Co z tą kasą

Co z tą kasą

w prawdziwie/świadomie/topowo

Co z tą kasą? Czy chciałbyś wygenerować sobie więcej pieniędzy? Czy znajdziesz zapał? Uczy się nas, że jeśli coś budujesz, zakładasz, że potrzebujesz przestrzeni do tworzenia. Zakładasz, że zajmie to trochę czasu. Że potrzebujesz materii zwanej materiałami budowlanymi. Zakładasz, że zajmie to określoną liczbę roboczogodzin, zwaną energią. To są elementy cyklu tworzenia, które zakładasz. Cykl stworzenia wymaga ciągłego wprowadzania energii do tworzenia. Jeśli tego nie robisz, wszystko się rozpada, niszczeje. A kto to ma włożyć tę energię? Ty – ja – my? Kto?

Co z tą kasąCo z tą kasą?

Jak generować więcej pieniędzy w swoim życiu? I tutaj wcale nie chodzi o to jak tworzyć więcej aby zarabiać więcej. Bo aby tworzyć, należy pracować, a nam się pracować nie chce. Za każdym razem musimy użyć jakiejś materii, energii, przestrzeni i czasu na realizację. Tak nas uczono. A gdy coś generujesz, pomnażasz to, co już istnieje. I to jest ten twój błąd! Nie walcz z tym, co już jest, bo po co. Użyj tego, co wygeneruje więcej. Świat jest taki jaki jest. Po co go wymyślać na nowo? Generowanie jest o wiele łatwiejsze niż próba wcielenia czegoś w życie /stworzenie/. A ty z upartością tworzysz, nie generujesz.

Teraz hipotetycznie, gdybyś zmienił swój stosunek do pieniędzy i tego, co chcesz otrzymać? A możesz to zrobić zwyczajnie. Przestań myśleć o pieniądzach jako o problemie. Dopóki uważasz, że pieniądze stanowią problemem, tak będzie. Zmienić swój stosunek do pieniędzy na bardziej pozytywny i przyjemny. I pamiętaj cały czas, że go zmieniłeś. Teraz już odważnie oglądaj rzeczy, które nie mieściły się w twoim zasięgu cenowym. Generuj wizje i uczucie, jak byś to coś już miał, myśl, oglądaj, ciesz się. To wszystko przybliża cię do celu. Nie osądzaj, nie domniemaj, nie konfabuluj, że nie możesz tego mieć. Bo możesz!

Co z tą kasą – Podsumowanie:

Zawsze traktuj pieniądze jak przyjaciela. Wysyłaj go z misją, niech wraca z przyjaciółmi. Postrzeganie pieniądza to istotna cecha. Jeśli postrzegasz go jako wroga – jest on wrogiem. Ale jeśli zaczniesz traktować go jak przyjaciela, który cię wesprze zawsze, wówczas ten przyjaciel (pieniądze) faktycznie się pojawi w twoim życiu, aby ci pomóc. Umożliw pieniądzowi przepływ. Pieniądz jest przyjacielem, który pozwala zdobyć więcej przyjaciół. Tak masz patrzyć! I pamiętaj cyfry są iluzoryczne i to tylko liczby na papierze.

Pamiętaj o ruchu pieniądza. Wydawaj pieniądze, aby je generować. W zastoju jest zastój. I przestań wreszcie myśleć, że wydawanie pieniędzy to strata. To jest zawsze inwestycja, czyli zysk przyszły. Inwestuj w siebie bez żadnych oporów. Chcesz coś zobaczyć – pojedź i zobacz, chcesz wiedzieć – dowiedz się, chcesz umieć – naucz się inwestując w siebie. Nie ma lepszego celu inwestycji. I zawsze pamiętaj – pieniądz to przyjaciel /każdy jeden/ – wysyłaj go z misją, aby wracał z kolegami. I absolutnie nie cierp z powodu pieniędzy, iluzją nie można się smucić.

PS. Wiara to wszystko co można mieć – wiara w siebie. – August Witti