Najtrudniej poznać samego siebie

Bóg nie jest nam nic winien

Bóg nie jest nam nic winien

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Bóg nie jest nam nic winien. Niektórym się wydaje, że skoro Bóg /Uniwersum/ go stworzył, jest mu coś winien. Podobnież rzecz ma się z ojcami. Otóż dostaliśmy to, co najcenniejsze – życie. Jeśli na dodatek jesteśmy zdrowi, to żaden z nich więcej dla nas nie może zrobić, ani też nie ma takiego obowiązku. Uniwersum, czyli wszystkość, stworzyło wszystko, co istnieje, aby doświadczać. Uniwersum jest doskonałe pod każdym względem i nie potrzebuje niczego, aby być kompletnym lub większym niż jest. To każda informacja we wszechświecie. A każda rzecz we wszechświecie to fizyczny przejaw uniwersum, czyli Boga, jak go zwykliśmy nazywać.

Bóg nie jest nam nic winienBóg nie jest nam nic winien

Ojciec też nam dał życie i byłoby nieciekawie gdyby je nam zabrał, bo po prostu nie było by nic. To my potrzebujemy ojca i Boga zarazem, a bez niego nas nie ma, nie istniejemy. Niektórzy zachowują się tak, jakby im się coś jeszcze należało. Nie ma większej wartości niż życie, zatem nic więcej niż dostaliśmy, dostać nie możemy. Są też ludzie, którzy przeciwstawiają się Bogu ojcu, ba, nawet się z nim kłócą i wyklinają.

I gdyby nie to, że postrzegamy siebie jako materialnych, a jesteśmy energetyczni i mamy świadomą duszę, to w zasadzie było by to względne. Ale w tej sytuacji nasza świadoma dusza cierpi i zabija nasze ciało, najpierw chorując. Sprzeciw i działanie przeciw ojcu jest mocno odczuwalne przez nasze ciało i warto się z tym zapoznać.

Ani Bóg, ani też tym bardziej ojciec, z którego się wywodzimy, nie jest odpowiedzialny za to co nas doświadcza. Każdy z nas jest indywidualnym twórcą własnego życia i osobiście za nie odpowiada. Doskonale w przypadku naszego zdrowia tłumaczy to zjawisko medycyna chińska, a za nią totalna biologia. Mówią one, że to co nam się przydarza zdrowotnie to konflikty naszego umysłu, a dokładniej konflikt między czystą duszą, a rozwydrzonym umysłem. Umysł tworzony przez ego, nie jest najlepszym doradcą, a jego upartość i buta utrudniają nam życie, a nie pomagają.

Bóg nie jest nam nic winien – Podsumowanie:

Ci co tego nie rozumieją i nie czują, żyją, cierpią, chorują i umierają. Reinkarnują ponownie w cielesności ludzkiej, aby doświadczać i zrozumieć. Zrozumieć ten problem, który nas unicestwia i zabija, aby pojąć w końcu, że tylko miłość może zapewnić nam spełnienie, dobrostan i szczęście. Bo miłość tworzy raj i jest rajem, a wszystko inne to jabłko rozumu, przez które cierpimy, chorujemy i umieramy. Bo się nam wydaje, że wiemy lepiej, a zwyczajnie w d… byliśmy i g… widzieliśmy.

PS. Nie jestem świętym, ale dążę do świętości wewnętrznej. – August Witti

_______
#BogOjcec

Tags:

najnowsze z prawdziwie

Duchowość kwantowości

Duchowość kwantowości. Odkrycie fizyki kwantowej na nowo zdefiniowało sposób, w jaki postrzegamy
trójkąt dramatyczny

Trójkąt dramatyczny Karpmana

Trójkąt dramatyczny jest dobrze znanym modelem psychologicznym. Sporo ludzi powiela ten odwieczny, choć
Translate »
idź do góry