Najtrudniej poznać samego siebie

Dlaczego sami sobie to robimy

Dlaczego sami sobie to robimy

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Dlaczego sami sobie to robimy? Dlaczego trwamy przy swoich przywarach, gdzie towarzyszy nam upór i opór? Po co kreujemy niechęć i złe myśli, skoro możemy w każdej chwili przestać, ot tak, ad hoc i już.

Dlaczego sami sobie to robimy

Dlaczego sami sobie to robimy

Owszem grasz w swoim filmie, bierzesz udział w swojej grze, ale TY nie jesteś aktorem, ty jesteś twórcą, stwórcą baranku. Czasami już gardło boli, albo palce. Ile razy trzeba powtarzać – sobie, bo komuż by innemu. To JA kreuję swoją rzeczywistość, wszystko, od A aż do Z. Uwaga nasza nie skupia się na świadomej kreacji, a na tym co nam mówią i jak mamy kreować. Kto nam mówi? Wszyscy, których kreujemy, podświadomie, bezwolnie, na autopilocie. To JA – JA mówię.

Tak trudno to przyswoić? JA kreuję wszystko, ale dopóki sobie tego nie uświadomię, nie zacznę stosować higieny myśli, aż do ich wycofania, dopóty będzie życie mi się wydarzać, nie zawsze tak jak świadomie chcę. Mogę np. nie chcieć słuchać paplania żony i ogłuchnąć, mogę nie chcieć widzieć tego co wokół, np. choroby bliskiej osoby i oślepnąć. Ale, mogę też, wmówić sobie chorobę i uwierzyć i umrzeć. Taaaa, mogę i często tak robię 🙂 .

Dlaczego sami sobie to robimy – Podsumowanie:

Jeszcze raz sobie powtórzę – myślisz, mówisz, kreujesz. Myślisz źle i brutalnie, kreujesz zło i brutalność. Myślisz z miłością, kreujesz miłość.

Tak w dużym skrócie. Że co? Że są też inni? Jacy inni? Jak nazwiesz siebie wewnętrznie nie używając imienia, bądź ksywy? No JA! Zatem kto kreuje wszystko? No JA! A kto odpowiada, za wszystko? JA! To kto do cholery robi taki syf w koło? No JA! Zatem co masz zrobić durna pało? Myśleć pozytywnie na TAK! A jak? No TAK!

PS. Jeśli o czymś myślisz, to istnieje. Jeśli nie, to nie! – sprawdź, spróbuj, nie sprawdzaj co chwilę czy myślisz, czy nie. Nie myśl.

____
#Kreacja

Tags:

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry