Dzieci są bardziej odporne

Dzieci są bardziej odporne

w świadomie/zdrowotnie

Dzieci są bardziej odporne? Hm, temat na topie, to i ja śpieszę z przemyśleniami. Nadal uważam, że nie ma się czego bać, bo to grypa, która trzeba wyleżeć. Docieram do kolejnych informacji, które i potwierdzają moje przypuszczenia i sporo wyjaśniają. Dlaczego dzieci zarażają się koronawirusem w mniejszym stopniu i mają łagodniejsze objawy?

Dzieci są bardziej odporne

Dzieci są bardziej odporne – Obserwacja:

Dzieci są w równym stopniu narażone na nowego koronawirusa /grypa/, ale wynik nie jest tak śmiertelny jak u dorosłych. Ta panika medialna, to kłamstwo, które właśnie zbiera żniwo, to jest bezpośrednia przyczyna zgonów na koronawirusa. Nie sam wirus. Świat ogarnia niczym nieuzasadniony strach, a strach leży u podwalin wszystkich naszych konfliktów wewnętrznych. A nimi właśnie zasilamy swoje choroby, a także w głębokim nasileniu strachu – śmierć. Zawsze będę twierdził, że system steruje tylko strachem i na strachu się opiera. A system tworzymy my, ja, wszyscy w niego wierzący i w nim żyjący.

Lekarze domniemują, że “może to wynikać z różnic w odpowiedziach immunologicznych dzieci w porównaniu z dorosłymi”. Dalej, że “jedną z hipotez jest to, że wrodzona odpowiedź immunologiczna, czyli wczesna odpowiedź skierowana zasadniczo do grup patogenów, wydaje się być bardziej aktywna u dzieci”. 

Dzieci są bardziej odporne – Rozważania:

W poprzednich wybuchach koronawirusa: SARS i MERS było podobnie i żadne dziecko nie zmarło podczas wybuchu. Zgony miały miejsce w grupie wiekowej 45 lat i starszych. Ciekawe. Naukowcy dalej snują jednak hipotezy i domniemają, że podczas gdy dzieci i dorośli są w równym stopniu narażeni na koronawirusa. Dzieci mają zdrowsze i silniejsze układy oddechowe niż ich starsze odpowiedniki, które miały lata narażenia na dym i zanieczyszczenie, które mogły osłabić ich układ oddechowy.

Dzieci są bardziej odporne – Podsumowanie:

Tutaj zawsze się zastanawiam kiedy rządy państw zagnane zostaną do sądu poprzez pozew zbiorowy, bo przez ludzi zaprogramowanych na chorobę, np. okropnymi zdjęciami na ich paczkach. Do niedawna przekaz podprogowy i programowanie były zakazane, albo stosowane eksperymentalnie. A teraz co, szybka sterowana depopulacja? Zadziwiające. Kończąc temat, dzieci nie maja tyle wątpliwości i rozterek, przez co mniej się boją rzeczywistości. Raczej wierzą w bajki, a nie wirusy. Zatem mają wyjebane na wirusy i lepiej ich nie uświadamiać.

PS. Strach tnie głębiej niż miecze. – George R.R. Martin – Gra o tron