Najtrudniej poznać samego siebie

Czym jest przebudzenie po COVID

Czym jest przebudzenie po COVID

w świadomie/patriotycznie/prawdziwie

Czym jest przebudzenie po COVID? Dokładnie jest to przebudzenie do życia, bo z jednej strony mamy pandemiczny mit COVIDa, wręcz bezobjawowy. I dostrzegamy ten sarkazm, tą bezczelną manipulację bezużytecznego już systemu. A z drugiej zastoje gospodarcze rodem ze stanu wojennego, gdzie czas zacząć sobie wreszcie radzić z życiem. I wzorem przedwojennych szmalcowników i wytwórców zacząć działać dla siebie i na siebie. Jeśli ktoś tego tak nie postrzega, to szczęść mu panie Boże.

Czym jest przebudzenie po COVID

Po COVID?

Zmienia się wszystko z dnia na dzień, normalnieje, tzn. nie żeby tam jakieś nowe prawa, czy coś, ale niejako widać w użyciu prawa boskie. Natomiast mniej istotnym staje się system w każdym jego obliczu. Powoli zaczynamy decentralizacje, przy jednoczesnym wzroście rynków lokalnych. Coraz więcej pragmatycznych ludzi, którym już nie strach zająć się tym czy tamtym, czego ponoć nie wolno. A nie wolno komu? Zatem dostrzegam zmiany, u nas minimalne, acz wchłonięcia PISu się spodziewam. Taka samolikwidacja. Zmian drastycznych spodziewam się po realizacji deklaracji Trumpa, który to zapowiedział, delegalizację “narkotyków” roślinnych i odtajnienie technologii.

W tym momencie świat będzie wyglądał zupełnie inaczej, bo nie będzie przeciw i komu się sprzeciwiać. Świat powoli zmierza tam gdzie powinien, do otwartości open source, do współpracy, do wzajemnego pomagania, bo to człowiek jest potencjałem, nic innego. Życie samo w sobie jest potencjałem, a my jeszcze czasami to negujemy. Wszelki opór jest daremy, wszelkie nakazy i zakazy nikczemne, wszelkie oceny i stygmaty niepotrzebne, bo jednostronne. A każda rzecz ma tyle opcji oglądu co ludzi na tej planecie. Wszak każdy ma swój świat, który kreuje świadomie bądź nie, każdy przerabia te same historie i emocje, każdy ma na tym etapie to ciało i każdy posiada ego, jako autopilota.

Po COVID – Podsumowanie:

Dowiedzieliśmy się parę konkretnych spraw. Rząd jako system ma nas w d…, w ogóle nie jest przygotowany by myśleć o obywatelu, zatem system to przeżytek. Każdy, bo jak widać nawet religijny staje się ofiarą własnej pychy. Upadają małe systemy formalne i nieformalne. Powstają natomiast osiedla, obszary i miejsca niezależne. Starające się być z dala od spraw systemowych i się całkowicie od nich odciąć. To się szerzy. Również współpraca, również otwartość, również samodzielność. Okazało się bowiem, że liczyć możemy tylko na siebie, zatem to w siebie mamy inwestować, wspierać i wspomagać, nie innych.

PS. Obserwując te, czy inne zjawiska wiemy. Nie domyślamy się, konfabulujemy, czy wymyślamy. Wiemy. Widzimy i wiemy, jak i co. Tyle w temacie. – August Witti

najnowsze z świadomie

Czym jest duchowość?

Czym jest duchowość?

Czym jest duchowość? Nasza duchowość jest aspektem, który jest dostrojony do idei
Różne typy świadomości

Różne typy świadomości

Różne typy świadomości. Samoświadomość obejmuje bycie świadomym różnych aspektów siebie, w tym
Translate »
idź do góry