Czy wiecie, że

Czy wiecie, że …

w świadomie/filozoficznie/prawdziwie

Czy wiecie, że przejawem manipulacji są wszelkie nasze uprzedzenia i blokady, bo one wynikają z daleko wstecz powstałych wspomnień i na dodatek nie koniecznie naszych, raczej naszych przodków? Dlaczego? Bo nasza książkowa wiedza,  jest niejednokrotnie już w momencie naszego przyswajania – zdezaktualizowana. A co dopiero baza wspomnień naszych rodziców i dziadków, którzy tworzyli nasze wzorce. Na ogół to oni nam zaprogramowali, a raczej my sami przyjęliśmy, nasze lubię lub nie lubię.

Czy wiecie, żeCzy wiecie, że – Obserwacja:

Prawda jest taka, że mało kto na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę – a powinien. Wiedza i nauka nieustannie ewoluują, zmieniają się, poszerzają, bądź obalają – bo taka jest ich natura. Stąd my wiedząc to co wiemy, ale nie aktualizując możemy się mylić i co gorsza w tej pomyłce obstawać, bo się nam wydaje, że mamy rację. Rację to może cząstkowo mieliśmy w momencie powstania i przyswojenia tej wiedzy. Ale na ogół wiedza powszechna różni się od specjalistycznej tym, że ta powszechna jest już dawno zdezaktualizowana. A specjalista jest na bieżąco, a przynajmniej powinien być. Zatem nie dufajmy tak w siebie, swoją wiedzę i przekonania, bo może się okazać, że nie dosyć, że się mylimy, to na dodatek błaźnimy. I nasza wiarygodność spada.

Czy wiecie, że – Rozważania:

Zwróćmy uwagę, że nadmierne gadanie, rozrzedza myśli, a z kolei cisza zezwala na pełny odbiór, bo daje szansę na uwagę. To wówczas gdy w nas znajdują się wysokie wibracje /jesteśmy pozytywni/, świat po prostu nam sprzyja. Dlaczego? Bo dostrzegamy wówczas to, co w normalnym stanie jest dla nas zamknięte, czyli tzw. okazję i zbieg okoliczności. Jeżeli dostrzegamy potencjał w którejś z metod kwantowych, róbmy ją. Dlaczego nie korzystać z dobrodziejstw ziemi. Jeżeli dostrzegamy łączność ze światem, korzystajmy z niej przynajmniej na poziomie energetycznym. Zbliżmy się do fizycznego świata przyrody, bo działa na nas uzdrawiająco.

Uświadomienie sobie własnych wibracji i ich poziomu na zewnątrz, daje nam możliwość szukania okazji do dalszego ich podnoszenia. Wibracja to stan bytu, atmosfera lub jakość energetyczna osoby, miejsca, myśli lub rzeczy. Wszystko we wszechświecie składa się z cząsteczek wibrujących z różnymi prędkościami. Obejmuje to drzewa, ciała, skały, zwierzęta, myśli i emocje. Ludzkie wibracje składają się ze wszystkiego, od materii fizycznej po sposób komunikowania myśli, które myślisz. Mówiąc prosto, niektóre cząsteczki wibrują szybciej, zatem mamy wyższe i niższe wibracje.

Czy wiecie, że – Podsumowanie:

Kiedy wibrujesz na wyższym poziomie, czujesz się lżejszy, szczęśliwszy i bardziej swobodny, podczas gdy niższe wibracje są ciężkie, ciemne i zmieszane. Prawie wszystkie tradycje duchowe wskazują drogę do wyższych królestw świadomości, a badania naukowe /dr David Hawkins/ oszacowały wibracje różnych stanów bytu, aby stworzyć skalę świadomości oraz możliwość wy kalibrowania obiektu. To i szereg innych możliwych umiejętności i ćwiczeń, pozwala nam się spełniać i być szczęśliwym. Nie mówię już nawet o zdrowiu, dobrobycie, dobrostanie, super nastroju, pracowitości, wiary w siebie i kreatywności.

PS. Wszystko w życiu to wibracja. – Albert Einstein

Tags: