Najtrudniej poznać samego siebie

Czysta myśl ludzka

Czysta myśl ludzka

w filozoficznie/innowacyjnie/prawdziwie

Czysta myśl ludzka. Bardzo wielu współczesnych naukowców i myślicieli wskazuje na mózg ludzki jako praprzyczynę wielu, jak nie wszystkich zdarzeń. Nasz mózg stwarza rzeczywistość w sposób naturalny i oczywisty, a czysta myśl jest najskuteczniejszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości i choroby człowieka. Falami mózgowymi można zmieniać wszystko, liczy się tylko sposób zmiany. Można zmieniać rzeczywistość wytłumaczalnie, tak aby każdy mógł to dostrzec i przyswoić. Można też zmieniać niewytłumaczalnie, jak zmiana kodu genetycznego organizmu, co otoczenie rozpatruje w kategoriach cudów.

Czysta myśl ludzka

Czysta myśl ludzka

Wiele dowodów popiera tę teorię, która de facto teorią nie jest. Bo sprawdza się w rzeczywistości /empiria/ i wskazuje, że np. komórki ludzkie zachowują się inaczej, w różnych środowiskach, na różnych pożywkach. Środowisko zaś buduje sobie sam człowiek. Myśli, w zależności od ładunku, powodują adekwatną reakcję łańcuchową w organizmie, a także otaczającym świecie. I tutaj dochodzimy do clue programu.

Pozytywne myślenie pomaga w tworzeniu sprzyjających warunków otoczenia, jego nastawienia do nas samych i stabilizacji procesów chemicznych, jak i fizycznych. Negatywne myślenie (stres, strach, nienawiść) mają wydźwięk odwrotny, negatywny. Powodują, że rzeczywistość i otaczające warunki już tak pozytywne nie są. To z kolei wprowadza dysharmonię /niepowodzenia/ i choroby naszego ciała. Oczywiście rozpatrujemy to wszystko w aspekcie zdrowia, bo jest ono najważniejsze dla człowieka. Nie tyle zdrowie, co brak bólu.

Niewiele osób wierzy w samoleczenie mocą mózgu. W samoleczenie w ogóle, bo przecież automasaż, czy akupresura jest też metodą samoleczenia, któremu towarzyszy myśl. Na przeszkodzie stoi tutaj podświadomość, która zaprzecza takiej możliwości. Czymże ta podświadomość jest? Podświadomość to całość informacji, pochodząca z wiedzy innych, przekazów, manipulacji, nierozsądnych rad i wszystkiego co zostało w nas zagłuszone i stłamszone. To podświadomość automatycznie kontroluje procesy w naszym organizmie, jak autopilot i od niej zależą wszystkie procesy.

Czysta myśl ludzka – Podsumowanie:

Ale jednocześnie podświadomość może być jak ktoś obcy wewnątrz, np. my już nasz mózg uwolniliśmy. Większość zjawisk przeczuwamy bądź rozumiemy, ale podświadomość i jej anachroniczne zasady nie zezwala na ruch w pożądanym kierunku, w stronę oświecenia. Pozytywne myślenie wydatnie pomaga przy tworzeniu sprzyjających warunków. Nie dopuszcza do wpadek i cofnięć wstecznej podświadomości i powoduje harmonijny rozwój procesów chemicznych i fizycznych otaczającego świata. Negatywne myślenie działa odwrotnie. Zatem logicznym i dobrym jest wybór pozytywnego myślenia.

Omówiliśmy pokrótce zdrowie i sposoby samoleczenia. Ze wszystkim innym jest podobnie i nie ulega wątpliwości, że wszystko można stworzyć, wykreować i sprowokować. Prowokacja to bardzo dobre słowo, bo pozytywnym myśleniem i zachowaniem prowokujemy przyjazną nam rzeczywistość: miłość, szczęście, bogactwo, radość, pełnię życia, euforię.

PS. Dlaczego śmiech jest reglamentowany? Bo jest manifestacją pozytywnego myślenia i szczerych niczym nie zmąconych myśli.

_______
#Radość

najnowsze z filozoficznie

Pieprzenie

Pieprzenie we świat

Pieprzenie we świat to objaw lekkości języka i myśli. Już wiesz, że
Mądrość

Mądrość

Mądrość jest nabyta, a nie wrodzona. Ludzie na Ziemi nie rodzą się
Być uduchowionym

Być uduchowionym

Być uduchowionym. To, że często się modlimy, medytujemy lub praktykujemy religię, nie
Translate »
idź do góry