Najtrudniej poznać samego siebie

Dociskanie szyi

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Trudno powstrzymać uśmiech, trudno też spocząć na laurach, wreszcie dzięki Zbigniewowi Stonodze coś ruszyło się w “Aferze taśmowej”. Teraz trzeba wnikliwie przeanalizować ujawnione akta i publikować, pisać ponowne pozwy, drążyć temat do bólu, bo drążenie przynosi efekty. Pełna mobilizacja, mamy poważne zadanie, patriotyczną sprawę …

dociskanie szyi aż do końca.

Dociskanie szyiPatrzę na dzisiejsze komunikaty w internecie i wszędzie zadowalające wieści. Otóż były szef MSW, jeden z bohaterów afery taśmowej, Bartłomiej Sienkiewicz złożył rezygnację ze stanowiska szefa Instytutu Obywatelskiego i postanowił wycofać się z życia publicznego. Do tej pory Sienkiewicz ani myślał zrezygnować z kierowania MSW. Ba, w lutym bez skrupułów przyjął propozycję Ewy Kopacz i objął funkcję szefa think-tanku Platformy Obywatelskiej. Mimo autorstwa antypolskich cytatów “państwo polskie istnieje teoretycznie, praktycznie nie istnieje” i osławionego “ch…, dupa i kamieni kupa”, nadal brał udział w wyprzedaży Polski. W obecnej sytuacji, jak twierdzi, stał się “celem przestępców i ich pomocników przy biernej postawie prowadzącej postępowanie prokuratury”, zwłaszcza w kontekście opublikowania adresu zamieszkania.

Drugi porażający i satysfakcjonujący zarazem news dnia, to fakt rezygnacji Radosława Sikorskiego z funkcji marszałka Sejmu. To pokłosie afery taśmowej przypomnianej tak skutecznie przez Zbigniewa Stonogę. Sikorski był jednym z jej głównych bohaterów. To właśnie Sikorski planował “zajebać PiS” komisją śledczą. A teraz kto tu kogo zajebie? Trzeci news to rezygnacja: Andrzeja Biernata – ministerstwem Sportu i Turystyki, minister zdrowia – Bartosz Arłukowicz, minister Skarbu Państwa – Włodzimierz Karpiński. To się dopiero podziało. Nie wiadomo śmiać się czy płakać :D. Jedno jest pewne dociskać, dociskać, dociskać – bo dociskanie szyi działa. Społeczeństwo powinno otworzyć wreszcie oczy i zrozumieć, że bać się nie ma czego, a prawda zwycięża, tylko trzeba ją głosić, mówić, przekazywać. Otóż drodzy państwo taką możliwość daje nam internet. Nie trzeba samemu tworzyć newsów, wystarczy linkować, udostępniać, lajkować :D.

PS.  Wpadło ścierwo do ogniska, co za ścierwo patrzę z bliska, a to rząd nasz ukochany, przez Stonogę rozjebany.

_______
#Upadek

ostatnie z patriotycznie

Na co nam polityka

Na co nam polityka

Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore emocje. Świat nie chce

Wiara przyrodzona

Polskością interesuję się od dziecka, bo zostałem tak wychowany, zgodnie z tradycją. Od
Jesteś Polakiem?

Jesteś Polakiem?

Co to właściwie oznacza? Co sprawia, że wraz z tym słowem odczuwamy?
Odrobiona lekcja

Odrobiona lekcja

Wnioski polityczne, które nasuwają się po ostatnim, kończącym się roku, są bardzo

Wolność w Polsce

System w naszym kraju jest zdemoralizowany i zdegenerowany, a polityka jest passé. Zupełnie stracił
Translate »
idź do góry