Najtrudniej poznać samego siebie

dzieci indygo

Dzieci indygo

w oświecenie/kwantowo/prawdziwie

Obecnie pojawia się ich coraz więcej na naszej Ziemi. Rodzą się zwyczajnie, natomiast rozpoznać je można po tym, że nie przyjmują pokarmu innego niż naturalny /obecnie ekologiczny/, chociaż każdy taki być powinien. Kochają i uwielbiają zwierzęta i naturę. Wykazują się ogromną empatią. Nie są skłonne do przystosowywania się do systemu. Negują wymysły systemu, zauważając w nich nieścisłości i kłamstwo. Są zdolne, inteligentne i intuicyjnie poruszają się we współczesnym technologicznym świecie. Bardzo często określane jako nadpobudliwe, poprzez swoje prawdziwe spojrzenie na świat. Określane są mianem …

dzieci indygo.

dzieci indygoDzieci Indygo od wczesnego dzieciństwa charakteryzują się specyficznymi zdolnościami paranormalnymi, a kolor indygo jest barwą ich aury. Cechują się niezwykłymi cechami fizycznymi, a w szczególności psychicznymi. Mają “alergię” na wszelkie toksyny, ale posiadają ulepszony systemy immunologiczny. Często są określane jako geniusze, niezwykle utalentowane i inteligentne. Oczywiście posiadają też zdolności paranormalne, chociaż te akurat często trudno ocenić.

Dzieci Indygo wg Doreen Virtue posiadają niezwykłe cechy. Przychodzą na ten świat z poczuciem królewskiej godności, doniosłości i powagi. Zasługują, aby tutaj na Ziemi być. Mają poczucie własnej wartości i często potrafią określić kim są. Mają problemy z uznaniem władzy i określonych zasad. Bardzo często są racjonalizatorami, gdyż z łatwością dostrzegają lepsze sposoby zrobienia czegoś lub usprawnienia. Są zamknięte, asertywne, odizolowane, nie podlegają poczuciu winy, ale nie są nieśmiałe i wstydliwe. Dla nich po prostu wszystko jest proste i oczywiste.

Posiadają doskonałą intuicję, silną empatię i zdolności telepatyczne. Wiedzą, kiedy są oszukiwane i kiedy oszukiwani są inni ludzie. Gwałtownie reagują na cudzą krzywdę. Mają poczucie jedności z innymi, zwłaszcza słabszymi, dlatego są empatyczne i uczuciowe. Nie posiadają syndromu niewolnika, przez co nie znajdują miejsca w dzisiejszym społeczeństwie. Są pozbawione agresji, chęci panowania, rządzenia, natomiast jako doradcy spełniają się wyśmienicie.

Dzieci Indygo mają swoje zadanie do wykonania na tej planecie. Obecnie jesteśmy w czasie przemian nas wszystkich, a dzieci Indygo najprawdopodobniej zajmą tutaj odpowiednie im miejsce. Będą zmieniały nasz świat i określały nowe wartości jedności, miłości, braterstwa i integracji, bez ego, wojen, konfliktów, poddaństwa i przemocy. One już mają to do czego my starsi dopiero dochodzimy. Im zmiany nie potrzebne, ale też dlatego mają czas na rozwój, ćwiczenie zdolności i wszelkie wytłumaczenie nam tego, co się z nami dzieje.

PS. Dzieci Indygo określane są dziećmi światła, bo bije od nich łuna dobroci, miłości i zrozumienia.

__________
#DzieciIndygo

najnowsze z oświecenie

Prawa boskie

Prawa boskie

Prawa boskie, to prawa rządzące naszym wszechświatem. To podstawa duchowości. Bez tych
10 krótkich pytań

10 krótkich pytań

10 krótkich pytań – Zadam ci kilka krótkich pytań. OK? Otóż, aby
12 cech pasji

12 cech pasji

12 cech pasji. Pasja nie wiedzieć czemu kojarzy się z pracą. Pasja
Translate »
idź do góry