Co to jest projekcja astralna

Co to jest projekcja astralna

w oświecenie/kwantowo/prawdziwie

Dla mnie kluczem do medytacji, a w zasadzie treningu autogennego był w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku pewien wykład prof. Andrzeja Szyszko-Bohusza i przedstawiona tam technika relaksacji. Już wówczas byłem na etapie psychotroniki, radiestezji i teoretycznie podróży astralnych. To jednak zaważyło. Wyobraźcie sobie moje zdziwienie, gdy położyłem się do łóżka, zamknąłem oczy i zacząłem relaksację, po czym chwilę później unosiłem się nad swoim ciałem. Gdy ze strachu odwróciłem się na brzuch, wylądowałem w sypialni sąsiadki, widząc ją śpiącą, jej psa i pokój. Od tego czasu interesuje mnie to zagadnienie i umiem wytłumaczyć …

co to jest projekcja astralna.

Co to jest projekcja astralnaWidzisz swoje ciało, wówczas to było dla mnie szokiem, i unosisz się nad nim, bez żadnego oporu. Możesz swobodnie się przemieszczać, nie ma dla Ciebie granic w postaci ścian, nie ma też ograniczeń. To właśnie jedna z form projekcji astralnej, zwana “doświadczeniem poza ciałem”. Wówczas było to dla mnie nie lada zaskoczeniem i pewną obawą, bo wówczas byłem jeszcze pod wpływem KK.

Czym zatem jest projekcja astralna? Określenie jest terminem ezoterycznym, opisującym stan, gdy dusza, wyższa świadomość opuszcza ciało fizyczne i staje się ciałem astralnym. Oczywiście świadomość jest zachowana, zatem cały wygląd, szczegóły miejsc które znamy, pozostają takie jak w rzeczywistości. Zachowujemy się wówczas jak obserwator, jakby ktoś nagrywał film, a my oglądalibyśmy go on line. Film oczywiście byłby o nas, nie tylko o śpiącym naszym ciele, ale o miejscach, które w życiu nas ciekawią, o ludziach, o wydarzeniach, o wszystkim co nas dotyczy.

Projekcja astralna jest doświadczeniem poza ciałem, które można osiągnąć poprzez śnienie, głęboką medytację, relaksacyjny stan, ale i dzięki świętym roślinom i grzybom. Znawcy mówią, że w tym stanie mamy dostęp nie tylko do tego co znamy, chwili obecnej, ale także przez linię czasu, do przeszłości i przyszłości, a nawet komunikacji z innymi istotami i bytami. Nie jest to stan groźny, gdyż bez naszej zgody nikt i nic nie ma do nas dostępu.

Gdy doświadczasz projekcji astralnej, wówczas to co nazywamy duszą, energią, świadomością opuszcza nasze ciało, ale świadomie i pod kontrolą. To doświadczenie sprawia, że zaczynamy dokładniej rozumieć i jednocześnie podważać naszą osobowości. Okazuje się bowiem, że nie jesteśmy tylko naszymi fizycznymi ciałami, naszym ego, i że jest to coś większego, znacznie szerszego i nieograniczonego. Czym to jest dokładniej postaram się opisać następnym razem, gdy ponownie osiągnę ten stan.

PS. Jestem Bogiem, uświadom to sobie sobie. Ty też jesteś Bogiem, tylko wyobraź to sobie sobie.

____________
#ProjekcjaAstralna