Najtrudniej poznać samego siebie

Całe życie nam się wydaje

Całe życie nam się wydaje

w kwantowo/prawdziwie/świadomie

Całe życie nam się wydaje. Przebudzenie jest wówczas gdy zdajesz sobie sprawę z otaczającego cię świata i wiesz, że to film, gra, bajka, którą własnie oglądasz i nie jest rzeczywistością. Świadomość oferuje szerszą perspektywę i więcej miejsca na dokonywanie wyborów. A im bardziej odłączamy się od myśli, tym bardziej jesteśmy w rzeczywistości chwili. Przebudzenie duchowe nie jest dla wszystkich, gdyż trudne jest dla niektórych pogodzenie się z prawdami duchowymi. Tym trudniejsze, im oporniejsze zrozumienie, że życie to projekcja, złudzenie pozbawione jakiegokolwiek znaczenia. Istotą jest doświadczanie i dusza doświadczyć ma wszystkiego. Bo to jest pełne poznanie.

Całe życie nam się wydajeCałe życie nam się wydaje – Obserwacja:

Podjęty rozwój świadomości uświadamia nam naturę naszej egzystencji, która jest poza naszymi myślami i emocjami, poza naszą osobowością i jest rozległa oraz połączona ze wszystkimi innymi istotami. To samo już czyni nas świadomymi, ale dopóki jesteśmy wyalienowani, nasz świat nam się wydaje. Wszechświat jest ogromny, Ziemia w nim jest jak ziarenko piasku w oceanie nieskończoności. Nic dziwnego, że nie jesteśmy w stanie sobie tego wyobrazić, tym bardziej, że tkwimy właśnie w ziarnku tegoż piasku. A rzeczywistość wykracza poza nasze umysły, jest rozległa i faktycznie łączy się ze wszystkim.

Całe życie nam się wydaje – Rozważania:

Gdy jesteśmy połączeni ze swoimi myślami, często jesteśmy zdezorientowani brakiem podziału miedzy tożsamością, a naszą historią. Gdy zaś jesteś obserwatorem, możesz zaangażować się w myśl lub po prostu pozwolić im odejść. Ty decydujesz. Gdy odrywamy się od naszych myśli, zauważymy, że myśli nie są prawdziwe, zatem nie musimy ich uznawać w żaden sposób. Wówczas mamy szansę doświadczyć szerszej perspektywy. Możemy wówczas cieszyć się życiem i zarazem tworzyć jego sens, wiedząc, że to wszystko jest fikcją, iluzją naszej wyobraźni, grą w której czynnie bądź nie uczestniczymy.

Po przebudzeniu możemy usunąć nasze blokady umysłu, schematów rodu, niechcianych wzorców, ale też odkrywamy energię kundalini, intuicję, zdolności uzdrawiania, telepatii i inne, które zadziwiają naszą percepcję. “Poza małym snem o ludzkiej egzystencji istnieje głęboki rezerwuar ukrytych wymiarów”. Dostrzeżone wymiary zawierają błogość, mądrość, miłość i współczucie dla wszystkiego, co istnieje. I to zrozumienie jest konieczne, gdyż zmienia paradygmat naszego życia. Nie ja, lecz my. Nie ja, lecz JA – jako wielość jedności.

Całe życie nam się wydaje – Podsumowanie:

Podążać mamy za własną szczęśliwością, z pasją i zaangażowaniem, a nie za jakimiś opowieściami, które niczego i nikogo nie zmieniają. To nasza szczęśliwość jest wskaźnikiem jakości życia, gdyż odkłada potrzebę poznania rzeczy, daje głos intuicyjnym szeptom, pozwala płynąć spontanicznej mądrością i zezwala współczuć niewidzącym, chorym i ułomnym. Szczęście to jedyna rzecz na tyle osobista, aby zmienić nasze osobiste życie i wspólna, aby pozwolić nam uszanować innych i bezwarunkowo ich ukochać.

PS. Nie otrzymujemy krótkiego życia, lecz je takim czynimy. Nie brakuje nam czasu, lecz trwonimy go. – Seneka

Tags:

najnowsze z kwantowo

Duży i mały człowiek

Duży i mały człowiek. Wczorajsza nocna dyskusja z Karolkiem przyniosła nietuzinkowe zobrazowanie
Nie wierzę nikomu

Nie wierzę nikomu

Nie wierzę nikomu! Ostatnimi czasy intryguje mnie pytanie, skoro nie wierzę nikomu,
Rozwijaj się świadomie

Rozwijaj się świadomie

Rozwijaj się świadomie. Ostatnie wydarzenia na świecie, to co się dzieje, wpływa
Translate »
idź do góry