Najtrudniej poznać samego siebie

Bezwarunkowa miłość

Bezwarunkowa miłość

w oświecenie/prawdziwie/zdrowotnie

Bezwarunkowa miłość. Wszystko, co robimy ma głębokie nieuświadomione dążenie do doświadczania miłości. Gdy brakuje poczucia miłości, pojawia się w nas ból i cierpienie. Im bardziej skupiamy się na bólu, doświadczamy go, cierpimy, tym bardziej oddalamy się od miłości. Nie ma wówczas mowy o rozwijaniu miłości, a już w ogóle możemy zapomnieć, czym ona jest.

Bezwarunkowa miłość

Bezwarunkowa miłość

Miłość jest naturalnym i zarazem boskim elementem znajdującym się w każdym z nas, w naszym sercu. Dzięki niej możemy żyć, prosperować i rozwijać nasz potencjał. Miłość daje nam cel i sens naszego istnienia, stanowi fundament dla każdej myśli, odczuwania i działania. Bez niej przestajemy funkcjonować i istnieć na płaszczyźnie fizycznej.

Brak miłości powoduje, że nasze uczucia więdną. Miłość to nie romanse, pragnienia, zaspokojenie seksualne, przyjaźnie i przyjemności. Miłość, zwłaszcza ta bezwarunkowa, wykracza poza chwilową fizyczną oszałamiającą rzeczywistość, bo jest podłączona do ducha samej miłości.

Ona jest czystą energią, jest to siła, która przenika wszechświat, a my korzystając z niej, możemy dostrzec jej charakter poprzez doświadczanie jej w naszym świecie. Odczuwamy ją pełnym spektrum naszego jestestwa, fizycznie, emocjonalnie, psychicznie i duchowo. To poczucie spokoju i radości, dobroci, współczucia i zrozumienia.

Aby poczuć uczucie miłości, musimy przebaczyć i uwolnić się od naszych złych doświadczeń. Miłość jest wolna od ograniczeń, które zachęcają nas do nienawiści, uprzedzeń, złości i frustracji. Kiedy kochamy, osiągamy najwyższy poziom naszej świadomości, wibracje wyższej częstotliwości energii i wpuszczamy tę energię do naszego świata, ulepszając go, naprawiając i wzbogacając.

Bezwarunkowo, czyli bez żadnych warunków, limitów, nieograniczenie. Oznacza to, że nie mamy żadnych zobowiązań, postanowień i oczekiwań. Krótko mówiąc, bezwarunkowa miłość jest to nieograniczony sposób bycia. Życie, dzięki bezwarunkowej miłości, staje się cudowną przygodą, która aktywuje sam rdzeń naszego bytu i zapala naszą ścieżkę doznania rozkoszy idealnej. Kiedy kochamy nade wszystko samych siebie i wszystkich wokół nas, możemy poczuć wolność twórczości. Miłość jest procesem, a nie celem. Zmieniamy się z każdą chwilą dzięki bezwarunkowej miłości.

Bezwarunkowa miłość – Podsumowanie:

Najbardziej magiczną moc otrzymujemy za kultywowanie bezwarunkowej miłości i jest nią zdolność przebaczania. To najlepszy uzdrowiciel wewnątrz nas. Przebaczenie jest kluczem do naszego uwolnienia spod jarzma systemu i zniewolenia energetycznego. Jest to jedyny sposób, aby pozbyć się negatywnych energii i wejść na ścieżkę oświecenia. Wielu z nas uważa, że trzymanie i kultywowanie urazów i bólu, ustrzeże nas przed przeszłymi złymi doświadczeniami. Jest to błędny sposób rozumowania, gdyż negatywne energie żyją przez to w nas, a my nie potrafimy się od nich uwolnić, przez co nieustannie je przeżywamy.

Przebaczenie i uwolnienie wewnętrznych złych energii może trwale powstrzymać ten proces i ponownie skierować nas na tory bezwarunkowej miłości do siebie i innych, a przez to sprawić, że nasze życie stanie się szczęśliwe, satysfakcjonujące, zdrowe, dostatnie i pełne miłości.

PS. Miłość kpi sobie z rozsądku. I w tym jej urok i piękno. – Bob Dylan

______
#Milosc

najnowsze z oświecenie

Prawa boskie

Prawa boskie

Prawa boskie, to prawa rządzące naszym wszechświatem. To podstawa duchowości. Bez tych
10 krótkich pytań

10 krótkich pytań

10 krótkich pytań – Zadam ci kilka krótkich pytań. OK? Otóż, aby
12 cech pasji

12 cech pasji

12 cech pasji. Pasja nie wiedzieć czemu kojarzy się z pracą. Pasja
Translate »
idź do góry