Najtrudniej poznać samego siebie

Bezwarunkowa miłość

Bezwarunkowa miłość

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Bezwarunkowa miłość. Z bezwarunkową miłością po raz pierwszy spotkałem się rozmawiając z moim obecnym przyjacielem, bratnią duszą Kosi Mazaki. Aby zrozumieć jej naturę i możliwości trzeba naprawdę się postarać, poprzez zwracanie bacznej uwagi na wewnętrzną sferę myśli i uczuć. W ten sposób możemy zbadać nasze osobiste pojęcia i idee miłości.

Bezwarunkowa miłość

Bezwarunkowa miłość

Miłość jako największa ludzka emocja jest nieograniczona, a wyrażenie jej na różne sposoby nieskończone. Jednak bez rozpoznania zdolności do zrozumienia i wykorzystania wyższych aspektów bezwarunkowej miłości nie pojmiemy tego jakże istotnego uczucia.

Zbyt często miłość mylona jest z seksem. A przecież seks skupia się wyłącznie na zewnętrznych uwarunkowaniach fizycznych, przez co ogranicza miłość i jej prawdziwą ekspresję. Współczesny człowiek coraz bardziej oddala się od miłości i chroni się przed miłością, doświadczając jej tylko powierzchniowo i unikamy wyrażeń bezwarunkowego myślenia o miłości, bo przecież nasze uczucia mogą zostać zranione lub odrzucone. Jakże to dalekie od uczciwości i prawdy.

Im bardziej skupiamy się na bolesnych doznaniach, sytuacjach i doświadczeniach, tym większy jest nasze oderwanie od miłości i tym trudniej jest nam zrozumieć i objąć miłością świat. A przecież miłość jest naturalną i boską częścią każdego z nas, która zamieszkuje nasze serce. Gdy poznajemy i rozumiemy miłość, dzielimy się tą powstałą pozytywną energią z każdą cząstką naszego życia. Daje nam to cel i znaczenie naszej egzystencji, stanowi również podstawę każdej naszej myśli, uczucia i działania.

Kiedy mówimy o miłości, zwykle używamy więcej niż jednego słowa. A przecież miłość jest jedna i jest czystą energią. To moc, która przenika wszechświat i czasami udaje się nam dostrzec jej wszechpotężną naturę dzięki doświadczeniu. Bezwarunkowa miłość jest sposobem życia i to życia na najwyższym duchowym poziomie.

Bezwarunkowa miłość jest poczuciem spokoju, harmonii i nieustannej radości. Jest wyrazem dobroci, współczucia, zrozumienia, przebaczenia. Miłość ufa, jest cierpliwa, nie ocenia i nie nienawidzi. Kiedy kochamy, nie ma ni strachu, ni wątpliwości. Miłość jest wolnością od ograniczeń, które napędzają nienawiść, uprzedzenia, złość i frustrację.

Bezwarunkowa miłość jest zatem nieograniczonym sposobem bycia, myśli, uczuć. Możemy z jej pomocą kreować dowolną sprzyjającą nam rzeczywistość. Życie w bezwarunkowej miłość, to prawdziwa przygoda, która pobudza naszą istotę i oświeca naszą drogę życia radością.

Gdy kochamy samych siebie i wszystkich wokół, doświadczamy prawdziwej wolności i kreatywności. Pozwalamy innym na poszukiwanie własnej drogi i spełnienia osobistych losów bez oceniania i bez ingerencji, z pełna swoboda i zrozumieniem.

Konsekwencją bezwarunkowej miłości jest zdolność do przebaczania. To najlepszy uzdrowiciel naszych dusz i ciał. Przebaczenie jest kluczem do uwolnienia naszego bagażu emocjonalnego. Jest to jedyny sposób, aby pozbyć się negatywnej energii zalegającej w nas. Wielu ludzi sądzi, że aby pamiętać o przeszłych błędnych doświadczeniach, trzeba utrzymywać w pamięci swoje traumy i bóle.

Otóż nie trzeba. Gdy utrzymujemy negatywną energię w nas samych, pozwalamy aby ta tworzyła naszą teraźniejszość i przyszłość, czyli de facto sami sobie szkodzimy. Przebaczenie i uwolnienie się od złych emocji, może powstrzymać proces negatywnej kreacji i połączyć nas z istotą bezwarunkowej miłości.

Jest zobowiązaniem i długą podróżą, na którą musimy się przygotować z wewnętrzną uczciwością i cierpliwością. Jak zatem wyzwolić w sobie bezwarunkową miłość? Oto kilka podpowiedzi doświadczania bezwarunkowej miłości.

Oswojenie bezwarunkowej miłości

Bezwarunkowa miłość jest zbiorem pewnych unikalnych cech, które są w każdym z nas i tylko czekają na naszą uwagę, zrozumienie, kultywowanie i po prostu użytkowanie. Poprzez uważność, czyli skupienie się i zrozumienie, wprowadzamy miłość do naszego osobistego życia.

