Najtrudniej poznać samego siebie

Bądź wdzięczny

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Całe życie zastanawiamy się co zrobić, żeby być szczęśliwymi. Jest takie zaklęcie, jest sposób, który umożliwia spełnienie i szczęśliwe życie: wdzięczność. Wdzięcznością można zaczarować, zmienić, poprawić, leczyć. Można wszystko 🙂 . Zatem …

bądź wdzięczny!

Bądź wdzięcznyW starożytnych mitach i legendach magiczne moce były aktywowane dzięki magicznym ruchom, albo zaklęciom. Tak właśnie działa magia słowa “dziękuję”. Jest ono kluczem do wspaniałego, dobrego i satysfakcjonującego życia. Im więcej używane, tym więcej magii, tym samy więcej satysfakcji i szczęścia.

Istnieje wiele rzeczy, za które możesz być wdzięczny w swoim życiu: zdrowie, relacje z innymi, bliscy przyjaciele, rodzina, dom, dobra praca. I za te rzeczy powinno się być wdzięcznym i przynajmniej raz dziennie uświadomić sobie, że jest się szczęśliwym i wyrazić swoją wdzięczność za to właśnie. Podziękować głośno, albo napisać “dziękuję”, myśląc właśnie o tych dobrych w naszym życiu sprawach.

Ludzie nauczyli się narzekać, pomstować, biadolić, jęczeć o byle co, zapomnieli o wdzięczności. Media podają same okropności, nie komentują doniosłych spraw, tego co dobre. A już w ogóle nie piszą o wdzięczności właśnie. A to jest ogromna energia, to jest właśnie moc. Tą mocą i tą magią można sprawiać, że świat staje się lepszy, ludzie przyjaźni, przyroda piękna, nawet pogoda słonecznie się rozświetla, gdy jesteśmy wdzięczni. Wdzięczność i miłość chodzą w parze.

Dopóki jesteśmy wdzięczni sobie, innym, losowi, Bogu, nasze zdrowie jest dobre, a życie wspaniałe. Wdzięczność poprawia nasze samopoczucie i witalność. Wdzięczność działa jak magia. Redukuje stres, łagodzi napięcie i ból, poprawia zdrowie i wydłuża życie. Stosując wdzięczność możemy poprawić swoją sytuację materialną, wdzięczność też poprawia układy w pracy, albo samą pracę. Traktujmy wdzięczność jak zabawę, nauczmy się być wdzięczni i nauczmy się dziękować, przede wszystkim sobie, za to że jesteśmy, za to że dobrze nam się żyje, za to że zdrowi jesteśmy etc.

To prawda, że ​​nie łatwo jest wyrwać się z negatywów dookoła, ale da się to zrobić. Tym bardziej, że pozytywne myślenie działa. Wystarczy, że nauczysz się być wdzięczny. I nie pytaj komu? Każdy dobrze wie komu. Pamiętaj, im więcej “dziękuje” w Twoim życiu, tym to życie lepsze, a jak już załapiesz, to nawet szczęśliwe jak w bajce.

PS. Wdzięczność jest jak magnes. Im bardziej wdzięczny jesteś, tym więcej masz rzeczy, za które możesz być wdzięczny. – Iyanla Vanzant

_____________
#Wdziecznosc

ostatnie z kwantowo

rozwój osobisty

Rozwój osobisty

Mnoży się coraz więcej ludzi, którzy pretendują do miana guru, wróża, maga.
10 elementów szczęścia

10 elementów szczęścia

Szczęście jest emocją, spowodowaną doświadczeniami ocenianymi przez podmiot jako pozytywne. “Mieć szczęście” oznacza sprzyjający zbieg, splot okoliczności,
tu i teraz

Tu i teraz

Tylko tu i teraz, i na dodatek z miłością. Ameryki może nie
Translate »
idź do góry