Najtrudniej poznać samego siebie

Bądź wdzięczny

Bądź wdzięczny

w świadomie/zdrowotnie

Bądź wdzięczny przyrodzie za to, że jest i daje ci życie. Bądź wdzięczny zwierzętom za to, że … kochają bezwarunkowo, bez względu na to kim jesteś i jak wyglądasz. Zwierzętom za to, że uczą i dają nam nieustannie miłość, którą możemy uzupełnić swoje życiowe akumulatory. Bądź wdzięczny za to, że te zwierzęta za ciebie się poświęcają, cierpią, a nawet umierają. Wdzięczny bądź.

Bądź wdzięcznyBądź wdzięczny

Od 12 lat prowadzimy z żoną hodowlę kotów rasy Peterbald Bella Bitis*PL. A przy okazji ja mam przyjemność te koty socjalizować. Co to oznacza? Znaczy to, ni mniej ni więcej, że siedzę z nimi przez cały boży dzień, usługuję, karmię, poję, otwieram drzwi, ale i tulę, drapię, głaskam, uczę miłości i oddania. Bo te koty to moja wizytówka jako hodowcy. Zatem muszą spełniać najwyższe normy, w tym obowiązkowa miłość bezwarunkowa do ludzi /właściciela/, pełne oddanie i poddanie. I mają to w standardzie. A że są kotami pro ludzkimi i bardzo inteligentne, skore do zabaw i pieszczot, to te cech się uwypuklają. Mają te koty jeszcze coś, co mają wszystkie nasze hodowlane zwierzęta. W razie konieczności oddają za nas zdrowie i życie.

Tak drodzy Państwo, zapatrzeni w siebie. Tak drodzy rodacy. Zwierzęta domowe czują, są świadome i poświęcają się dla nas. Proszę od teraz zmienić optykę na właściwą i z pełnym szacunkiem do pana kota, czy psa, czy świnki, etc. Oni w razie co idą na pierwszy ogień. Oni chorują za nas. A jeśliś tego nie dostrzegł, to sprawdź na co to twoje zwierzątko choruje i sprawdź u domowników, czy przypadkiem ktoś coś … Tak, tak! Tak należy patrzyć na nasze domowe zwierzęta. Bo taka jest prawda. Bądźmy im wdzięczni za wszystko co dla nas robią, bez względu czy wiemy to, czy nie, czy wierzymy, czy nie. Poczuj sercem.

Bądź wdzięczny – Podsumowanie:

Od 12 lat świadomie obserwuję zwierzęta, ich zachowania, sposoby ich kształtowania, wychowywania, komunikacji z nimi i tych wszystkich zauważonych spraw i zagadnień w postaci np. cierpienia, a nawet zgonu za właściciela, za Pana lub jego rodzinę. Dlatego piszę to otwarcie i świadomie – zwróćcie na to uwagę. Popatrzcie, że gdy choruje zwierzę, choruje ktoś jeszcze, albo nawet nie wie, nie łączy jednego z drugim, nie dostrzega. Jednak prawda jest prozaiczna, zwierzę bierze cierpienie za ciebie i czasem za ciebie ginie. Rozglądnij i przyglądnij się dobrze, w tym aspekcie, przez ten właśnie pryzmat. I szanuj zwierzęta i przyrodę, bo to one dają nam życie – codziennie.

PS. Życie podobnież jak miłość dostępne jest dla każdego. – August Witti

__________
#Wdziecznosc

najnowsze z świadomie

Kochaj świat

W rozwoju świadomości to bardzo ważne postanowienie: kochaj świat. To sposób na

Czym jest szacunek?

Czym jest szacunek? Szacunek to pozytywny sposób traktowania lub myślenia o kimś
Translate »
idź do góry
Skip to content