felietony ześwirowanego bufona

Bezwarunkowa miłość

Bezwarunkowa miłość

w oświecenie/prawdziwie/zdrowotnie

Wszystko, co robimy ma głębokie nieuświadomione dążenie do doświadczania miłości. Gdy brakuje poczucia miłości, pojawia się w nas ból i cierpienie. Im bardziej skupiamy się na bólu, doświadczamy go, cierpimy, tym bardziej oddalamy się od miłości. Nie ma wówczas mowy o rozwijaniu miłości, a już w ogóle możemy zapomnieć, co to jest …

bezwarunkowa miłość.

Bezwarunkowa miłośćMiłość jest naturalnym i zarazem boskim elementem znajdującym się w każdym z nas, w naszym sercu. Dzięki niej możemy żyć, prosperować i rozwijać nasz potencjał. Miłość daje nam cel i sens naszego istnienia, stanowi fundament dla każdej myśli, odczuwania i działania. Bez niej przestajemy funkcjonować i istnieć na płaszczyźnie fizycznej. Brak miłości powoduje, że nasze uczucia więdną. Miłość to nie romanse, pragnienia, zaspokojenie seksualne, przyjaźnie i przyjemności. Miłość, zwłaszcza ta bezwarunkowa, wykracza poza chwilową fizyczną oszałamiającą rzeczywistość, bo jest podłączona do ducha samej miłości.

Miłość jest czystą energią, jest to siła, która przenika wszechświat, a my korzystając z niej, możemy dostrzec jej charakter poprzez doświadczanie jej w naszym świecie. Miłość odczuwamy pełnym spektrum naszego jestestwa, fizycznie, emocjonalnie, psychicznie i duchowo. To poczucie spokoju i radości, dobroci, współczucia i zrozumienia. Aby poczuć uczucie miłości, musimy przebaczyć i uwolnić się od naszych złych doświadczeń. Miłość jest wolna od ograniczeń, które zachęcają nas do nienawiści, uprzedzeń, złości i frustracji. Kiedy kochamy, osiągamy najwyższy poziom naszej świadomości, wibracje wyższej częstotliwości energii i wpuszczamy tę energię do naszego świata, ulepszając go, naprawiając i wzbogacając.

Bezwarunkowo, czyli bez żadnych warunków, limitów, nieograniczenie. Oznacza to, że nie mamy żadnych zobowiązań, postanowień i oczekiwań. Krótko mówiąc, bezwarunkowa miłość jest to nieograniczony sposób bycia. Życie, dzięki bezwarunkowej miłości, staje się cudowną przygodą, która aktywuje sam rdzeń naszego bytu i zapala naszą ścieżkę doznania rozkoszy idealnej. Kiedy kochamy nade wszystko samych siebie i wszystkich wokół nas, możemy poczuć wolność twórczości. Miłość jest procesem, a nie celem. Zmieniamy się z każdą chwilą dzięki bezwarunkowej miłości.

Najbardziej magiczną moc otrzymujemy za kultywowanie bezwarunkowej miłości i jest nią zdolność przebaczania. To najlepszy uzdrowiciel wewnątrz nas. Przebaczenie jest kluczem do naszego uwolnienia spod jarzma systemu i zniewolenia energetycznego. Jest to jedyny sposób, aby pozbyć się negatywnych energii i wejść na ścieżkę oświecenia. Wielu z nas uważa, że trzymanie i kultywowanie urazów i bólu, ustrzeże nas przed przeszłymi złymi doświadczeniami. Jest to błędny sposób rozumowania, gdyż negatywne energie żyją przez to w nas, a my nie potrafimy się od nich uwolnić, przez co nieustannie je przeżywamy.

Przebaczenie i uwolnienie wewnętrznych złych energii może trwale powstrzymać ten proces i ponownie skierować nas na tory bezwarunkowej miłości do siebie i innych, a przez to sprawić, że nasze życie stanie się szczęśliwe, satysfakcjonujące, zdrowe, dostatnie i pełne miłości.

PS. Miłość kpi sobie z rozsądku. I w tym jej urok i piękno. – Bob Dylan

______
#Milosc

ostatnie z oświecenie

Imaginacje umysłu

Ostatnio często spotykam się z zagadnieniami ataków paniki, globus histericus, atakiem strachu,

Strach obezwładnia

Strach jest mechanizmem przetrwania, który ma nas chronić. Fałszywy strach, pojawiający się zaraz
pętla obfitości

Pętla obfitości

Człowiek kształtuje świat wg własnych przekonań, które niestety w większości zostały mu
bezwarunkowa miłość

Bezwarunkowa miłość

Z bezwarunkową miłością po raz pierwszy spotkałem się rozmawiając z moim obecnym
idź do góry