Najtrudniej poznać samego siebie

Co z tą wiarą?

Co z tą wiarą?

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Różne religie nieustannie mówią o wierze … w boga. Wiara jest podstawą każdej z nich, bo bez wiary nic obyć się nie może. Ale nikt nie mówi, że wiara dotyczy nas osobiście i to my powinniśmy wierzyć w siebie przede wszystkim, a cała reszta to tylko klucz do naszej indywidualnej kreacji. Bez wiary nie jesteśmy w stanie nic stworzyć, a i nieuświadomiona wiara, tworzy nieciekawe dla nas przypadki. Zapytam zatem …

co z tą wiarą?

Co z tą wiarą?Religia jest kontrowersyjnym tematem, ponieważ ludzie mają wiele różnych sprzecznych ze sobą przekonań religijnych. Samo chcrześcijaństwo możemy podzielić na: ortodoksja – w tym prawosławie /cerkiew prawosławna, staroobrzędowcy/, kościoły orientalne, kościoły asyryjskie, katolicyzm – w tym kościół katolicki /kościół łaciński, kościoły wschodnie/, starokatolicyzm, mariawityzm, tradycjonalizm, liberalizm, protestantyzm – a w nim luteranizm, kalwinizm, baptyzm, metodyzm, ewangelikalizm, adwentyzm, pentekostalizm, restoracjonizm – a w nim święci w dniach ostatnich, badacze pisma świętego, chrystadelfianie, świadkowie Jehowy i afrochrześcijaństwo – na które składają się aladura, harrizm, kimbangizm, lumba. Jak widać sporo tego.

Skutki rozbieżności religijnych mogą być poważne, takie jak osądzanie, unikanie, nietolerancja, niszczenie i zabijanie. Ponoć wojna i religia nie miały się wzajemnie mieszać, ale wyszło jak wyszło. Pomimo sprzecznych poglądów, prowadzących do dyskryminacji i przemocy, obecni przywódcy religijni uważają, że należy promować akceptację. Poprzez przyjaźń do jedności. Takie sobie zwyczajne ględzenie. Natomiast obudzenie świadomości poprzez wiarę, miłość i prawdę, może spowodować coś całkiem innego niż dotychczas. Dzięki temu, że tutaj każdy wierzy w siebie, kocha wszystko i żyje w prawdzie, możemy się wszyscy świadomi dogadać.

Wiara w tym wyższym stanie świadomości jest skierowana do wewnątrz. Jeżeli to Ty kochasz siebie i innych, wierzysz w siebie i innych, hołdujesz prawdzie, wybaczeniu, współczuciu, to po prostu zmieniasz świat wokół siebie na lepszy i nic więcej już nie potrzeba. Zmiana świata poprzez siebie jest najlepszą ze zmian, bo trwałą. Gdy pojmiesz, że jesteś jednością, gdy zrozumiesz, że kochasz wszystkich właśnie dlatego, gdy będziesz ulepszał, wzbogacał otaczający świat swoimi kreacjami, zmieni się on, nawet nie zauważysz kiedy. Bo tak po prostu to działa – prosto. I pamiętaj. Jeśli czegoś nie chcesz – nie rezonuj, po prostu nie bierz w tym udziału.

PS. Wiara czyni cuda.

_____
#Wiara

najnowsze z kwantowo

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Translate »
idź do góry