Najtrudniej poznać samego siebie

Dzieci indygo

Dzieci indygo

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Dzieci indygo. Obecnie pojawia się ich coraz więcej na naszej Ziemi. Rodzą się zwyczajnie, natomiast rozpoznać je można po tym, że nie przyjmują pokarmu innego niż naturalny /obecnie ekologiczny/, chociaż każdy taki być powinien. Kochają i uwielbiają zwierzęta i naturę. Wykazują się ogromną empatią. Nie są skłonne do przystosowywania się do systemu. Negują wymysły systemu, zauważając w nich nieścisłości i kłamstwo. Są zdolne, inteligentne i intuicyjnie poruszają się we współczesnym technologicznym świecie. Bardzo często określane jako nadpobudliwe, poprzez swoje prawdziwe spojrzenie na świat.

Dzieci indygo

Dzieci indygo

Od wczesnego dzieciństwa charakteryzują się specyficznymi zdolnościami paranormalnymi, a kolor indygo jest barwą ich aury. Cechują się niezwykłymi cechami fizycznymi, a w szczególności psychicznymi. Mają „alergię” na wszelkie toksyny, ale posiadają ulepszony systemy immunologiczny. Często są określane jako geniusze, niezwykle utalentowane i inteligentne. Oczywiście posiadają też zdolności paranormalne, chociaż te akurat często trudno ocenić.

Dzieci Indygo wg Doreen Virtue posiadają niezwykłe cechy. Przychodzą na ten świat z poczuciem królewskiej godności, doniosłości i powagi. Zasługują, aby tutaj na Ziemi być. Mają poczucie własnej wartości i często potrafią określić kim są. Mają problemy z uznaniem władzy i określonych zasad. Bardzo często są racjonalizatorami, gdyż z łatwością dostrzegają lepsze sposoby zrobienia czegoś lub usprawnienia. Są zamknięte, asertywne, odizolowane, nie podlegają poczuciu winy, ale nie są nieśmiałe i wstydliwe. Dla nich po prostu wszystko jest proste i oczywiste.

Posiadają doskonałą intuicję, silną empatię i zdolności telepatyczne. Wiedzą, kiedy są oszukiwane i kiedy oszukiwani są inni ludzie. Gwałtownie reagują na cudzą krzywdę. Mają poczucie jedności z innymi, zwłaszcza słabszymi, dlatego są empatyczne i uczuciowe. Nie posiadają syndromu niewolnika, przez co nie znajdują miejsca w dzisiejszym społeczeństwie. Są pozbawione agresji, chęci panowania, rządzenia, natomiast jako doradcy spełniają się wyśmienicie.

Dzieci indygo – Podsumowanie:

Dzieci Indygo mają swoje zadanie do wykonania na tej planecie. Obecnie jesteśmy w czasie przemian nas wszystkich, a dzieci Indygo najprawdopodobniej zajmą tutaj odpowiednie im miejsce. Będą zmieniały nasz świat i określały nowe wartości jedności, miłości, braterstwa i integracji, bez ego, wojen, konfliktów, poddaństwa i przemocy. One już mają to do czego my starsi dopiero dochodzimy. Im zmiany nie potrzebne, ale też dlatego mają czas na rozwój, ćwiczenie zdolności i wszelkie wytłumaczenie nam tego, co się z nami dzieje.

PS. Dzieci Indygo określane są dziećmi światła, bo bije od nich łuna dobroci, miłości i zrozumienia. – August Witti

__________
#DzieciIndygo

najnowsze z kwantowo

Zmiana rzeczywistości

Zmiana rzeczywistości. Każdy kreuje własne życie. Wielu robi to już świadomie, ale

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Translate »
idź do góry