Czakram wawelski

Czakram wawelski

w oświecenie/zdrowotnie

Czakram wawelski. Zainteresował mnie ten temat już jakiś czas temu. Na Wawel, w zacisza kaplic skierował mnie także system nauczania wyższego. Spędziłem tam kawał czasu jednym słowem.

Otóż czytam ci ja dzisiaj w internecie, wrzucając w wyszukiwarkę zapytanie „czakram wawelski” i … na pierwszej stronie, pierwszym miejscu Wikipedia, czyli że nikt mądrego nic nie napisał. W Wikipedii czytamy: „Czakram wawelski – według powstałej po drugiej wojnie światowej miejskiej legendy tzw. „miejsce mocy” w postaci kamienia mającego rzekomo znajdować się na terenie nieistniejącego już kościoła św. Gereona na Wzgórzu Wawelskim.”

Czakram wawelski

Czakram wawelski

Sprawa czakramu pojawiła się ponownie, gdy dyrekcja Zamku Królewskiego na Wawelu starała się zdyskredytować legendę, podanie, że na Wawelu znajduje się czakram mocy. Stwierdzili oni, że oprócz zniszczonej ściany przez opierający się o nią tłumy wierzących w moc czakramu i uzdrowienie przez dobroczynną energię, nic tam nie ma i nic tam nie działa. No i niezgodne to jest z wiarą katolicką. Ano, nie jest. Raczej z pradawnymi słowiańskimi obrzędami, ale z wiarą katolicką nie. Bo o tym zapomniała i nie zaanektowała. Wszak to ona jest napływową, nie inaczej.

Najsłynniejsze w Polsce miejsce mocy jest położone w Krakowie na Wawelu. Według radiestetów, ale też mędrców, głów religijnych i filozoficznych, ludzi oświeconych, pod wzgórzem wawelskim znajduje się kilka bardzo silnych punktów promieniowania energetycznego. Najsilniejszy z nich znajduje się pod kryptą św. Gereona, gdzie przecina się aż siedem linii geomantycznych. Biegną one przez Jasną Górę, Gniezno, Bornholm do świętych miejsc Wikingów w Szwecji. Szczególnie silna linia łączy Wawel z Jerozolimą.

Czakram wawelski – Podsumowanie:

Wielu ludzi na świecie uważa, że jak dotknie ściany sąsiadującej z miejscem mocy, zostanie w indywidualny sposób „napromieniowana” energią czakramu. Podobną teorię głosił ojciec Klimuszko /jasnowidz i zielarz/. Był zwolennikiem zbawiennej dla ludzi energii płynącej z Zamku na Wawelu. Wielu mędrców /myślicieli/ przyjeżdża chętnie do Krakowa i korzysta z mocy czakramu. Władze zamku nie. Upatrują w tym diabelskiej i niszczycielskiej mocy. Oczywiście to sarkazm, bo czakram jest, był i będzie miejscem kultu i mocy.

PS. Na mojego brata, nie ma bata, ale dementuję, nie mam brata. – August Witti

_______
#Energia