Dowód na miłość

Dowód na miłość

w oświecenie/zdrowotnie

Dowód na miłość. Badacz i pisarz Masaru Emoto (1943-2014), jako pierwszy eksperymentalnie dowiódł zdolność wody do… magazynowania informacji. Tymi informacjami mogą być również uczucia i stany świadomości. Masaru Emoto poddawał wodę różnym czynnikom (np. słowu mówionemu i pisanemu, muzyce różnych gatunków, zanieczyszczeniom, modlitwie, myślom), a następnie zamrażał ją. Woda przy niskich temperaturach krystalizuje się /jak śnieg i lód/, krystalizacja jest tym większa, bardziej spektakularna im wpływ jest bardziej pozytywny.

Dowód na miłość

Dowód na miłość

W tym doświadczeniu woda poddana negatywnym słowom, dźwiękom, obrazom lub myślom nie tworzy uporządkowanych kryształków, lecz bezładne i chaotyczne kształty. I w zależności od tego, jakie wymawiano w kierunku wody słowa lub intencje, jej krystalizacja po zamrożeniu przybierała różne piękne formy. My z kolei dla własnego doświadczenia możemy w domu obserwować i poddać badaniu ugotowany ryż lub połówkę jabłka. Wszak nie dysponujemy mikroskopem i bardzo wnikliwą obserwacją.

Ryż wystarczy ugotować i włożyć ostudzony wraz z odmierzoną taką samą ilością wody do czystych szklanych słoiczków /pojemników/. W naszym bardzo fajnym doświadczeniu może brać udział także jabłko, przekrojone na na dwie równe połówki i włożone do czystych wyparzonych słoiczków jak wyżej. Po włożeniu ryżu czy jabłka do słoika, słoik zakręcamy. Na jednym ze słoików naklejamy kawałek papieru i piszemy na nim (np. kocham cię, wybaczam, dziękuję, jesteś wspaniały, jesteś dobry itp.). Na drugim słowa negatywne: nienawidzę, jesteś ohydny, jesteś zły,  itp. /mogą być też przekleństwa/. W podobny sposób też do słoja przemawiamy. Nie pytaj po co – bo to doświadczenie.

Słoiki umieszczamy w miejscu gdzie będą mieć identyczne warunki. Codziennie poświęcamy im odrobinę czasu na wysłowienie dobrych do jednego i złych intencji do drugiego. Można dołączyć trzeci słoiczek /pojemnik/, kontrolny, bez napisu, do którego mówić nie będziemy. Dzięki temu doświadczeniu  będziemy mieć okazję zobaczyć na własne oczy co nasze uczucia i wysyłane intencje nogą zdziałać w zamkniętym słoiku. Słowa, myśli i uczucie mają wpływ na materię, bowiem wszystko jest energią!

Słoik z ryżem lub połówką jabłka, który poddamy miłości i dobroci. Będzie nienaruszony, produkt w środku świeży i smakowity /nawet po długim czasie/. Im dłużej trzymamy, tym większa różnica. Natomiast słoik poddany przekleństwom i złu, będzie zapleśniały, zeschnięty, zepsuty.

Dowód na miłość – Podsumowanie:

Mamy zobrazowany zatem wyraźny wpływ tego co mówimy i w jakim nastroju jesteśmy na posiłek /jedzenie/ i całe otoczenie. I jest on zauważalny w wyraźnym stopniu i czas wyciągnąć wnioski. Zatem to jaki stosunek mamy do rzeczywistości, jakimi myślami ją obdarzamy i przemawiamy do niej. Nawet bezwiednie, tak adekwatnie  zachowuje się ona w stosunku do nas. Gdy jesteśmy pozytywnie nastawieni, kochamy, mówimy miło i sympatycznie, wszystko działa w należytym porządku. Jeżeli natomiast złorzeczymy, to nie jest już tak różowo. Rzeczy się psują, starzeją, niszczą, następuje destrukcja.

A teraz popatrz na swoją paczkę papierosów /jeśli palisz/. Zobacz co chcą Ci złego zrobić i jak to wygląda w praktyce. Później zastanów się czy ludzie wiedzą o tym i czy to stosują. Na końcu zastanów się czy warto pozytywnie myśleć wiedząc, że rzeczy utrzymują przez to sprawność, czy nie?

PS. Tyle w temacie pozytywnego myślenia. – August Witti

________________
#PozytywneMyslenie