co ja to robię

Co ja to robię?

w oświecenie/kwantowo/prawdziwie

Co ja to robię? … a w zasadzie, co ja odpierdalam? To zasadnicze pytanie przy obudzeniu. Co dzień łapiemy się na emocjonalności, zwłaszcza na niskich emocjach. A przecież wystarczy skupić na nich uwagę i “opanować” np. złość, przestając się złościć. To żadna tam sztuka i cuda, każdy to potrafi, trzeba zwyczajnie sobie powiedzieć dosyć, słownie, w myślach, no i przestać robić to co się robiło. A …

co ja to robię?

co ja to robięWszyscy ci ludzie, którzy twierdzą, że to niemożliwe, najzwyczajniej na świecie się mylą. Człowiek to wolny byt i do tego posiadający wolną wolę. Zatem skorzystaj z tej wolnej woli, porozmawiaj ze sobą, ustal kto tu rządzi i zrób jak chcesz, a nie jak Ci wkurwione ego podpowiada. Po co później żałować, chorować i cierpieć… Przestań generować złe myśli, przestań używać nienawiści, pohamuj złość, bo możesz, jednym stwierdzeniem w głowie – dość! Nie zachowujmy się jak bezwolne roboty, jak niewolnicy, którymi nie jesteśmy, jak zombi. Wszak to my rządzimy swoją wolą, swoim być albo nie być i swoimi myślami, a nie one nami.

Każdy człowiek wewnętrznie wyczuwa co dobre jest a co złe – każdy. Zatem przestańmy się oszukiwać, bo co jak co, ale nasze złe myśli w pierwszej kolejności atakują nas samych. Dlaczego? Co wysyłasz to masz. Może i inni się nie poznają na Twoim kłamstwie wobec siebie, może i sam się będziesz nieustannie oszukiwał, że “wkurw” Ci pomaga, złość wzmacnia, a nienawiść buduje zdeprymowanie. Ale świat wokół nie da się oszukać i dostarczy Ci tego, czego chcesz. Wiesz, że się często oszukujesz? Czujesz to? To to zmień. Bo zgoda i harmonia, a na końcu pokój, to najwyższe wartości i stany emocjonalności dla nas samych.

Traktuj siebie i swoją podświadomość jak niesfornego ucznia, któremu trzeba przypomnieć. Bo rozum w istocie taki jest, trzeba go uczyć, na każdym etapie życia i wymagać, aby działał zgodnie z nami, nie przeciwko nam. Wszystko wokół wynika z Ciebie, zatem jeśli czegoś pragniesz, czegoś oczekujesz to to dawaj. Albo przestań oczekiwać. Tu chodzi wyłącznie o Ciebie, o Twoje życie i zdrowie, o Twój spokój, miłość i szczęście. Pracuj nad tym, pamiętając, że jak chcesz dostawać możliwość radości i szczęścia, a przede wszystkim spokoju, to spokój ten musisz mieć w sobie.

PS. Nie bój się te­go, co no­we – cho­ciaż ci miły spokój.

____
#Spokoj

Hits: 620