysyłają Ukrainie amunicję do walki z okupantem. Mamy zatem nowy rodzaj wojny i rozpad systemów. Jak się okazuje, systemy polityczne są zbędne, gdyż żadne z państw nie stanęło oficjalnie za Ukrainą i oficjalnie nie wysłało kontyngentu.

Dowodzi to jednego, o czym już wielokroć pisałem. Mamy rozpad matrixa, czyli systemów politycznych rządzonych przez grupy wpływu. Mamy też rozpad świata jaki do tej pory znaliśmy. Gdy wszystkie zasłony opadną, obudzimy się w świecie bez wojen, bez podziałów, bez niewolnictwa politycznego i systemowego, bez systemów, jakiekolwiek by one nie były. To nowa droga ludzkości, a my bierzemy w niej czynny, bezpośredni udział.

Anonymous nie jest jedną zorganizowaną grupą, zarządzaną centralnie. To współdziałający kolektyw, do którego dołączyć może każdy z nas. Jego siłą w obecnych czasach jest umiejętność wspólnego skupienia się na celu, a przede wszystkim internetowy i informatyczny charakter. To nie bezpośrednia walka ludzi, a maksymalne osłabienie systemu i zaplecza informatycznego tak, aby sam się rozpadł. To operacja światowej opozycji i ludzi świadomych, pojawia się w sieci pod hasłem /hashtagiem/ #OpRussia. A platformą informacyjną jest Twitter.

W sobotę 26 lutego Anonymous zablokowali sześć internetowych rosyjskich stron rządowych. Zaatakowane zostały m.in. oficjalna strona Kremla (kremlin.ru) oraz Rosyjskiego Resortu Obrony (mil.ru). Anonymous oficjalnie wypowiedzieli Rosji wojnę cybernetyczną.

Zaatakowano rosyjskich dostawców usług internetowych: Com2Com, PTT-Teleport Moscow, RELCOM oraz SOVAM Teleport. Celem jest stała blokada rosyjskich rządowych witryn internetowych. Włamano się także do rosyjskich państwowych kanałów telewizyjnych, gdzie puszczono ukraińską muzykę i pokazywano ukraińskie symbole narodowe.

Anonymous do Putina – Podsumowanie:

Na samym froncie pojmani rosyjscy żołnierze okazali się zupełnie nieświadomi tego gdzie są i że są obecnie na wojnie z Ukrainą. Podejrzewali, że są na manewrach i byli zaskoczeni, że biorą udział w wojnie, której nie chcą. To również może okazać się ogromną pomocą w zmianie myślenia całego naszego globu, gdyż bez wojska i żołnierzy wojny nie ma. Zatem uzbroić należy się w cierpliwość i patrzyć z zapartym tchem jak upadają systemy władzy, być może nasz rodzimy również.

Na koniec ciekawostka: „Ludzie wkrótce uwolnią się z matrycy. Trwa wojna, która ukształtuje przyszłość ludzkiej egzystencji, a świat, który pozostawiamy naszym dzieciom, milcząco optymistycznie patrzy w przyszłość, ponieważ ludzkość wykazuje oznaki łamania matrycy.

Ludzkość została zredukowana do niewoli przez tysiące lat, byliśmy przetrzymywani w mentalnym więzieniu przez ciemne elity i tajne stowarzyszenia, które robiły wszystko, aby nas uciskać i uniemożliwiać nam osiągnięcie naszego potencjału. Matryca świata rzeczywistego zaczyna pękać. Ludzkość wykazuje oznaki uwolnienia matrycy. Cóż za czas na życie! Ekscytujące czasy, w których żyjemy.

Tak, oczywiście, jest wiele osób, które interesują się tylko Kardashianami, ale duża część populacji została przebudzona. Najważniejsze jest to, że trwa wojna między naszymi najwyższymi panami a tymi, którzy chcą nas uwolnić. Czym jest macierz? Matryca to holograficzny wszechświat projektowany na nas przez tych, którzy chcą nas kontrolować. Ludzkość była w ten sposób represjonowana i kontrolowana przez milenialsów. Myślimy, że to prawda, ale w rzeczywistości to tylko film odtwarzany w zbiorowej świadomości, który przedstawia się jako „rzeczywistość”.

To jest duchowa zmiana, która musi nastąpić. Ludzie mają dość bezużytecznych wojen, totalitarnego przywództwa i autorytarnej kontroli. Ludzie budzą się z tym, co jest naprawdę ważne w życiu. Nadszedł czas, aby odzyskać naszą nieskończoną moc i otworzyć drzwi naszego psychicznego więzienia. Nie jest to łatwe, ale czas iść w świetle wolności. ” Keanu Reeves

PS. W ciekawych czasach przyszło nam żyć, zatem postarajmy się je wszyscy zrozumieć. – August Witti

________________
#AnonymousDoPutina

Czy ktoś wie co się stało z potwornie groźnym koronawirusem? Chyba wystraszył się również tego co się dzieje.

najnowsze z internetowo

Technologia deepfake

Technologia deepfake

Technologia deepfake. Termin ten pochodzi z głębokiego uczenia się. Jest to zsyntetyzowanie
Realizm vs wiara

Realizm vs wiara

Realizm vs wiara. Nauczeni jesteśmy odbierać ten świat nie dosyć, że w
No piknie

No piknie

No piknie. Co jakiś czas ktoś, jakiś haker z krajów azjatyckich lub
Translate »
idź do góry