Najtrudniej poznać samego siebie

Co cię obchodzą inni

Co cię obchodzą inni?

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Co cię obchodzą inni? To poważny tytuł i poważne pytanie – „co cię obchodzą inni?” człowieku, skoro świat to hologram, projektowany ad hoc – co cię obchodzą inni?. Skoro odkrywasz siebie, tu i teraz – co cię obchodzą inni? W końcu skoro to twoje życie, bajka, gra – co cię obchodzą inni? Co cię obchodzą inni? Ich problemy, ich bolączki, ich choroby, ich wszelkie pieprzone cierpienie. Po co ci to. Zrób tak, aby z sobą być szczęśliwym. Stwórz swoje życie tak, aby było rajem dla ciebie. Nadaj mu taki sens, abyś był szczęśliwy, realizowany i zakochany w nim. W czym problem?

Co cię obchodzą inni

Co cię obchodzą inni?

Anarchia (stgr. ἀναρχία – „bez władcy”) to forma struktury społecznopolitycznej, w której nie ma żadnej ukonstytuowanej władzy, nie obowiązują żadne normy prawne.

W rozumieniu politycznym (w anarchizmie) to taka struktura, w której państwo zostaje zastąpione przez nieprzymusową i niescentralizowaną organizację społeczeństwa (np. federację autonomicznych miejscowości).

W rozumieniu potocznym anarchia to pojęcie określające:

  • rozkład lub niedowład struktur lub instytucji państwa niezależnie od ich przyczyn;
  • chaos organizacyjny w instytucji, organizacji lub społeczności.

I to jest prawda, chociaż źle rozumiana. Bo skoro, co cię obchodzą inni? To także, co cię obchodzi państwo? I to clue wolności i świadomości. Nie ma żadnego państwa, żadnej organizacji, nic, dopóki ciebie w tym nie ma. Nic nie odbywa się poza tobą, bez twojej akceptacji. Nic nie trwa bez niej. Wszystko zanika. Dlatego skoncentruj się na sobie. Rozwijaj siebie. Wzmacniaj siebie, ale nie przeciw, bo nie ma przeciwności bez akceptacji. Zatem za.

I zrozumieć trzeba i należy, że zapomnienie, puszczenie, rozwiązanie jest równoznaczne ze zniknięciem. I należy traktować to literalnie. Jeśli masz trudności z czymś osłab to, ośmiesz, wykpij, traktuj z sarkazmem i luźno, a samo zniknie. To twoje życie, twoje sprawy i skoro masz wpływ, a masz, bo jesteś obserwatorem, to obserwuj, a nie angażuj się, nie wierz, nie traktuj poważnie. Ot i co. Nic innego nie musisz.

Co cię obchodzą inni? – Podsumowanie:

Moim zadaniem jest, całe życie odkrywać siebie, dążyć do stworzenia sobie raju wokół. Spokoju, stabilizacji, neutralności. Wszystko to robić mam dla siebie, bo kocham siebie. Bez żadnych form państwowych, bez ukonstytuowanej władzy, bo po co ci nadzorca. We wszystkich kwestiach dogadasz się na priv. Bo to priv jest podstawą życia. I to priv otwiera drzwi. Wszystkie istotne sprawy odbywają się na priv najpierw. Zatem priv. Osobisty, Zatem rozwój. Wolność. Zatem pokój. Miłość. Jedność.

PS. Jam jest. – August Witti

_____
#Inni

Tags:

najnowsze z prawdziwie

Czym jest intencja?

Czym jest intencja? Intencja /zamiar, dobra chęć/ to stan psychiczny, w którym
Bóg jest nauką

Bóg jest nauką

Bóg jest nauką. Nauka to odwieczna chęć zrozumienia wszechrzeczy, a wszechrzecz to
Translate »
idź do góry