Najtrudniej poznać samego siebie

Dwupunkt

Dwupunkt

w kwantowo/oświecenie/zdrowotnie

Dwupunkt. Kilka razy wspomniałem o dwupunkcie, jako jednej z łatwiejszych metod kwantowych na zmianę rzeczywistości. Dwupunkt stanowi praktycznie rzecz biorąc połączenie dwóch zjawisk kwantowych, sposobu wykorzystania matrycy energetycznej i synchronizacji kwantowej.

Dwupunkt

Dwupunkt

Korzenie dwupunktu znajdujemy w Niemczech. Twórcami byli Richard Bartlett i Frank Kinslow, a tak naprawdę hawajscy szamani. Nie bez kozery też nazwa, która wyraźnie mówi o dwóch punktach. To właśnie te punkty, które chwytamy w przestrzeni, skupiamy na nich uwagę, wizualizujemy połączenie i puszczamy. Dwupunkt poszerza świadomość i kreuje rzeczywistość poprzez pole serca /miłość/.

Pozostawanie w permanentnej miłości /w polu serca/ powoduje zaskakujące pozytywem zmiany. Wszechświat dostosowuje się i odzwierciedla nasze uczucia, zachowanie, stan. A, że są to uczucia pozytywne, to wszystko co powstaje z tych uczuć jest nadzwyczaj pozytywne i spektakularne. Nasze myśli generują wysokie częstotliwości, przez co powodują wzrost wibracji wokół. Te zaś tworzą sprzyjające warunki, materializują nasze pragnienia i tym samym upragniony cel.

Dwupunkt – Podsumowanie:

Okazuje się jednak, że nie tylko mózg bierze udział w naszym jestestwie. Bierze w nim również udział serce. Ostatnimi czasy naukowcy stwierdzili /udowodnili/, że serce jest wbrew obiegowym opiniom bardzo zaawansowanym organem, który okazuje się potrafi samoistnie myśleć. Te myśli zaś są doskonale rozumiane przez otaczający świat. Tym samym powstające w naszym sercu myśli, stają się wysokimi częstotliwościami, a wzmocnione wzrastającym rezonansem Ziemii, zmieniają naszą rzeczywistość na przyjazną.

Okazuje się także, że pole elektryczne jakie generuje nasze serce, jest sześćdziesiąt razy większe niż pole elektryczne fal mózgowych i 5000 razy mocniejsze niż pole magnetyczne mózgu. Samo to odkrycie jest zaskakujące i wiele mówiące. Oznacza to ni mniej ni więcej, że nasze serce jest potężniejsze od mózgu i myśli rozumu. Dwupunktem zatem możemy zmieniać wzorce, nawyki i zasady – naszą rzeczywistość. Odczuwanie sercem pozwala osiągać nasze cele, uzdrawiać, naprawiać, budować rzeczywistość pod nasze dyktando.

PS. Dwupunkt jest jedną z najprostszych, obok ho’oponopono metod kwantowych, która uzdrawia nasze życie i przemienia je w bajkę. – August Witti

_________
#Dwupunkt

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Translate »
idź do góry