Najtrudniej poznać samego siebie

Bździoch esbecji

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Codziennie w mediach Schetyna, Petru, Kalisz, Giertych i inni wylewają wiadra pomyj. Codziennie kłamstwa, socjotechnika, przeinaczanie, manipulacja. Codziennie Olejnik, Lis i Kolenda-Zaleska łżą jak z nut, toczą pianę i strzelają jadem. Dołączają się do tego różne hiper galaktyczne karły, czyli wymarłe gwiazdy. A tak naprawdę to ostatni …

bździoch esbecji. Taki wielki pierd :).

Bździoch esbecjiA teraz do rzeczy. Z polskiej armii wyleciał najważniejszy generał, za nim lecą mniej ważni, ale o niedwuznacznej przeszłości, ubecy stracili pieniądze, “dziennikarze” usłyszeli kim tak naprawdę są, ale na pewno nie władcami dusz, jak myśleli. PO i Nowoczesna nie mają już nic do gadania, a spór TK i Rzepliński zaraz będą przeszłością. Zaczęło się wielkie czyszczenie sądów i palestry. Wsadzani są kolejni aferzyści, skorumpowani politycy i malwersanci.

Już nikt nie walczy o premie, bo nie dostanie. Tak naprawdę to te wszystkie akcje KODu to ostateczna walka o przeżycie. Ale odbywa się to w desperacji, a oni wszyscy ledwie zioną. Za chwilę ruszą dalsze procesy i pozostanie wybór “donosić i chociaż trochę złagodzić karę, czy pójść siedzieć na lata, przy stracie majątku?”. Wyboru praktycznie nie ma.

Ściekowe media, które same stoją w tej beznadziejnej pozycji, robią atrapę protestów z powodu “cenzury”. Kłamstwa w żywe oczy, manipulacje i nieustanne myślenie, że naród jest głupi, że zaślepiony, że niekumaty i nie widzi. A naród widzi, rozmawia, dyskutuje. To ostatni zryw WSI, SB, mediów i polityków kontrolowanych przez byłe służby. W sejmie zobaczyliśmy cały potencjał polityczny, a na ulicach cały potencjał wsparcia – tzw. “WIELKIE NIC”. Zaobserwowaliśmy, na krótką chwilę, cały potencjał opozycji i ostatni zryw przed całkowitą kapitulacją, procesami i więzieniem. Czas zacząć śpiewać, misiaczki, donosik za grosik.

Nie ma w Polsce żadnej rewolucji, żadnego przewrotu, żadnej wojny domowej czy nocnej zmiany, jak to mówią z tęsknotą i rozrzewnieniem. NIE MA NIC. Teraz to tylko porządki nam pozostają. PiS kasuje poszczególne grupy wpływów, związane z minioną epoką. Nie da się ogłupić już Polaków. Naród czeka na rozliczenie. Ale nie odpuści! Nawet PISowi nie odpuści, gdyby nie zechciał tego prowadzić. Znajdą się inni chętni i tylko oni mają rację bytu politycznego.

PS. Oko za oko, ząb za ząb.

_________
#Komuchy

najnowsze z patriotycznie

bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów, ale nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności
Na co nam polityka

Na co nam polityka

Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore emocje. Świat nie chce

Wiara przyrodzona

Polskością interesuję się od dziecka, bo zostałem tak wychowany, zgodnie z tradycją. Od
Jesteś Polakiem?

Jesteś Polakiem?

Co to właściwie oznacza? Co sprawia, że wraz z tym słowem odczuwamy?
Translate »
idź do góry