Najtrudniej poznać samego siebie

dobry wybór

Dobry wybór

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Po wczorajszym wieczorze wyborczym nie jestem zaskoczony, jestem wzruszony i zmotywowany. Nie żebym wychwalał Dudę i jego partię. Trudno anarchizującemu człowiekowi cieszyć się z partiokracji, ale z nadchodzących zmian zawsze. Zmiana to zawsze zmiana, a władza absolutna upadla absolutnie, zatem …

dobry wybór, kochani.

dobry wybórBałem się już, że rzeczywistość nasza, jej marazm i zaniechanie, nigdy się nie zmieni, a tu patrz co wyprawia naród. Dwóch kandydatów z poza mainstreamowego układu. Już nawet media i dziennikarze zaczęły się bać. Co to będzie, co to będzie? Na pewno nie cisza wszędzie i głucho wszędzie, bo jak dalej tak pójdzie,  przewiduję raczej niezły rozgardiasz. Drodzy Państwo, nie ma się co bać prawicy, zasadniczości, uczciwości i odrobiny moralności, oj nie. Zapewne gdybyśmy poszli tą drogą, to już dzisiaj zamiast krzywd i zgrzytania zębami, mielibyśmy wiosenne porządki i spolegliwy uśmiech na twarzy. A tak to przy pseudo nowoczesności, mamy to, co mamy, czyli wielką śmierdzącą kupę. Szczerze radzę zainteresować się internetem i tym co piszą tam o obecnie nam panującym. Gwarantuję niezły zastrzyk sensacji, mrowienie i wkurw, że człowiek był aż tak ślepy i głupi i dał się omamić robakom. Proszę pamiętać, że żadne mainstreamowe media nie zamieszczą niewygodnej prawdy, ale ludzie odważni, dociekliwi nie poddają się i piszą, piszą, posiłkując się materiałami historycznymi i niepublikowanymi szeroko. Piszą co w trawie piszczy i co za kreatury nas za mordę trzymają. Dlatego żeby wyrobić sobie własne, niezależne zdanie i wysnuć wreszcie realne wnioski, trzeba niestety sięgnąć do internetu i do wyszukiwarek, aby odkryć prawdę, która tak skrzętnie została ukryta.

Czytać, myśleć i zmieniać rzeczywistość, czyli wybierać! Każda zmiana przybliża nas do celu jakim jest wolna i niepodległa Polska, dostatnie życie i realne szanse rozwoju. Polska to naprawdę wspaniały kraj, o olbrzymich zasobach geologicznych, wspaniałym acz trudnym ułożeniu, z możliwościami bycia krajem wielkim i bogatym. Ale nie zapominajmy, że bogaty kraj to nie bogaci rządzący, tylko bogaty obywatel i wolny, swobodny rynek, który jak świat światem sam potrafi się normować i udoskonalać. Byle by nam – społeczeństwu nie przeszkadzać, a osiągniemy sukces gospodarczy i humanitarny, byle by nam nie ograniczać możliwości, byle by nas nie sterować, byle nie trzymać za mordę. Jestem naprawdę pełen nadziei i cieszę się jak dziecko, na myśl rekonstrukcji prawa i sprawiedliwości, to dobry wybór. Nie koniecznie z rzeczonym.

Jest promyk nadziei, jest szansa na dobry wybór, nie zmarnujmy jej jak poprzednio i zagłębmy się w prawdę o otaczającej obecnej rzeczywistości, a nie w niespełniane obietnice i malowane gęby. Czas na przyzwoitość i czas na godne, normalne życie, o którym każdy z nas marzy. A ci co marzą o przewałach, aferach, korupcji i zniewoleniu, niech zasiądą tam, gdzie ich miejsce … w ciupie.

PS. Fabryką władzy jest sfera publiczna i fabryka ta musi pracować nieustannie, a nie raz na cztery lata.

________
#Wybory

ostatnie z patriotycznie

Na co nam polityka

Na co nam polityka

Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore emocje. Świat nie chce
Wiara przyrodzona 3

Wiara przyrodzona

Polskością interesuję się od dziecka, bo zostałem tak wychowany, zgodnie z tradycją. Od
Jesteś Polakiem?

Jesteś Polakiem?

Co to właściwie oznacza? Co sprawia, że wraz z tym słowem odczuwamy?
Odrobiona lekcja

Odrobiona lekcja

Wnioski polityczne, które nasuwają się po ostatnim, kończącym się roku, są bardzo
Translate »
idź do góry