Najtrudniej poznać samego siebie

Co należy wiedzieć o miłości

Co należy wiedzieć o miłości

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Co należy wiedzieć o miłości? Wielu z nas całe życie poszukuje prawdziwej miłości, żywiąc nadzieję i pragnąc znaleźć tę jedną osobę na świecie, która uczyni nasze życie doskonałym. Ale oszukujemy się bardzo myśląc, że prawdziwa miłość pochodzi z zewnątrz nas. A ona pochodzi z naszego wnętrza. Prawdziwą miłość można znaleźć tylko przez miłość do siebie. Bo miłość własna ciągnie do miłości w ogóle. Dlatego to my musimy ją wytworzyć w sobie. A im mocniej trwamy w wibracji miłości w swoim sercu, kochając siebie i swoje życie, tym więcej miłości będziemy w stanie przyciągnąć do siebie. To bardzo proste do sprawdzenia.

Co należy wiedzieć o miłościCo należy wiedzieć o miłości?

Nie ma co szukać gdzieś daleko, nie ma co także blisko, poza sobą. Cały nasz wewnętrzny ból pochodzi po prostu z braku miłości własnej i daremnego jej poszukiwania. Miłość nie może i nie pójdzie do tych, którzy mają puste serce, nie obdarzone miłością. Prawdziwa miłość pochodzi z naszego wnętrza. I wówczas przychodzi do nas obficie, gdy w naszym sercu panuje. Przepływa przez ciebie i kończy się na tobie… Ot co.

Co należy wiedzieć o prawdziwej miłości?

Miłość własna to najlepszy sposób na przyciągnięcie prawdziwej miłości. Dlaczego? Gdyż jeśli nie kochasz siebie prawdziwie, nie możesz oczekiwać, że ktoś cię tą miłością obdarzy. A nawet jeśli ją zdobędziesz, potrwa to tylko chwilę. Zasadza jest prosta. Miłość przychodzi pod dostatkiem do tych, którzy mają jej obfitość w sercach. Dlatego istotnym jest pokochać siebie całym sercem. Za to, kim jesteś. W miłości własnej jesteśmy dla siebie dobrymi i ufamy sobie. I wówczas świat będzie dla nas dobry.

Prawdziwa miłość nie polega na znalezieniu jej poza sobą. Każdy z nas jest już cały i kompletny, gdyż jesteśmy stworzeni przez Źródło /Boga. Nie potrzebujemy szukać kogoś, kto sprawi, że poczujemy się pełni i kompletni. Już bowiem jesteśmy. Mamy tylko poznać siebie i zrozumieć swoją całość, a tym samym po co jesteśmy.

Miłość twojego życia to TY. Po co zatem szukać poza sobą czegoś, co już jest w tobie? Po co szukać i prosić o miłość, skoro w tobie są jej pokłady? Nauczyć się trzeba otwierać serce na miłość, która już w nas jest. Niech ta miłość objawi nam prawdę. A prawda jest taka, że jesteśmy miłością swojego życia. To zaś jest istota życia, o ile dobrze się ją rozumie.

Natomiast miłość, którą postrzegamy niejako spoza siebie jest niczym innym jak projekcją naszej wewnętrznej miłości, która już w nas jest. O prawdziwą miłość nie trzeba walczyć. To błędne myślenie, że o miłość musimy walczyć. Otóż nie musimy. Jeśli w jakiś sposób musimy walczyć, to to nie jest prawdziwa miłość. Bowiem „walka” i „miłość” to dwie różne rzeczy.

Co należy wiedzieć o miłości – Podsumowanie:

Prawdziwa miłość nie wymaga wysiłku. Jest łatwa. Płynie z naszego serca, więc wszystko przychodzi naturalnie. Miłość to miłość i koniec… Nie ma żadnych ograniczeń ani też wad. Prawdziwa miłość daje też wolnośćMiłość to kochać i być kochanym. Nie sprzyja trzymaniu czegoś lub kogoś. Nie stawia żadnych wymagań. Tam, gdzie jest miłość, nie ma niewoli ani przywiązania. Nie ma zależności, statusu i lidera. Miłość to miłość – to radość w sercu.

PS. Sami zasługujemy na swoją miłość i kochanie, gdyż nikt nam jej nie dał należycie. – August Witti

______
#Milosc

Tags:

najnowsze z prawdziwie

Anarchia jest dobra

Anarchia jest dobra

Anarchia jest dobra. Żadna ze znanych mi osób nie wierzy, że anarchia
Czym jest wiara?

Czym jest wiara?

Czym jest wiara? To poważne rozważania, biorąc pod uwagę, że wiara ma

Indolencja umysłowa

Indolencja umysłowa. To co piszę jest smutne i przykre, ale cierpimy na
Translate »
idź do góry