Najtrudniej poznać samego siebie

Człowiek a pamięć komórkowa

Człowiek a pamięć komórkowa

w kwantowo/prawdziwie/zdrowotnie

Człowiek a pamięć komórkowa. Świat wokół nas całkowicie się zmienia. Wzrasta rezonans Ziemii, zmienia się rezonans człowieka, mechanikę newtonowską zastępuje mechanika kwantowa, do głosu dochodzi energia, pojawiły się zagadnienia dwupunktu, totalnej biologii, zmian energetycznych i rezonansowych człowieka. Zioła, kopaliny bogate w mikroelementy, święte rośliny przybliżają nas do natury. I na koniec okazuje się dobitnie, że to nie nasz mózg kieruje naszym umysłem, ale umysł ludzki łączy się ze świadomością, a ta jest wszędzie, w całym wszechświecie.

Człowiek a pamięć komórkowa

Człowiek a pamięć komórkowa

Obecnie jest passé nie znać powyższych tematów i nie zajmować się nimi. Ludzie mądrzy i dociekliwi zgłębiają tematy energii i świadomości, tym samym podwyższają swój rezonans. Pozostali, którzy traktują te tematy marginalnie, bo uwikłani są w fikcję matriksa i zniewoleni są nie tylko umysłowo ale także cieleśnie, skazani są na zagładę. Za kilka lat nie będą w stanie zrozumieć rzeczywistości. Ale wróćmy do tematu.

Wg nowej wiedzy, wszystko we wszechświecie składa się z pól informacyjnych, które są polami kwantowo-fizykalnymi. Rosyjska medycyna informacyjna postrzega człowieka jako system energetyczno-informacyjny. Umysł i ciało są ze sobą nierozerwalnie złączone, więc oczywistym jest, że nasze myśli wpływają na biologię naszego ciała.

System pola informacyjnego człowieka przenika każdą komórkę organizmu i wychodzi poza ciało, łącząc się z wszechświatem. Umysł ludzki rozciąga się poza mózg i nasze komórki, poza ciało, tworząc umysł globalny /kosmiczny/. W polu informacyjnym jest zakodowana cała informacja o człowieku, ale też cała informacja o wszechświecie.

Każdy z nas posiada własną częstotliwość /rezonans/, a nasze komórki kontaktują się między sobą i z polem informacyjnym. Pole informacyjne związane jest ze świadomością. Główną przyczyną chorób jest naruszenie pola, zatem leczenie, uzdrawianie, diagnoza winny dotyczyć pola, a nie poszczególnych organów. Współczesna medycyna leczy objawy choroby, a nie jej przyczynę. Co ciekawe objawy choroby są dosyć często informacją o zdrowieniu organizmu. Zatem współczesna medycyna zupełnie nie umie leczyć, a nawet diagnozować.

Medycyna wschodnia od 5000 lat mówi, że ciało ludzkie działa na zasadzie pól energetyczno-informacyjnych i pamięci komórkowej. Czym zatem jest pamięć komórkowa? Jest to pamięć całego świata zawarta w twoich wszystkich komórkach. Wg najnowszych badań okazuje się, że wszelkie wspomnienia i nie tylko przechowywane są w naszych komórkach w całym naszym organizmie. Wspomnienia przechowywane są w postaci wzorców energetycznych i nie istnieją jako tkanka fizyczna.

Wszystko co nam się przydarza w życiu, zachowujemy jako wspomnienia. Wspomnienia komórkowe są kodowane w naszym DNA każdej jednej komórki i tym samym istnieje możliwość ich przekazywania. Komórki obrazowo to programowalny chip, a jądro komórkowe to twardy dysk, zawierający programy. Nasze wspomnienia, informacyjny zapis wszystkiego czego doświadczyliśmy, w dziewięćdziesięciu procentach klasyfikowane są jako podświadome. Jesteśmy świadomi zatem tylko około dziesięciu procent naszych i nie tylko wspomnień.

Nasze problemy zdrowotne mają swe źródło w naszej podświadomości. Ponieważ podświadomość jest milion razy silniejsza niż świadomość, szanse na życie takie jakiego pragniesz /idealne/, bez zmiany przekonań i myśli, wynoszą jeden do miliona. Każde wspomnienie komórkowe można uzdrowić. Każde negatywne wspomnienie komórkowe jest wspomnieniem opartym na lęku.

Im silniejsze było doświadczenie, tym mocniejszy strach i destrukcyjne emocje. Wszystkie wspomnienia od chwili narodzin są kodowane w naszej pamięci komórkowej. To z nimi musimy stoczyć walkę o swoje zdrowie, możliwości, o zmianę życia i ozdrowienie. Ale bez uświadomienia sobie tych podstawowych informacji ani rusz.

PS. Zatem do dzieła, do poznania, do zrozumienia i do wdrożenia.

________
#Zdrowie

najnowsze z kwantowo

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Świadomość jest wyjebana

Świadomość jest wyjebana

Świadomość jest wyjebana w kosmos. Jako, że ostatnio modna jest dosadność, pozwalam

Duchowość w nas

Duchowość w nas. Wszystko co w życiu robimy, wiemy, umiemy opiera się
Translate »
idź do góry