Najtrudniej poznać samego siebie

dziecięctwo a dorosłość

Dziecięctwo a dorosłość

w zdrowotnie/kwantowo/prawdziwie

Skoro pamięć całego świata zawarta jest w naszych komórkach, skoro wszystko co się nam się przydarza w życiu zachowujemy jako wspomnienia komórkowe zapisywane w naszym DNA, to jakże ważny jest dla nas okres dziecięctwa, gdy jeszcze nie rozumiemy wielu spraw, ale strach i dyskomfort czujemy bardzo wyraźnie. Przeanalizujmy więc to co mówi medycyna informacyjna i porównajmy …

dziecięctwo a dorosłość.

dziecięctwo a dorosłośćBardzo silny odcisk pozostawiają po sobie wspomnienia dziecięce do szóstego roku życia. Wówczas dziecko przyswaja bezwzględnie wszystko do swojej podświadomości. Nie ma w tym okresie analiz, przemyśleń, nie ma opinii, jest natomiast przyswajanie informacji bez rozróżnienia i filtrowania samoświadomego umysłu. Można by to określić jako programowanie. Okazuje się, że wspomnienia z życia płodowego i te do szóstego roku życia mają dominujący wpływ na całe nasze życie. Wspomnienia te są osadzone głęboko w naszej podświadomości, przez co są świadomie nieosiągalne. Wszelkie traumy, przykre doświadczenia, ból czy dyskomfort psychiczny doświadczone w tym okresie generują silny ładunek emocjonalny w okresie późniejszym.

Pamięć komórkowa kryje w sobie także wspomnienia i doświadczenia naszych przodków. Jak już wspomniałem uprzednio w poprzednim felietonie, jest to obraz całego wszechświata. Wspomnienia poprzednich pokoleń mogą nieść ze sobą traumy i tym samym choroby nękające nas w tym życiu. Medycyna korporacyjna ślepa i bezrozumna nazywa je chorobami genetycznymi. Istotny jest fakt, że oprócz powyższego posiadamy w swoim zapisie komórkowym pamięć poprzednich wcieleń. Poradzić sobie z tym można tylko uświadamiając sobie ten fakt, dokładnie go zanalizować i poszukać świadomego rozwiązania. A takie rozwiązania i podpowiedzi już istnieją zarówno w totalnej biologii, jak i medycynie informacyjnej. Można posiłkować się także dwupunktem, świętymi roślinami, robiąc wycieczki do podświadomości, okresu dziecięctwa i poprzednich wcieleń, medytacją i wieloma innymi technikami. Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.

Wspomnienia komórkowe tworzą nasze przekonania. Nasze przekonania, to co składa się na naszą osobę, kreowane jest przez całe nasze życie, ale w dużej mierze także przez dziecięctwo, którego nie pamiętamy i pamięć poprzednich pokoleń i wcieleń, których świadomie pamiętać nie możemy. Dlatego tak istotny jest okres zarówno płodowy, jak i dziecięcy, bo mimo iż go nie pamiętamy, to kieruje naszym życiem. W tym aspekcie wyobraźcie sobie wszystkie te zapłodnienia in vitro, szok porodowy, szczepienia, wszystkie te traumatyczne doświadczenia, które rodzice i opiekunowie są w stanie zgotować dzieciom. Wyobraźcie sobie, że mimo iż nie pamiętacie, to tworzy was tymi, którymi jesteście. I teraz w tym aspekcie spróbujcie kogokolwiek ocenić. Wszak jakim kto jest, może nie być w ogóle jego winą.

Pamiętać należy również, że w 90% kieruje nami podświadomość, czyli wszystko to czego świadomie nie pamiętamy. A tylko 10% świadomości kieruje naszym życiem. Okazuje się zatem, że nasz los tworzy się w oparciu o zapisane wcześniej programy pamięci komórkowej, które nie koniecznie są nasze osobiste, lecz są z nami pośrednio związane. Przyczyna każdego problemu tkwi zatem w podświadomości i są nią wspomnienia komórkowe, ale każde wspomnienie komórkowe można uzdrowić, zmienić, zastąpić. Tym właśnie zajmuje się totalna biologia i rosyjska medycyna informacyjna. Zarówno jedna jak i druga wskazuje kierunek rozwoju, podpowiada poszczególne procesy i domniemane przyczyny chorób. To czy znajdziemy właściwą odpowiedź, zrozumiemy i przepracujemy, zależy tylko od nas samych.

PS. Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci.

_______
#Zdrowie

najnowsze z zdrowotnie

Życie wewnętrzne

Życie wewnętrzne

Życie wewnętrzne to życie, które szuka przejawów Boga we wszystkim. Bóg jest
Pracuj nad sobą

Pracuj nad sobą

Co oznacza zdanie “Pracuj nad sobą!”? Otóż najzdrowszymi i często spełnionymi ludźmi
Translate »
idź do góry