Najtrudniej poznać samego siebie

Banda czworga

Banda czworga

w kocio/topowo

Już kiedyś wspominałem, że zajmujemy się hodowlą kotów rasy Peterbald i Bengal. Pozwolę sobie poruszyć temat ponownie, ponieważ dzisiejsza sesja zdjęciowa jest nad wyraz cukierkowa i słitaśna. Peterbaldy zawładnęły naszymi sercami w 2008 roku i była to miłość od pierwszego wejrzenia.

A teraz rządzi u nas “banda czworga”!

Banda czworgaBezbronność i dziwaczność tych stworzeń okazała się być pozorna i doskonale udawana. Niemniej Peterbaldy zawładnęły naszymi sercami na tyle, że chętnie dzielę się zdjęciami osesków. Gdy już Państwo ochłoną – to znaczy najpierw poczują zdziwienie, potem zdumienie, przeplatane w pierwszym momencie z bardziej negatywnymi niż pozytywnymi uczuciami.

Potem odkryją w sobie litość dla tych biednych, łysych stworzonek. Następnie stwierdzą, że to istoty z kosmosu, niczym Yoda z Wojen Gwiezdnych. Aż w końcu dostrzegą dostojeństwo ich smukłych sylwetek, radość w wielkich jak jeziora oczach i osobowość rozbójnika zaklętą w frywolnych, prędkich łapkach.

Wówczas zapraszamy do nas, na nasze strony www.peterbalds.eu, www.peterbald.pl, www.bellabitis.pl i oczywiście www.bengale.bellabitis.pl hodowli Bella Bitis*PL. A to banda czworga.

Peterbaldy są jak dzieła sztuki, a my jesteśmy ich pasjonatami!

Banda czworgaBanda czworga Banda czworga Banda czworga Banda czworga Banda czworga Banda czworga Banda czworga Banda czworga Banda czworga Banda czworga Banda czworga

__________
#Peterbaldy

Hits: 440

najnowsze z kocio

Kwantowy kot

Kwantowy kot

Kwantowy kot. Odkąd pamiętam interesowała mnie świadomość siebie i psychotronika. Ta dziedzina
jak pies z kotem

Jak pies z kotem

Wielu z nas uważa, że ​​zwierzęta są bardziej zaawansowane w rozwoju świadomości
Translate »
idź do góry