Czym jest przebudzenie

Czym jest przebudzenie

w kwantowo/oświecenie

Czym jest przebudzenie? Codziennie zmagamy się z życiem, nie zastanawiając się nad własnym podejściem do niego i własną rolą w tym układzie, własnymi decyzjami i myślami. A powinniśmy… Nauka już jakiś czas temu zauważyła, że oprócz materii jest coś więcej. Sami ludzie zauważyli to znacznie wcześniej. Ten stan to „coś więcej”, można zauważyć go, mając wysoką wibrację. Ludzie, którzy mają wysoką wibrację często czują się lżejsi, otwarci, stabilni i kochający, a przede wszystkim szczęśliwi i spełnieni, podczas gdy poczucie ciężkości, gęstości, ciemności i strachu znajdują się w dolnej strefie wibracji.

Czym jest przebudzenie

Czym jest przebudzenie?

Wokół dokonuje się coraz więcej zmian. Zmiany zachodzą w ludziach, w myśleniu, w przyrodzie i w całym życiu. W powietrzu wyczuwa się podekscytowanie. Czujesz to? Zauważyłeś zmiany w swoim sposobie myślenia? Właśnie znalazłeś się w erze miłości, prawdy, kreacji – czyli wzrostu zainteresowań i hobby, zmiany nawyków na prawe, zmiany sposobu w jaki myślisz i czujesz.

To wszystko jest inspiracją i zachętą do rozwoju własnej świadomości. Zmienia się dieta pokarmowa – wzrasta liczba osób mniej tolerujących pokarmy, które kiedyś były przyswajalne. Obecnie coraz częściej ludzie doświadczają nieprzyjemnych reakcji pokarmowych lub fizycznych w wyniku spożywania tych samych pokarmów jak wprzódy. Dlaczego? Bo nasza planeta zmienia rezonans, przebiegunowuje, przeistacza się.

Zrozumienie tych zjawisk jest istotne, aby pozostać na fali świadomości i aby osiągnąć i zachować wysokie wibracje. Stajemy się bardziej świadomi naszego ego i jednocześnie podejmujemy kroki, by poprzez zrozumienie własnego wnętrza. Żyć w miłości i nie pozwalać sobie na to, by strach rządził naszym życiem.

Wielu z nas odczuwa potrzebę zmian, uwolnienia się od toksycznych ludzi i niewłaściwych przyjaźni. Ale też niechcianych układów społecznych i dyskomfortu, który nie służy pozytywom rozwoju. Wielu dostrzega naturalną chęć wyjścia z uwikłań systemu, manipulacji, kłamstw i fałszu. Dlaczego? Bo na tym etapie już nie ma miejsca dla fałszu, kłamstw i złości.

Teraz bardziej niż kiedykolwiek dotąd jesteśmy świadomi tego, co dostarczamy naszemu ciału /w sensie pokarmu i picia/, co na nie nakładamy, jak wypoczywamy i relaksujemy się. Zaczynamy działać bardziej intuicyjnie niż do tej pory. Pojawiają się niespotykanie dotąd żywe przeczucia, często poczucie, że coś jest nie tak, że tutaj nie pasujemy.

Pojawia się chęć rozwoju duchowego i osobistego. Czy jest to dziwne? Nie! To naturalny etap rozwoju, gdy zaczynamy słuchać swojego wewnętrznego głosu, ale i gdy zaczynamy pracować z „przewodnikami duchowymi” i aniołami. Przy czym anioła rozumiemy jako przyjazną duszę, świadomość wspierającą nas i nie są to jakieś tam bajki.

Ten felieton świadczy o tym, że nie jesteś sam i z pewnością nie zwariowałeś. Co możesz zrobić, aby zwiększyć swoją wibrację i przyjąć tę „zmianę” z łatwością i wdziękiem? Otóż podstawą jest trzymanie swojego ego w ryzach /opanowanie/. Strach, poczucie winy, wściekłość, lęk i nienawiść – to Twoi niechciani druhowie, których musisz się pozbyć, wykluczyć ze swojego życia. Te niskie emocje, to nadmierne krytykanctwo, ta nieustanna ocena innych – są przeszkodą w rozwoju. Świadczą tylko o nadmiernym rozpasaniu się Twojego ego, czyniąc Ci więcej krzywdy niż dobra. Zatem co robić w tej sytuacji?

Podejmij zdecydowane kroki, aby zacząć kontrolować swój sposób myślenia i odczuwania. Wszędzie tam, gdzie się koncentrujemy, nasza energia bierze w tym udział i jest niezwykle cenna, a powzięta intencja równie ważna. Kiedy złapiesz się na myślach o negatywnym schemacie lub chcesz zrobić lub powiedzieć coś negatywnego.

ZATRZYMAJ SIĘ! Anuluj te myśli, tą niechcianą chęć, wyczyść ją ze swego umysłu i usuń! To, co myślimy, co robimy i kim jesteśmy + pozytywne myśli to jedyna droga rozwoju i nie ma innej. Bo z biologicznego i energetycznego punktu widzenia, jesteśmy jednością. Teraz to trzeba przełożyć na pełne zrozumienie.

Przebaczenie jest tutaj filarem zmian. Noszenie w sobie bólu, złości i gniewu, ale i poczucia winy, tak naprawdę do niczego dobrego Cię nie zaprowadzi. Najprawdopodobniej będzie to jakaś ciężka choroba. Dlaczego? Bo emocje wpływają na nasz stan zdrowia. Pławienie się w niskich emocjach jest bezcelowe i rani nas samych. Jednocześnie przebaczenie nie oznacza, że ​​musisz tolerować to, co zrobiła druga osoba, błąd, który popełniła.

Oznacza tylko puszczenie tego w niepamięć. Odpuszczenie mentalne, a to z kolei poprowadzi cię ścieżką uzdrowienia i wewnętrznego spokoju. Wszystko co dotyczy nas samych, jest naszą kreacją. Jeżeli wysyłasz złość, negatywne myśli, gniew, dostajesz z powrotem to samo. Jeśli wysyłasz miłość i dobro, dostajesz miłość i dobro w rewanżu. Tak to działa!

Bycie w kontakcie z uczuciami, ale nie poddawanie się im i wyzwalanie z okowów zmartwień, stresów i toksycznych emocji. Na drodze rozwoju jest świetnym i bardzo pozytywnym dla nas doświadczeniem. Ale przede wszystkim daje możliwość znalezienia w sobie odpowiedzi na nurtujące nas pytania, które zadajemy przez całe życie. „Skąd przyszliśmy i dokąd zmierzamy?” Medytacja jest najcenniejszym narzędziem, którego używania można się nauczyć dzięki tak wielu korzyściom fizycznym, emocjonalnym, psychologicznym i duchowym. 20-minutowa medytacja codziennie zmieni Twoje życie na lepsze!

PS. Pamiętaj, liczy się podróż, a nie miejsce docelowe. – August Witti

_______
#Medytacja