Najtrudniej poznać samego siebie

Chwila prawdy

Chwila prawdy

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Chwila prawdy. Pojawiło się ostatnio sporo elektryzujących doniesień z najwyższych kręgów i władzy, i bożyszczy. Otóż światło dzienne ujrzało sporo doniesień z, nazwijmy to, pogranicza moralności i przyzwoitości. Kilku znanych aktorów, twórców, ludzi kina zostało moralnie obnażonych, a w zasadzie ich niemoralny stosunek do … Nic by specjalnie w tym nie było, gdyby nie fakt, że ciż ludzie rządzą kinem, mediami i nie tylko.

Chwila prawdy

Chwila prawdy

Ludzkość /ta cywilizowana, stechnicyzowana/ w obecnej chwili osiągnęła już etap „prawdy”. Otóż, często to ostatnio mówię, prawda stała się modna. Modna w pewnych mniej oświeconych kręgach, a konieczna i niezbędna w kręgach oświeconych. Po prostu kłamiąc nie osiągniesz wysokiej świadomości. Nie będziesz mógł zobaczyć wielu rzeczy takimi jakie są, nie będziesz mógł leczyć, ani siebie, ani innych, nie będziesz mógł kreować w pełni własnej rzeczywistości. Bo kłamiesz. Ale jeżeli posłużysz się prawdą, to wszystko co powiesz i zrobisz zgodnie z nią, wyjdzie na dobre, ba, znakomite.

Dzisiejsza ludzkość już dostrzegła, że prawda nie zabija, nie niszczy, a powoduje, że świat staje się lepszy. Na obecnym etapie rozwoju już ta lepsza jakość świata jest wymagana. Zatęskniliśmy już /mowa o cywilizowanym świecie/ za oczywistą prawdą, ale też za miłością, dobrocią, szacunkiem i poszanowaniem, za moralnością, za etyką. Rozwój świadomości takie rzeczy nam nie tyle narzuca, co raczej ułatwia, a my dostrzegamy niezaprzeczalne ich korzyści. Ba, jakość życia na tyle wzrasta, że staje się ono beztroskie jak w bajce. Ale musisz iść naprzód, musisz się rozwijać. Dzięki temu coraz więcej ludzi mówi językiem prawdy.

Chwila prawdy – Podsumowanie:

Zastanawiające jest i chodzą słuchy, że trzecia wojna światowa już trwa. Ano trwa. Ona trwa w naszych sercach i głowach, a w zasadzie w świadomości, bo skoro prawda stała się modna, a elity i nie tylko mają wstydliwe czyny skrzętnie ukryte, to ta prawda kiedyś wyjdzie na jaw. Co wówczas? To właśnie są ofiary tej wojny, właśnie ci ludzie, którzy mają coś wstydliwego i haniebnego do ukrycia i zapewne sami się ukarają, tak jak to drzewiej bywało. Plama na honorze wymagała krwi, gdyż tak czy inaczej osoba splamiona skazana była na banicję. Społeczne wykluczenie dla większości ludzi jest karą nie do wytrzymania, a pozostawienie kogoś samotnie jak palec, bez wsparcia i finansów jest dla zdecydowanej większości zabójcze.

______
#Prawda

najnowsze z kwantowo

Zmiana rzeczywistości

Zmiana rzeczywistości. Każdy kreuje własne życie. Wielu robi to już świadomie, ale

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Translate »
idź do góry