Najtrudniej poznać samego siebie

chwila prawdy

Chwila prawdy

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Pojawiło się ostatnio sporo elektryzujących doniesień z najwyższych kręgów i władzy, i bożyszczy. Otóż światło dzienne ujrzało sporo doniesień z, nazwijmy to, pogranicza moralności i przyzwoitości. Kilku znanych aktorów, twórców, ludzi kina zostało moralnie obnażonych, a w zasadzie ich niemoralny stosunek do … Nic by specjalnie w tym nie było, gdyby nie fakt, że ciż ludzie rządzą kinem, mediami i nie tylko. Zapowiada nam się głębsza …

chwila prawdy.

chwila prawdyLudzkość /ta cywilizowana, stechnicyzowana/ w obecnej chwili osiągnęła już etap “prawdy”. Otóż, często to ostatnio mówię, prawda stała się modna. Modna w pewnych mniej oświeconych kręgach, a konieczna i niezbędna w kręgach oświeconych. Po prostu kłamiąc nie osiągniesz wysokiej świadomości. Nie będziesz mógł zobaczyć wielu rzeczy takimi jakie są, nie będziesz mógł leczyć, ani siebie, ani innych, nie będziesz mógł kreować w pełni własnej rzeczywistości. Bo kłamiesz. Ale jeżeli posłużysz się prawdą, to wszystko co powiesz i zrobisz zgodnie z nią, wyjdzie na dobre, ba, znakomite.

Dzisiejsza ludzkość już dostrzegła, że prawda nie zabija, nie niszczy, a powoduje, że świat staje się lepszy. Na obecnym etapie rozwoju już ta lepsza jakość świata jest wymagana. Zatęskniliśmy już /mowa o cywilizowanym świecie/ za oczywistą prawdą, ale też za miłością, dobrocią, szacunkiem i poszanowaniem, za moralnością, za etyką. Rozwój świadomości takie rzeczy nam nie tyle narzuca, co raczej ułatwia, a my dostrzegamy niezaprzeczalne ich korzyści. Ba, jakość życia na tyle wzrasta, że staje się ono beztroskie jak w bajce. Ale musisz iść naprzód, musisz się rozwijać. Dzięki temu coraz więcej ludzi mówi językiem prawdy.

Zastanawiające jest i chodzą słuchy, że trzecia wojna światowa już trwa. Ano trwa. Ona trwa w naszych sercach i głowach, a w zasadzie w świadomości, bo skoro prawda stała się modna, a elity i nie tylko mają wstydliwe czyny skrzętnie ukryte, to ta prawda kiedyś wyjdzie na jaw. Co wówczas? To właśnie są ofiary tej wojny, właśnie ci ludzie, którzy mają coś wstydliwego i haniebnego do ukrycia i zapewne sami się ukarają, tak jak to drzewiej bywało. Plama na honorze wymagała krwi, gdyż tak czy inaczej osoba splamiona skazana była na banicję. Społeczne wykluczenie dla większości ludzi jest karą nie do wytrzymania, a pozostawienie kogoś samotnie jak palec, bez wsparcia i finansów jest dla zdecydowanej większości zabójcze.

______
#Prawda

ostatnie z kwantowo

być w byciu

Być w byciu

Nie ma łatwej drogi do oświecenia. Oświecenie jest procesem – mówi wielu.
oczekiwania

Oczekiwania

Świat jest pełen oczekiwań, nie tylko takich, że nasz świat coś dla

Czym jest magia

Prawie wszystko, co sprawia, że ​​rzeczy się wydarzają, w świecie stworzonym przez
porozumienie duszy

Porozumienie duszy

Wszystko na tym świecie jest teorią, cała nauka, medycyna, dowolny system –
Translate »
idź do góry