Najtrudniej poznać samego siebie

Co z tą wiarą

Co z tą wiarą?

w oświecenie/kwantowo/prawdziwie

Różne religie nieustannie mówią o wierze … w boga. Wiara jest podstawą każdej z nich, bo bez wiary nic obyć się nie może. Ale nikt nie mówi, że wiara dotyczy nas osobiście i to my powinniśmy wierzyć w siebie przede wszystkim, a cała reszta to tylko klucz do naszej indywidualnej kreacji. Bez wiary nie jesteśmy w stanie nic stworzyć, a i nieuświadomiona wiara, tworzy nieciekawe dla nas przypadki. Zapytam zatem …

co z tą wiarą?

Co z tą wiarąReligia jest kontrowersyjnym tematem, ponieważ ludzie mają wiele różnych sprzecznych ze sobą przekonań religijnych. Samo chcrześcijaństwo możemy podzielić na: ortodoksja – w tym prawosławie /cerkiew prawosławna, staroobrzędowcy/, kościoły orientalne, kościoły asyryjskie, katolicyzm – w tym kościół katolicki /kościół łaciński, kościoły wschodnie/, starokatolicyzm, mariawityzm, tradycjonalizm, liberalizm, protestantyzm – a w nim luteranizm, kalwinizm, baptyzm, metodyzm, ewangelikalizm, adwentyzm, pentekostalizm, restoracjonizm – a w nim święci w dniach ostatnich, badacze pisma świętego, chrystadelfianie, świadkowie Jehowy i afrochrześcijaństwo – na które składają się aladura, harrizm, kimbangizm, lumba. Jak widać sporo tego.

Skutki rozbieżności religijnych mogą być poważne, takie jak osądzanie, unikanie, nietolerancja, niszczenie i zabijanie. Ponoć wojna i religia nie miały się wzajemnie mieszać, ale wyszło jak wyszło. Pomimo sprzecznych poglądów, prowadzących do dyskryminacji i przemocy, obecni przywódcy religijni uważają, że należy promować akceptację. Poprzez przyjaźń do jedności. Takie sobie zwyczajne ględzenie. Natomiast obudzenie świadomości poprzez wiarę, miłość i prawdę, może spowodować coś całkiem innego niż dotychczas. Dzięki temu, że tutaj każdy wierzy w siebie, kocha wszystko i żyje w prawdzie, możemy się wszyscy świadomi dogadać.

Wiara w tym wyższym stanie świadomości jest skierowana do wewnątrz. Jeżeli to Ty kochasz siebie i innych, wierzysz w siebie i innych, hołdujesz prawdzie, wybaczeniu, współczuciu, to po prostu zmieniasz świat wokół siebie na lepszy i nic więcej już nie potrzeba. Zmiana świata poprzez siebie jest najlepszą ze zmian, bo trwałą. Gdy pojmiesz, że jesteś jednością, gdy zrozumiesz, że kochasz wszystkich właśnie dlatego, gdy będziesz ulepszał, wzbogacał otaczający świat swoimi kreacjami, zmieni się on, nawet nie zauważysz kiedy. Bo tak po prostu to działa – prosto. I pamiętaj. Jeśli czegoś nie chcesz – nie rezonuj, po prostu nie bierz w tym udziału.

PS. Wiara czyni cuda.

_____
#Wiara

ostatnie z oświecenie

rośliny czują

Czy rośliny czują?

To zasadniczo retoryczne pytanie, bo każdy kto miał do czynienia z hodowlą
fizyka kwantowa

Fizyka kwantowa a umysł

Współcześni naukowcy sądzą, że rozumieją, czym jest świadomość, lub że jest to
eft

EFT to nie Extra Terrestrial

EFT – czyli Emotional freedom technique /Technika wolności emocjonalnej/ to alternatywne leczenie
pewność siebie

Pewność siebie

Pewność siebie Kilka wskazówek, jak podnieść niską samoocenę Każdy człowiek ma poczucie
Translate »
idź do góry