Najtrudniej poznać samego siebie

Czas jest pojęciem względnym

w filozoficznie/innowacyjnie/prawdziwie

Zmienia się poczucie czasu, mam nieustanne wrażenie, że dawniej dzień trwał i trwał, a teraz ledwo go zaczniesz, już zmierza ku końcowi. Dni i miesiące, lata lecą za szybko. Osobiście rozróżniam tylko piętek i resztę, godziny już dawno przestały dla mnie cokolwiek znaczyć, a pora jest tak samo dobra nocą, jak i za dnia. Mam wrażenie, że percepcja czasu jest zaburzona, zmieniło się jakby miejsce obserwacji, bo …

czas jest pojęciem względnym.

Czas jest pojęciem względnymZ głośnym hukiem w nasze życie wkroczyła fizyka kwantowa, która podważa każdą znaną do tej pory zasadę i teorię. Burzy dotychczasowy ogląd świata i wcale nie należy się temu przeciwstawiać. Zadziwiające jest, że większość ludzi uważa, że materia ma swój ciężar a czas istnieje. Fascynujące i zaskakujące jest to tym bardziej, że wiemy przecież, że atomy są puste, nic nie ważą, a rzeczy, materia z atomów się składa. Podobnie jest z czasem, niby jest stały, niby odczuwalny, ale tylko do momentu jak nie zaczniesz przy nim kombinować: medytować, rozmyślać, podróżować w czasie. Ostatnio następują kolosalne zmiany w postrzeganiu rzeczywistości i jej rozumieniu, zmiany te zachodzą głównie w samych ludziach, a to, że w końcu zauważamy różnice w czasie, jego zachwiania i uświadamiamy sobie coraz bardziej, że otaczający nas świat masy jako takiej nie ma, bo mieć nie może, to te zmiany rzeczywiście następują.

Nie od razu Kraków zbudowano, nie od razu my sami zrozumiemy wszystko, ale podstawą jest otwartość na zrozumienie. Całkiem prawdopodobne, że zmiany czasu i percepcji rzeczywistości, w jakiś sposób są inicjowane i zmieniane przez trwające procesy, których do końca nie rozumiemy, a które odbywają się wokół nas, np. przebiegunowanie Ziemi. Są też różne hipotezy, związane z kontrolą populacji przez oficjalnie już uznane chemtrails, masowe szczepienia dzieci i instalacje HAARP, które stosując wysokie częstotliwości zmieniają i kontrolują pole grawitacyjne. Zapewne wkrótce się dowiemy, ale tak czyt inaczej otwartość naszej głowy jest tutaj bardzo ważna. Samo uświadomienie sobie, że myśl jest energią, powoduje samoleczenie, mentalną przebudowę świata i współdziałanie osób oświeconych, z których każda dąży do szczęścia.

PS. Jeżeli to rozumiesz, interesujesz się tym lub przykuło twoją uwagę, to jesteś na dobrej drodze do oświecenia. Jeżeli nie, to nie!

__________
#Oswiecenie

najnowsze z filozoficznie

Czym jest duchowość

Czym jest duchowość

Czym jest duchowość? Dążenie do duchowości każdego z nas jest nieodłącznym elementem
Wewnętrzny komfort

Wewnętrzny komfort

Wewnętrzny komfort, rozpatrzony w kategoriach “Czym jest ten wewnętrzny komfort” i “Jak
Translate »
idź do góry