Najtrudniej poznać samego siebie

Co jest z Tobą nie tak?

Co jest z Tobą nie tak?

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Co jest z Tobą nie tak? Od narodzin wpaja się nam podporządkowanie, zobowiązania, służbę ojczyźnie, rodzinie, religii, partii, firmie, państwu, idei. Tym sposobem tworzą się struktury energetyczne. Energia naszych myśli tworzy tzw. wahadła, które służą danemu celowi. Jeżeli cele poszczególnych uczestników są zbieżne, tożsame, ilość uczestników odpowiednia, to wahadło działa z pełną mocą. Ta energetyczna struktura żyje własnym życiem i podporządkowuje swoimi zasadami i prawami wszystkich uczestników. Ty indywidualnie postrzegany jesteś na samym końcu tego tworu.

Co jest z Tobą nie tak?

Co jest z Tobą nie tak?

Powtarzam to każdemu jak mantrę, że jesteś tylko „Ty”, „tu i teraz”. I to „Ty” jesteś dla siebie najważniejszy, najistotniejszy. Cała reszta to dobrze skonstruowana fikcja, która nie powinna cię zajmować w takim stopniu jak zajmuje lub w ogóle. Nasze ego, nasze wewnętrzne dziecko lubi dopieszczanie i uwagę. Wszystko inne powoduje konflikty wewnętrzne i tym samym choroby i problemy. Zatem masz dwa wyjścia. Albo wyzbyć się ego /co jest bardzo trudne, ale możliwe/. Albo poświęcić mu uwagę, poprzez świadomość istnienia, samorozwój i zwiększenie koncentracji na sobie. Aby poprzez siebie móc zmieniać swoją rzeczywistość. Żyć dla siebie.

Gdy liczba popleczników danego wahadła zmniejsza się, wówczas wahania wygasają. Bez popleczników wahadło zamiera i ginie. Zatem jeżeli czegoś sobie nie życzysz, nie chcesz, wręcz odrzucasz, nie wspieraj /nie mów, nie rób, nie komentuj/. Wahadło przy takiej Twojej postawie może nie zginie całkowicie, ale zniknie z Twojego życia, wygaśnie dla Ciebie. I nie ma tutaj lepszego dowodu niż wypróbowanie. Uczestnicząc, wspierając, kupując, rozmawiając na ten temat, napędzasz wahadło. Rezygnując, tracąc zainteresowanie i uwagę, skazujesz to coś na zanik dla Ciebie. I tutaj mamy setki przykładów, upadłe religie, anachroniczne narzędzia, styl życia, moda, kultura. Całe systemy państwowe giną z braku wsparcia.

Każde wahadło stoi ponad swoimi poplecznikami. Można by rzec, że poplecznicy są ważni do momentu wspierania danej idei. Ta niezależna struktura rozwija się samodzielnie i zgodnie z własnymi dosyć często swoistymi zasadami i prawami. Uczestnicy nie są świadomi, że zamiast żyć indywidualnie, po swojemu, dla siebie i w zgodzie ze sobą, żyją, pracują i wspierają wahadło. Przykładowo biurokracja systemowa rozwija się samodzielnie, niezależnie od woli swych urzędników i uczestników.

Urzędnik może podejmować decyzje, ale tylko zgodnie z zasadami systemu. Nie ma tu miejsca na indywidualizm, własne przemyślane decyzje i samorozwój. System z góry narzuca nam model postępowania, często niezgodny z naszym. Dla wielu to idealna sytuacja, bo np. nie chcą podejmować decyzji, nie chcą odpowiedzialności za swoje życie. Chcą być jak roboty lub jak kto woli niewolnicy. Jednak dla większości, zwłaszcza tej mocno uwikłanej w dany system to gwóźdź do trumny. Poprzez swoje nieakceptowalne zasady, konflikty i rozczarowania. Po co Ci to zatem?

Dosyć istotna uwaga. Każde wahadło ze swej natury jest destrukcyjne, ponieważ zabiera poplecznikom energię i wolność. Ustanawiając nad nimi swą władzę. Co dla nas uważnych istotne, ta destrukcyjność przejawia się w tym, że wahadła nie obchodzi los poszczególnych popleczników. Owszem, ma nadzorców, którym zdecydowanie jest lepiej. Poplecznik jest jak mięso armatnie lub dojna krowa. Celem każdego wahadła jest przejąć energię poplecznika. Korzyść czy pożytek dla poplecznika, nie ma znaczenia. W ten prosty sposób, poddając się wahadłom, niejednokrotnie rujnujemy i niszczymy sobie życie.

Co jest z Tobą nie tak? – Podsumowanie:

Gdy wspieramy wahadło, oddając mu energię i żyjemy w zgodzie z prawami wahadła, jeszcze jakoś to wygląda. Gdy jednak złamiemy prawa wahadła lub są one nam nie na rękę, niezgodne z nami i to manifestujemy. Wahadło, a raczej jego prawa wyplują nas i zniszczą. Zatem nie masz wyboru, o którym marzysz, albo myślisz, że masz. Możesz żyć tylko zgodnie z narzuconymi zasadami wahadła i być trybikiem. Niezależnie od tego, czy Ci się to podoba czy nie.

PS. Wolny człowiek ma wolny wybór, czyli niezależność. – August Witti

_______
#Wahadlo

najnowsze z kwantowo

Zmiana rzeczywistości

Zmiana rzeczywistości. Każdy kreuje własne życie. Wielu robi to już świadomie, ale

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Translate »
idź do góry