Bądź wdzięczny

Bądź wdzięczny

w kwantowo/oświecenie

Bądź wdzięczny. Całe życie zastanawiamy się co zrobić, żeby być szczęśliwymi. Jest takie zaklęcie, jest sposób, który umożliwia spełnienie i szczęśliwe życie: wdzięczność. Wdzięcznością można zaczarować, zmienić, poprawić, leczyć. Można wszystko 🙂 . Zatem bądź wdzięczny!

Bądź wdzięczny

Bądź wdzięczny

W starożytnych mitach i legendach magiczne moce były aktywowane dzięki magicznym ruchom, albo zaklęciom. Tak właśnie działa magia słowa „dziękuję”. Jest ono kluczem do wspaniałego, dobrego i satysfakcjonującego życia. Im więcej używane, tym więcej magii, tym samy więcej satysfakcji i szczęścia.

Istnieje wiele rzeczy, za które możesz być wdzięczny w swoim życiu: zdrowie, relacje z innymi, bliscy przyjaciele, rodzina, dom, dobra praca. I za te rzeczy powinno się być wdzięcznym i przynajmniej raz dziennie uświadomić sobie, że jest się szczęśliwym i wyrazić swoją wdzięczność za to właśnie. Podziękować głośno, albo napisać „dziękuję”, myśląc właśnie o tych dobrych w naszym życiu sprawach.

Ludzie nauczyli się narzekać, pomstować, biadolić, jęczeć o byle co, zapomnieli o wdzięczności. Media podają same okropności, nie komentują doniosłych spraw, tego co dobre. A już w ogóle nie piszą o wdzięczności właśnie. A to jest ogromna energia, to jest właśnie moc. Tą mocą i tą magią można sprawiać, że świat staje się lepszy, ludzie przyjaźni, przyroda piękna, nawet pogoda słonecznie się rozświetla, gdy jesteśmy wdzięczni. Wdzięczność i miłość chodzą w parze.

Bądź wdzięczny – Podsumowanie:

Dopóki jesteśmy wdzięczni sobie, innym, losowi, Bogu, nasze zdrowie jest dobre, a życie wspaniałe. Wdzięczność poprawia nasze samopoczucie i witalność. Wdzięczność działa jak magia. Redukuje stres, łagodzi napięcie i ból, poprawia zdrowie i wydłuża życie. Stosując wdzięczność możemy poprawić swoją sytuację materialną, wdzięczność też poprawia układy w pracy, albo samą pracę. Traktujmy wdzięczność jak zabawę, nauczmy się być wdzięczni i nauczmy się dziękować, przede wszystkim sobie, za to że jesteśmy, za to że dobrze nam się żyje, za to że zdrowi jesteśmy etc.

To prawda, że ​​nie łatwo jest wyrwać się z negatywów dookoła, ale da się to zrobić. Tym bardziej, że pozytywne myślenie działa. Wystarczy, że nauczysz się być wdzięczny. I nie pytaj komu? Każdy dobrze wie komu. Pamiętaj, im więcej „dziękuje” w Twoim życiu, tym to życie lepsze, a jak już załapiesz, to nawet szczęśliwe jak w bajce.

PS. Wdzięczność jest jak magnes. Im bardziej wdzięczny jesteś, tym więcej masz rzeczy, za które możesz być wdzięczny. – Iyanla Vanzant

_____________
#Wdziecznosc