Najtrudniej poznać samego siebie

dobry wybór

Dobry wybór

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Po wczorajszym wieczorze wyborczym nie jestem zaskoczony, jestem wzruszony i zmotywowany. Nie żebym wychwalał Dudę i jego partię. Trudno anarchizującemu człowiekowi cieszyć się z partiokracji, ale z nadchodzących zmian zawsze. Zmiana to zawsze zmiana, a władza absolutna upadla absolutnie, zatem …

dobry wybór, kochani.

dobry wybórBałem się już, że rzeczywistość nasza, jej marazm i zaniechanie, nigdy się nie zmieni, a tu patrz co wyprawia naród. Dwóch kandydatów z poza mainstreamowego układu. Już nawet media i dziennikarze zaczęły się bać. Co to będzie, co to będzie? Na pewno nie cisza wszędzie i głucho wszędzie, bo jak dalej tak pójdzie,  przewiduję raczej niezły rozgardiasz. Drodzy Państwo, nie ma się co bać prawicy, zasadniczości, uczciwości i odrobiny moralności, oj nie. Zapewne gdybyśmy poszli tą drogą, to już dzisiaj zamiast krzywd i zgrzytania zębami, mielibyśmy wiosenne porządki i spolegliwy uśmiech na twarzy. A tak to przy pseudo nowoczesności, mamy to, co mamy, czyli wielką śmierdzącą kupę. Szczerze radzę zainteresować się internetem i tym co piszą tam o obecnie nam panującym. Gwarantuję niezły zastrzyk sensacji, mrowienie i wkurw, że człowiek był aż tak ślepy i głupi i dał się omamić robakom. Proszę pamiętać, że żadne mainstreamowe media nie zamieszczą niewygodnej prawdy, ale ludzie odważni, dociekliwi nie poddają się i piszą, piszą, posiłkując się materiałami historycznymi i niepublikowanymi szeroko. Piszą co w trawie piszczy i co za kreatury nas za mordę trzymają. Dlatego żeby wyrobić sobie własne, niezależne zdanie i wysnuć wreszcie realne wnioski, trzeba niestety sięgnąć do internetu i do wyszukiwarek, aby odkryć prawdę, która tak skrzętnie została ukryta.

Czytać, myśleć i zmieniać rzeczywistość, czyli wybierać! Każda zmiana przybliża nas do celu jakim jest wolna i niepodległa Polska, dostatnie życie i realne szanse rozwoju. Polska to naprawdę wspaniały kraj, o olbrzymich zasobach geologicznych, wspaniałym acz trudnym ułożeniu, z możliwościami bycia krajem wielkim i bogatym. Ale nie zapominajmy, że bogaty kraj to nie bogaci rządzący, tylko bogaty obywatel i wolny, swobodny rynek, który jak świat światem sam potrafi się normować i udoskonalać. Byle by nam – społeczeństwu nie przeszkadzać, a osiągniemy sukces gospodarczy i humanitarny, byle by nam nie ograniczać możliwości, byle by nas nie sterować, byle nie trzymać za mordę. Jestem naprawdę pełen nadziei i cieszę się jak dziecko, na myśl rekonstrukcji prawa i sprawiedliwości, to dobry wybór. Nie koniecznie z rzeczonym.

Jest promyk nadziei, jest szansa na dobry wybór, nie zmarnujmy jej jak poprzednio i zagłębmy się w prawdę o otaczającej obecnej rzeczywistości, a nie w niespełniane obietnice i malowane gęby. Czas na przyzwoitość i czas na godne, normalne życie, o którym każdy z nas marzy. A ci co marzą o przewałach, aferach, korupcji i zniewoleniu, niech zasiądą tam, gdzie ich miejsce … w ciupie.

PS. Fabryką władzy jest sfera publiczna i fabryka ta musi pracować nieustannie, a nie raz na cztery lata.

________
#Wybory

najnowsze z patriotycznie

Strach Covidian

Strach Covidian

Strach Covidian – rządy państw wykorzystują strach do kontrolowania i manipulowania populacją
Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów, ale nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności
Na co nam polityka

Na co nam polityka

Na co nam polityka? Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore
Translate »
idź do góry