Dotyk leczącej miłości

Dotyk leczącej miłości

w oświecenie/zdrowotnie

Dotyk leczącej miłości. Miłość do partnera, z którym układamy sobie szczęśliwe życie, nie jest tylko sprawą psychologiczną i emocjonalną. Widać to wyraźnie, gdy się kłócimy. Nasze ciała wówczas oddalają się od siebie, są do siebie przeciwnie nastawione. Po kłótni lub jeśli jesteśmy w złym nastroju, seks nie jest rozwiązaniem prowadzącym do zgody, może też być przeszkodą wywołującą nowy konflikt. Doskonałym rozwiązaniem na zgodę i odnowienie miłości jest „tantryczny uścisk”.

Dotyk leczącej miłości

Dotyk leczącej miłości

„Tantryczny uścisk” stosowany jest, gdy chcemy się zbliżyć emocjonalnie, doznać pełni miłości lub po prostu chcemy się pogodzić ze swoim partnerem. Pomaga on załagodzić napięcie, zbliżyć kochanków i wzmocnić ich miłość. Instrukcja jest bardzo prosta. Obydwoje partnerów staje bądź siada naprzeciw siebie.

Można skorzystać z podwyższenia, gdy partnerzy są różnego wzrostu. Ważne jest w „tantrycznym uścisku”, aby serca partnerów były na tym samym poziomie. Partnerzy nie patrzą na siebie, obejmują się delikatnie, nie nazbyt mocno, ale też nie powinno być dystansu między nimi. W tej pozycji pozostajemy przez góra 10-15 minut, bez mówienia, bez myślenia, bez zbędnych gestów.

Uściskowi towarzyszyć powinien głęboki oddech i rozluźnienie, bez podtekstów i działań. Obserwujemy co dzieje się w środku nas, nasze reakcje. Można „tantryczny uścisk” wykonywać na leżąco. Najlepsza w tym przypadku jest pozycja „na łyżeczki”. W tym wszystkim chodzi o uczucia w nas, nie o działania. Po kilku razach takich ćwiczeń nasza wzajemna miłość zostaje całkowicie odnowiona. „Tantryczny uścisk” otwiera nasze serca, pomaga poczuć drugą osobę, bez oczekiwań i roszczeń, a co najważniejsze, wzmacnia naszą wzajemne uczucia. „Tantryczny uścisk” daje kopa każdemu związkowi pod warunkiem, że lubisz się przytulać i chcesz wzmacniać ten związek.

PS. Kochaj drugiego jak siebie samego, kolego – August Witti

______
#Milosc