Najtrudniej poznać samego siebie

dywagacja kreacja

Dywagacja kreacja

w oświecenie/kwantowo/prawdziwie

Fizyka kwantowa dowodzi, że nic nie istnieje bez obserwatora. Obserwator zaś ma wpływ na wynik zdarzenia, ale nie na przebieg. Kot Schrodingera może być jednocześnie martwy i żywy. Dopóki obserwator nie zajrzy do pudełka, dopóty nie wie w jakim stanie jest kot. Co nam ta informacja daje, jaki komunikat ze sobą niesie? Otóż możemy kreować wynik zdarzenia, nie przebieg, zatem wszelkie konfabulacje, wymysły i spekulacje na temat tego “jak ma się zdarzyć” są zbędne, bo i tak nie mają żadnego wpływu. Oto …

dywagacja kreacja.

dywagacja kreacjaDo kreowania swojego świata potrzebna jest nam wiara i konsekwencja. Bez wiary w samo zdarzenie i swoją moc, bądź siebie jako kreatora, nic zrobić nie możemy. Wiara w tym wypadku jest podstawą. Niesie 100% przekonanie i zero wątpliwości. Konsekwencja zaś to rodzaj ceremonii, gdzie połączone zostają trzy płaszczyzny: mentalna, rozumowa i fizyczna. Wszystko co robimy to skupiamy swoją uwagę, poprzez wiarę i przekonanie, rozumowe wyobrażenie i zaakceptowanie i fizyczne działanie. Formy są dowolne, ważny jest fakt, że należy w każdej z tych płaszczyzn coś zdziałać.

Wiara to poniekąd usankcjonowanie marzenia /celu/. W związku z tym, że mamy wpływ tylko na wynik, a nie na przebieg, rezygnujemy z jakichkolwiek prób kreowania jak ma się to czego pragniemy odbyć. Nie dosyć tego, że ta spekulacja jest zbędna, to na dodatek może pokrzyżować nasze plany. To przez nią blokujemy inne możliwe rozwiązania i  możemy znacznie wydłużyć drogę nadchodzącego zdarzenia, a co za tym idzie i dualny czas. Nijak to nie leży w naszym interesie i w pozytywnym wpływie na realizacje. Trzeba po prostu przestać o tym myśleć, a jak już się pomyślało, to puścić i zapomnieć.

Kreować można tylko swoje życie, gdyż przede wszystkim jesteś tylko TY, tu i teraz, a poza tym jest karma 😀 . Natomiast to swoje traktujmy z szacunkiem i miłością. Dlaczego? Bo gdy się szanujesz i kochasz bezwarunkowo, to nie ma w tobie miejsca ani na smutek, ani na żal, niedostatek, czy cierpienie. NIE MA MIEJSCA. Natomiast cała reszta idzie jak chcesz, ale, o dziwo, chcesz niewiele, albo wcale. To jest magia życia. Fakt, że wyzwolenie z okowów systemu odbywa się nie na ulicach, nie podczas pokazów siły, ale w naszych głowach, staje się faktem. W naszych głowach odbywa się bowiem wszystko co dostrzegamy. Zatem uważaj czego sobie życzysz – świadomie lub nie. Zawsze warto wiedzieć co się robi. Zatem działaj świadomie.

PS. Wiara czyni cuda.

____
#Wiara

Tags:

ostatnie z oświecenie

myśli utracone

Myśli utracone

Dziwna sprawa z tymi myślami, ale jeśli się z nimi utożsamiasz, wówczas
krótko i na temat

Krótko na temat

To ty ustalasz co jakie jest – nikt inny. Ty określasz ramy
po co nam wiara

Po co nam wiara

Temat “po co nam wiara?”, “pzym jest wiara?”, “po to jest wiara?”
Jak przestać narzekać?

Jak przestać narzekać?

Jak przestać narzekać? Bo przecież wszyscy to robimy, bezzasadnie i niejako bezmyślnie.
Translate »
idź do góry