Blog o kotach Karoliny

Blog o kotach Karoliny

w internetowo/kocio

Blog o kotach Karoliny. Zabawna to historia, bo my wszystko robimy razem, razem żyjemy, razem się kochamy, razem pracujemy, razem prowadzimy znaną już hodowlę kotów Peterbald i Bengali, ale blogi piszemy każde osobno. Blog o Kotach Karoliny Augustyńskiej wymiata.

Blog o kotach Karoliny

Blog o kotach Karoliny

Kaja a raczej Karol z wykształcenia antropolog kultury cechuje się bardzo dobrym piórem. Sporo też w życiu pisała, ale najbardziej szczery, frywolny i najbardziej bliski mojemu sercu i dowcipowi jest jej „Blog o kotach„. Nie myślcie sobie, że są to wypociny li tylko literackie. To nasze koty, z naszej hodowli, opisane językiem, który u nas w domu często się pojawia, niewybrednym żartem, czasami z odrobiną inwektyw, ale zawsze czule i z miłością.

To nasze popaprańce, huncwoty, skurczybyki, etc. etc. Żeby nie zwariować trzeba ten język urozmaicać. Tak jak imiona domowe kotów. Bo przecież nie można na kota wołać Champion XIAZE YAREMA Ideal Cat Planeta Soliaris. Tylko np. Jarek ty śmierdzielu chodź tutaj. Tak jak w pewnym programie muzycznym o dzieciach i dla dzieci, pewna małoletnia uczestniczka obnażyła zawołanie tatusia do kota „chodź tu ty pierdolony futrzaku”. Nie stwarza więc Karol pozorów jak wielu innych hodowców. Nie stosuje poprawności politycznej, nie koronuje też kotów, ani nie wybiela ich postaci. Pisze od serca i dla normalnych ludzi z poczuciem humoru.

Blog o kotach Karoliny – Podsumowanie:

Na moim blogu tego co opisuje Karol nie znajdziecie. Nie wzruszy was zmoczony futrzak, ani też łysa łajza, u mnie tylko Polska, Polsko, patriotycznie i boso, ale w ostrogach. Ja mam zupełnie inne widzenie świata i rolę życiową, jestem tym złym, tym co broni, hałasuje, wymaga. Ale tak naprawdę i tak rządzi Karol, co tu dużo mówić, i rządzą nasze śmierdziele. Dla których jesteśmy sprzątaczkami, karmicielami, drapaczami, miziakami, opiekunami. Ja dodatkowo odźwiernym i palaczem. Koniec, kropka. Zapraszam do bloga Karola.

PS. Kot rozważa … moja pani mnie kocha, karmi, przytula i głaszcze … chyba jestem Bogiem.

________________
#BlogOKotach