Najtrudniej poznać samego siebie

Czysta myśl ludzka 1

Czysta myśl ludzka

w filozoficznie/innowacyjnie/prawdziwie

Bardzo wielu współczesnych naukowców i myślicieli wskazuje na mózg ludzki jako praprzyczynę wielu, jak nie wszystkich zdarzeń. Nasz mózg stwarza rzeczywistość w sposób naturalny i oczywisty, a czysta myśl jest najskuteczniejszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości i choroby człowieka. Falami mózgowymi można zmieniać wszystko, liczy się tylko sposób zmiany, bo można zmieniać rzeczywistość wytłumaczalnie, tak aby każdy mógł to dostrzec i przyswoić, można też zmieniać niewytłumaczalnie, jak zmiana kodu genetycznego organizmu, co otoczenie rozpatruje w kategoriach cudów. Podstawą wszechrzeczy, tu i teraz jest …

czysta myśl ludzka.

Czysta myśl ludzkaWiele dowodów popiera tę teorię, która de facto teorią nie jest, bo sprawdza się w rzeczywistości /empiria/ i wskazuje, że np. komórki ludzkie zachowują się inaczej, w różnych środowiskach, na różnych pożywkach. Środowisko zaś buduje sobie sam człowiek. Myśli, w zależności od ładunku, powodują adekwatną reakcję łańcuchową w organizmie, a także otaczającym świecie. I tutaj dochodzimy do clue programu. Pozytywne myślenie pomaga w tworzeniu sprzyjających warunków otoczenia, jego nastawienia do nas samych i stabilizacji procesów chemicznych, jak i fizycznych. Negatywne myślenie (stres, strach, nienawiść) mają wydźwięk odwrotny, negatywny i powodują, że rzeczywistość i otaczające warunki już tak pozytywne nie są, co z kolei wprowadza dysharmonię /niepowodzenia/ i choroby naszego ciała. Oczywiście rozpatrujemy to wszystko w aspekcie zdrowia, bo jest ono najważniejsze dla człowieka. Nie tyle zdrowie, co brak bólu.

Niewiele osób wierzy w samoleczenie mocą mózgu, samoleczenie w ogóle, bo przecież automasaż, czy akupresura jest też metodą samoleczenia, któremu towarzyszy myśl. Na przeszkodzie stoi tutaj podświadomość, która zaprzecza takiej możliwości. Czymże ta podświadomość jest? Podświadomość to całość informacji, pochodząca z wiedzy innych, przekazów, manipulacji, nierozsądnych rad i wszystkiego co zostało w nas zagłuszone i stłamszone. To podświadomość automatycznie kontroluje procesy w naszym organizmie, jak autopilot i od niej zależą wszystkie procesy. Ale jednocześnie podświadomość może być jak ktoś obcy wewnątrz, np. my już nasz mózg uwolniliśmy, większość zjawisk przeczuwamy bądź rozumiemy, ale podświadomość i jej anachroniczne zasady nie zezwala na ruch w pożądanym kierunku, w stronę oświecenia. Pozytywne myślenie wydatnie pomaga przy tworzeniu sprzyjających warunków, nie dopuszcza do wpadek i cofnięć wstecznej podświadomości i powoduje harmonijny rozwój procesów chemicznych i fizycznych otaczającego świata. Negatywne myślenie działa odwrotnie. Zatem logicznym i dobrym jest wybór pozytywnego myślenia.

Omówiliśmy pokrótce zdrowie i sposoby samoleczenia. Ze wszystkim innym jest podobnie i nie ulega wątpliwości, że wszystko można stworzyć, wykreować i sprowokować. Prowokacja to bardzo dobre słowo, bo pozytywnym myśleniem i zachowaniem prowokujemy przyjazną nam rzeczywistość: miłość, szczęście, bogactwo, radość, pełnię życia, euforię.

PS. Dlaczego śmiech jest reglamentowany? Bo jest manifestacją pozytywnego myślenia i szczerych niczym nie zmąconych myśli.

_______
#Radość

ostatnie z filozoficznie

Ogłupiali świadomością

Ogłupiali świadomością

Ogłupiali świadomością. Zaczyna mi to wyglądać, przynajmniej na tzw. zewnątrz, na kolejny
Decyzja jest tylko jedna

Decyzja jest tylko jedna

Decyzja jest tylko jedna! Często rozmawiam z ludźmi, czasami na nich krzyczę, stawiając
Translate »
idź do góry