Najtrudniej poznać samego siebie

Czy to naprawdę tak trudno zrozumieć

Czy to naprawdę tak trudno zrozumieć

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Czy to naprawdę tak trudno zrozumieć? W naszym życiu liczy się tylko miłość. Żadna rzecz, sprawa, człowiek nie jest ważniejszy od miłości. Jesteśmy naczyniami miłości i naszym zadaniem jest napełniać się miłością. I nie mówię tego jako członek jakiegokolwiek kościoła, bo najbliżej mi do buddyzmu. Ale zauważam i doświadczam, że wszystko co okraszone niezgodą, nie miłością, mści się na mnie. Moja miłość nie musi być na pokaz. Nikt nie musi o tym wiedzieć. Ma być w moim sercu, rozumie i życiu, bo jest moja i mnie buduje.

Czy to naprawdę tak trudno zrozumiećCzy to naprawdę tak trudno zrozumieć?

Otóż wszystko co robię, staram się robić z korzyścią dla mnie. Ale mój punkt widzenia zapewne różni się od twojego. Kochając, stwarzam lepsze jutro dla siebie, nie okazuję jawnie miłości, a wspieram, pozytywnie myślę, nie otaczam się emocjami, bo na ogół one są niskie. Jedynie wysoko jest miłość, zatem dla siebie i własnej korzyści ją kultywuję. Co za tym idzie, szanuję cały świat i staram się ze wszech miar mu pomagać. Nie czczą gadaniną, nawet nie pisaniem, a pracą w ziemi i sadzeniem drzew, bo na ten moment to jest najbardziej świadome.

Wszyscy, którzy liczą na rząd i jakieś organizacje międzynarodowe, są w błędzie, zanim one cokolwiek zrobią, Ziemia umrze. Natomiast ja konkretnie mogę coś zrobić i robię. Czego i wam życzę. Generalnie w całej tej świadomości chodzi o miłość właśnie. Kochać należy przede wszystkim siebie, ale kochać tak, aby szanować. Z tego szacunku i miłości wynika wszystko inne, dlatego, że człowiek ogarnięty miłością, oddaje światu miłość. I to bez wątpienia jest najwyższa wartość.

Człowiek świadomy współpracuje w celu polepszenia jakości swego życia. Mając na uwadze dobro swoje, ale i też wynikające z tego dobro innych. To dobro idzie w parze wraz ze wszystkim, wraz z miłością. Trzeba się zastanowić, każdy z nas z osobna. Czy warto być nieświadomym swej miłości, czy jednak pokochać siebie, a wraz ze sobą cały świat? Wykrzesać z siebie radość tworzenia dla świata, dla lepszego świata, gdyż nasze osobiste szczęście zawsze z tegoż świata wynika.

Czy to naprawdę tak trudno zrozumieć – Podsumowanie:

Jednocześnie za sprawą mechaniki kwantowej należy sobie uświadomić, że każdy stwarza swój świat. Jak twój świat jest do dupy, to skiepściłeś. Ale możesz z tego wyjść za sprawą świadomości samego siebie. Wsłuchania się tak w siebie, że nic w tobie obce ci nie jest. Wiesz czego ci potrzeba, co ci pomoże, co wzmocni, wiesz jak, kiedy i po co. Wiesz i żyjesz, a życie się toczy i jesteś szczęśliwy, coraz spokojniejszy, a życie się mnoży wokół ciebie. To żadna bajka, to żaden scenariusz. Tak jest. Wystarczy sprawdzić.

PS. Nadal moim największym marzeniem jest las cmentarny. – August Witti

______________
#TrudnoZrozumiec

Hits: 45

najnowsze z prawdziwie

Wpływ negatywnych emocji

Wpływ negatywnych emocji

Wpływ negatywnych emocji. Gniew, frustracja, strach i inne negatywne emocje są częścią
Translate »
idź do góry