Najtrudniej poznać samego siebie

Dwupunkt i siła spokoju

Dwupunkt i siła spokoju

w zdrowotnie/filozoficznie/prawdziwie

Dwupunkt i siła spokoju. Od tygodnia wstaję co rano wypoczęty, pełen siły, bez bólu, bez spinki, bezproblemowo. Zaiste w moim 52 letnim życiu to nowość, bo odkąd pamiętam zawsze był nerw, później ból, a na końcu epizody depresyjne. Nerw towarzyszył mi całe życie, tak było, lekarze określali to nerwicą i zakomunikowali, że da się żyć. Później po długich latach pojawiła się depresja dwubiegunowa, która z jednej strony wycieńczyła mój organizm, a z drugiej spowodowała zainteresowanie się innymi sposobami leczenia. Tak oto pojawił się olej CBD, później Keshe ze swoimi penami, dwupunkt, totalna biologia i w końcu pełna harmonia.

Dwupunkt i siła spokoju

Dwupunkt i siła spokoju

Dziś już nigdzie nie pędzę, nic nie muszę, nic nie planuję. Rozumiem więcej, czuję więcej, działam z rozmysłem, cieszę się każdą chwilą, leczę mentalnie siebie i zwierzęta. I kocham, zarówno moją cudowną żonę, która podąża ze mną krok w krok, jak i ludzi, którzy pozwalają się kochać. To cudowny stan spełnienia i radości życia, który dla wielu jest niepojęty.

Gdzie wchodzę, tam przynoszę ze sobą radość, dobre słowo, radę, empatię, miłość. Człowiek stworzony jest do kochania, do bezwarunkowej miłości, do pomagania tym, którzy tej pomocy oczekują. Najbardziej zaskakuje mnie relacja ze zwierzętami. Nasze hodowlane koty Bella Bitis*PL stały się nagle spolegliwe, uczuciowe, inteligentne i kochliwe.

Dwupunkt i siła spokoju – Rozważania:

To fenomen miłości, przyjaźni i proludzkiego zachowania. Nie tylko do nas, swoich opiekunów, ale do każdego. Ludzie wchodzący do naszego domu przeżywają atak miłości, namiętności i radości. Nikt stąd nie wychodzi z kwaśną miną, ale z uśmiechem od ucha do ucha i niejednokrotnie naszym kotem Bella Bitis*PL, przyjacielem na całe życie.

Dwupunkt i siła spokoju – Podsumowanie:

Fenomen ten nie zrodził się od razu, samoistnie. To lata pracy nad sobą, nad wiedzą, nad właściwym pojmowaniem i postrzeganiem świata. Ostatnimi czasy natomiast wszystko przyśpieszyło, bo i miało powód. Całe otoczenie zaczęło się harmonizować, klarować, oczyszczać i pięknieć. Długie lata musiały wystarczyć odpromienniki, szałwia, trening autogenny, a teraz … teraz chembuster załatwia dalszą okolicę, orgonity bliższą, peny i infinity loop osobistą, a dwupunkt to wszystko stwarza.

Ci co wiedzą i czytali, rozumieją dokładnie o czym ja mówię. Ci zaś co nie czają, prawdopodobnie nie zaczają nigdy. Taki mamy klimat. Przestały mnie interesować rzeczy błahe, trywialne, banalne, zaczęła natomiast fizyka kwantowa, leczenie fantomowe, totalna biologia, technologie Keshe i dwupunkt, który w tym wszystkim rządzi. Bo czymże jest dwupunkt? Ano szczerą miłością i wiarą /100% pewnością/. No musi rządzić! Jak nie, jak tak?! Niczego nie będę nikomu udowadniał, albo wierzysz, albo nie. Wybór w tym przypadku jest Twój.

PS. Jeśli twarz masz niewyspaną, podwupunktuj sobie rano 🙂

__________
#Dwupunkt

najnowsze z zdrowotnie

Różne typy świadomości

Różne typy świadomości

Różne typy świadomości. Samoświadomość obejmuje bycie świadomym różnych aspektów siebie, w tym
12 korzyści z medytacji

12 korzyści z medytacji

12 korzyści z medytacji. Medytacja to zagłębianie się w myślach, rozważanie, namysł.
Translate »
idź do góry