Poniższa lista wysoko wibracyjnych słów i zjawisk, może dać nam sposobność i pojęcie, co też ta miłość może dla nas oznaczać. Można te słowa spersonalizować np. „jestem wolnością, moja wolność” itd. Umożliwia to osobiste i bezpośrednie połączenie z mocą utrzymywaną w występującym zjawisku.

Wolność
Czystość
Pokój
Nadzieja
Mądrość
Miłość
Życie
Swoboda
Harmonia
Wiara
Radość
Zwycięstwo
Współczucie
Błogość
Dobroć
Wdzięczność
Jedność
Perfekcja
Piękno
Zaufanie
Oderwanie
Przebaczenie
Świeżość
Początek
Koncentracja
Uczciwość
Sprawiedliwość
Integralność
Łagodność
Dojrzałość
Czujność
Inspiracja
Hojność
Aktywność
Zrozumienie
Kreatywność
Wyobraźnia
Szczęście
Cel
Mistrzostwo
Moc
Wdzięk
Spokój
Obfitość
Kurtuazja
Siła
Sukces
Szczerość
Trwałość
Odwaga
Wybór
Pokora
Pewność
Energia
Zdrowie
Zdolność
Jedność
Tolerancja
Witalność
Potencjał

Lustro miłości

Bezwarunkową miłość możemy pielęgnować i rozwijać dzięki lustru. Przeglądanie się w lustrze podczas przemyśleń i doświadczania miłości powoduje, że likwidowane są negatywne uczucia i emocje. Wówczas stajemy przed sobą wraz z miłością którą chcemy przyjąć i odrzucamy rozterki.

Negatywy i złe emocje, bo przecież to nie na siebie jesteśmy źli. Ponadto nie wypada wściekać się przed sobą. Patrzenie w lustro nacechowane być winno pozytywną energią i szczerością, wówczas poprzez uważność możemy wyzwolić największe na świecie uczucie.

Wybacz sobie i wszystkim innym poprzednie błędy, zwolnij oceny, opinie i przekonania, po prostu bądź i patrz. Spójrz sobie głęboko w oczy i postaraj się dostrzec co w Tobie tkwi. Powiedz sobie głośno: „Kocham siebie bezwarunkowo”. Powtarzając to doświadczenie, zmieniasz swoje spojrzenie na siebie, a co za tym idzie na wszystko inne.

Most światła

To forma wizualizacji, która pozwala łączyć się z innymi i rozmawiać z kimś lub czymś w sposób bezpieczny i pełen miłości. Zaczynamy od medytacji, nastrajamy się. Gdy jesteś spokojny i pełen harmonii, możesz dostrzec siebie po jednej ze stron mostu światła. Problem lub rozmówca znajduje się po drugiej. Chodzi o to, aby spotkać się z problemem lub rozmówcą na środku mostu światła. Podziel się myślami i poproś o odpowiedzi, jeśli masz pytania. Staraj się wybaczyć, rozwiązać problem i zgódź się na przyjęcie rozwiązania.

Ho’ponopono i inne techniki

„Kocham Cię, wybacz mi, dziękuję, przepraszam” to formuła wysoko wibracyjnych słów. Te słowa uruchomione /powtarzane/ powodują naszą uważność /bycie tu i teraz/, zwiększają naszą energię i powodują, że wszystko wokół się zmienia. Nie musisz się zastanawiać i tworzyć wizji zmian. Świadomość doskonale wie co ma zmienić, aby Twoje życie było pełne miłości i światła.

Pozwól jej działać i uzbrój się w wiarę. Wiara w tym wypadku to nie ślepe działanie, a uświadomienie sobie mocy sprawczej wiary. Wewnętrzne przekonanie, zaufanie, wzbudzona miłość i całkowite zrozumienie, prowadzi wprost do wydarzeń, które zwykliśmy nazywać cudami.

Bezwarunkowa miłość – Podsumowanie:

Każda metoda, która prowadzi nas do bezwarunkowej miłości jest dobra. Bezwarunkowa miłość to magia dnia codziennego. Poprzez nieustanne wzbudzanie uczucia miłości bezwarunkowej, doświadczasz coraz to silniejszych możliwości i sprawczego działania tejże. Nic nie pozostaje takie samo, gdy patrzymy na to z bezwarunkowa miłością.

Jedno jest pewne, z bezwarunkowa miłością tworzysz swoje życie szczęśliwym, zdrowie optymalnym. Całość wygląda coraz bardziej jak w bajce. Instrukcje mamy od zawsze, a oficjalną od ponad 2000 lat. Ciekawe że dopiero teraz ta instrukcja zaczyna być właściwie rozumiana. Oczywiście mówię tutaj o Chrystusie i jego dekalogu, ale bez podtekstów religijnych i całej tej machiny rządu dusz.

PS. Proście a będzie wam dane 🙂 .

________________
#BezwarunkowaMilosc

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry