Najtrudniej poznać samego siebie

Co ja to robię?

Co ja to robię?

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Co ja to robię? … a w zasadzie, co ja odpierdalam? To zasadnicze pytanie przy obudzeniu. Co dzień łapiemy się na emocjonalności, zwłaszcza na niskich emocjach. A przecież wystarczy skupić na nich uwagę i „opanować” np. złość, przestając się złościć. To żadna tam sztuka i cuda, każdy to potrafi, trzeba zwyczajnie sobie powiedzieć dosyć, słownie, w myślach, no i przestać robić to co się robiło.

Co ja to robię?

Co ja to robię?

Wszyscy ci ludzie, którzy twierdzą, że to niemożliwe, najzwyczajniej na świecie się mylą. Człowiek to wolny byt i do tego posiadający wolną wolę. Zatem skorzystaj z tej wolnej woli, porozmawiaj ze sobą. Ustal kto tu rządzi i zrób jak chcesz, a nie jak Ci wkurwione ego podpowiada. Po co później żałować, chorować i cierpieć… Przestań generować złe myśli, przestań używać nienawiści, pohamuj złość, bo możesz, jednym stwierdzeniem w głowie – dość! Nie zachowujmy się jak bezwolne roboty, jak niewolnicy, którymi nie jesteśmy, jak zombi. Wszak to my rządzimy swoją wolą, swoim być albo nie być i swoimi myślami, a nie one nami.

Każdy człowiek wewnętrznie wyczuwa co dobre jest a co złe – każdy. Zatem przestańmy się oszukiwać, bo co jak co, ale nasze złe myśli w pierwszej kolejności atakują nas samych. Dlaczego? Co wysyłasz to masz. Może i inni się nie poznają na Twoim kłamstwie wobec siebie. Może i sam się będziesz nieustannie oszukiwał, że „wkurw” Ci pomaga, złość wzmacnia, a nienawiść buduje zdeprymowanie. Ale świat wokół nie da się oszukać i dostarczy Ci tego, czego chcesz. Wiesz, że się często oszukujesz? Czujesz to? To to zmień. Bo zgoda i harmonia, a na końcu pokój, to najwyższe wartości i stany emocjonalności dla nas samych.

Traktuj siebie i swoją podświadomość jak niesfornego ucznia, któremu trzeba przypomnieć. Bo rozum w istocie taki jest, trzeba go uczyć, na każdym etapie życia. Wymagać, aby działał zgodnie z nami, nie przeciwko nam. Wszystko wokół wynika z Ciebie, zatem jeśli czegoś pragniesz, czegoś oczekujesz to to dawaj. Albo przestań oczekiwać. Tu chodzi wyłącznie o Ciebie, o Twoje życie i zdrowie, o Twój spokój, miłość i szczęście. Pracuj nad tym, pamiętając, że jak chcesz dostawać możliwość radości i szczęścia. Przede wszystkim spokoju, to spokój ten musisz mieć w sobie.

PS. Nie bój się te­go, co no­we – cho­ciaż ci miły spokój. – August Witti

______
#Spokoj

Tags:

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Translate »
idź do góry