Najtrudniej poznać samego siebie

Bądź wdzięczny

Bądź wdzięczny

w oświecenie/kwantowo/prawdziwie

Bądź wdzięczny. Całe życie zastanawiamy się co zrobić, żeby być szczęśliwymi. Jest takie zaklęcie, jest sposób, który umożliwia spełnienie i szczęśliwe życie: wdzięczność. Wdzięcznością można zaczarować, zmienić, poprawić, leczyć. Można wszystko 🙂 . Zatem bądź wdzięczny!

Bądź wdzięczny

Bądź wdzięczny

W starożytnych mitach i legendach magiczne moce były aktywowane dzięki magicznym ruchom, albo zaklęciom. Tak właśnie działa magia słowa “dziękuję”. Jest ono kluczem do wspaniałego, dobrego i satysfakcjonującego życia. Im więcej używane, tym więcej magii, tym samy więcej satysfakcji i szczęścia.

Istnieje wiele rzeczy, za które możesz być wdzięczny w swoim życiu: zdrowie, relacje z innymi, bliscy przyjaciele, rodzina, dom, dobra praca. I za te rzeczy powinno się być wdzięcznym i przynajmniej raz dziennie uświadomić sobie, że jest się szczęśliwym i wyrazić swoją wdzięczność za to właśnie. Podziękować głośno, albo napisać “dziękuję”, myśląc właśnie o tych dobrych w naszym życiu sprawach.

Ludzie nauczyli się narzekać, pomstować, biadolić, jęczeć o byle co, zapomnieli o wdzięczności. Media podają same okropności, nie komentują doniosłych spraw, tego co dobre. A już w ogóle nie piszą o wdzięczności właśnie. A to jest ogromna energia, to jest właśnie moc. Tą mocą i tą magią można sprawiać, że świat staje się lepszy, ludzie przyjaźni, przyroda piękna, nawet pogoda słonecznie się rozświetla, gdy jesteśmy wdzięczni. Wdzięczność i miłość chodzą w parze.

Bądź wdzięczny – Podsumowanie:

Dopóki jesteśmy wdzięczni sobie, innym, losowi, Bogu, nasze zdrowie jest dobre, a życie wspaniałe. Wdzięczność poprawia nasze samopoczucie i witalność. Wdzięczność działa jak magia. Redukuje stres, łagodzi napięcie i ból, poprawia zdrowie i wydłuża życie. Stosując wdzięczność możemy poprawić swoją sytuację materialną, wdzięczność też poprawia układy w pracy, albo samą pracę. Traktujmy wdzięczność jak zabawę, nauczmy się być wdzięczni i nauczmy się dziękować, przede wszystkim sobie, za to że jesteśmy, za to że dobrze nam się żyje, za to że zdrowi jesteśmy etc.

To prawda, że ​​nie łatwo jest wyrwać się z negatywów dookoła, ale da się to zrobić. Tym bardziej, że pozytywne myślenie działa. Wystarczy, że nauczysz się być wdzięczny. I nie pytaj komu? Każdy dobrze wie komu. Pamiętaj, im więcej “dziękuje” w Twoim życiu, tym to życie lepsze, a jak już załapiesz, to nawet szczęśliwe jak w bajce.

PS. Wdzięczność jest jak magnes. Im bardziej wdzięczny jesteś, tym więcej masz rzeczy, za które możesz być wdzięczny. – Iyanla Vanzant

_____________
#Wdziecznosc

Hits: 1024

najnowsze z oświecenie

Duchowość w nas

Duchowość w nas. Wszystko co w życiu robimy, wiemy, umiemy opiera się
Czym jest motywacja

Czym jest motywacja

Czym jest motywacja? To stan gotowości do podjęcia określonego działania, wzbudzony potrzebą
Życie jest magiczne

Życie jest magiczne

To, że życie jest magiczne, wiem to od zawsze, od nowości. Najpierw
Czym jest szczęście

Czym jest szczęście

Czym jest szczęście? Źródło szczęścia jest w nas samych, dlatego zaczyna się
Translate »
idź do góry