Najtrudniej poznać samego siebie

Całe życie nam się wydaje

Całe życie nam się wydaje

w kwantowo/prawdziwie/świadomie

Całe życie nam się wydaje. Przebudzenie jest wówczas gdy zdajesz sobie sprawę z otaczającego cię świata i wiesz, że to film, gra, bajka, którą własnie oglądasz i nie jest rzeczywistością. Świadomość oferuje szerszą perspektywę i więcej miejsca na dokonywanie wyborów. A im bardziej odłączamy się od myśli, tym bardziej jesteśmy w rzeczywistości chwili. Przebudzenie duchowe nie jest dla wszystkich, gdyż trudne jest dla niektórych pogodzenie się z prawdami duchowymi. Tym trudniejsze, im oporniejsze zrozumienie, że życie to projekcja, złudzenie pozbawione jakiegokolwiek znaczenia. Istotą jest doświadczanie i dusza doświadczyć ma wszystkiego. Bo to jest pełne poznanie.

Całe życie nam się wydajeCałe życie nam się wydaje – Obserwacja:

Podjęty rozwój świadomości uświadamia nam naturę naszej egzystencji, która jest poza naszymi myślami i emocjami, poza naszą osobowością i jest rozległa oraz połączona ze wszystkimi innymi istotami. To samo już czyni nas świadomymi, ale dopóki jesteśmy wyalienowani, nasz świat nam się wydaje. Wszechświat jest ogromny, Ziemia w nim jest jak ziarenko piasku w oceanie nieskończoności. Nic dziwnego, że nie jesteśmy w stanie sobie tego wyobrazić, tym bardziej, że tkwimy właśnie w ziarnku tegoż piasku. A rzeczywistość wykracza poza nasze umysły, jest rozległa i faktycznie łączy się ze wszystkim.

Całe życie nam się wydaje – Rozważania:

Gdy jesteśmy połączeni ze swoimi myślami, często jesteśmy zdezorientowani brakiem podziału miedzy tożsamością, a naszą historią. Gdy zaś jesteś obserwatorem, możesz zaangażować się w myśl lub po prostu pozwolić im odejść. Ty decydujesz. Gdy odrywamy się od naszych myśli, zauważymy, że myśli nie są prawdziwe, zatem nie musimy ich uznawać w żaden sposób. Wówczas mamy szansę doświadczyć szerszej perspektywy. Możemy wówczas cieszyć się życiem i zarazem tworzyć jego sens, wiedząc, że to wszystko jest fikcją, iluzją naszej wyobraźni, grą w której czynnie bądź nie uczestniczymy.

Po przebudzeniu możemy usunąć nasze blokady umysłu, schematów rodu, niechcianych wzorców, ale też odkrywamy energię kundalini, intuicję, zdolności uzdrawiania, telepatii i inne, które zadziwiają naszą percepcję. „Poza małym snem o ludzkiej egzystencji istnieje głęboki rezerwuar ukrytych wymiarów”. Dostrzeżone wymiary zawierają błogość, mądrość, miłość i współczucie dla wszystkiego, co istnieje. I to zrozumienie jest konieczne, gdyż zmienia paradygmat naszego życia. Nie ja, lecz my. Nie ja, lecz JA – jako wielość jedności.

Całe życie nam się wydaje – Podsumowanie:

Podążać mamy za własną szczęśliwością, z pasją i zaangażowaniem, a nie za jakimiś opowieściami, które niczego i nikogo nie zmieniają. To nasza szczęśliwość jest wskaźnikiem jakości życia, gdyż odkłada potrzebę poznania rzeczy, daje głos intuicyjnym szeptom, pozwala płynąć spontanicznej mądrością i zezwala współczuć niewidzącym, chorym i ułomnym. Szczęście to jedyna rzecz na tyle osobista, aby zmienić nasze osobiste życie i wspólna, aby pozwolić nam uszanować innych i bezwarunkowo ich ukochać.

PS. Nie otrzymujemy krótkiego życia, lecz je takim czynimy. Nie brakuje nam czasu, lecz trwonimy go. – Seneka

______
#Rozwoj

Tags:

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry