Dziennik WarezaRoztropność z nieroztropnością lubią chodzić w parze, podobnież mądrość z głupotą się szlaja. Dlaczegóż by to nie mogło wariactwo chodzić z normalnością?

Otóż może! Mało tego, ta cząstka nienormalności zmienia naszą rzeczywistość, jest potęgą i siłą sprawczą. Może nią być również:

Dziennik Wareza

Kiedyś istotnie był „Wariata”.

Zupełnie inaczej dla przykładu jest z głupotą. Ona nie zmienia niczego!

Dziennik Wareza to blog osobisty, pisany na zasadach pamiętnika. Głównym tematem jest rozwój osobisty, ale pojawiają się także felietony o zdrowiu, nowinki techniczne i internetowe, szczypta kociego humoru, kwantowej nostalgii i garść obserwacji. To wszystko zapisywane jest aby zapamiętać i wdrożyć w życie.

Dla ciekawych:

Warez (z przekształconego ang. software – oprogramowanie) – żargonowe określenie rozmaitego rodzaju produktów komputerowych czy licencji. Ale dokładniej określenie to dotyczy głównie płatnego zamkniętego oprogramowania i zmodyfikowanych wersji oprogramowania (shareware, adware), rozpowszechnianego nielegalnie, szczególnie po usunięciu zabezpieczeń przed kopiowaniem.

Czasem stosuje się je także do innych materiałów dystrybuowanych z naruszeniem praw autorskich, takich jak muzyka, filmy czy e-booki. Jest to także nazwa sposobu udostępniania plików innym użytkownikom poprzez dzielenie ich na małe części. Taki ci przyjaciel opensource.

Z wyrazami szacunku Witold Augustyński BITIS Dziennik Wareza … tego rzeczownika BITIS używam w roli mianownika występującego w roli podmiotu i jest to forma słownikowa. BITIS bowiem to rodzaj jadowitych węży z rodziny żmijowatych. Od lat też jest moim pseudonimem.


Rys fotograficzny:

Kilku przyjaciół, znajomych i sympatycznych ludzi oraz moje ukochane zwierzaki, bez których mój świat z pewnością byłby nudny i mało interesujący. Życzę dobrej zabawy i wzlotów wraz z czytanym blogiem, nie bierzcie go zbyt serio do siebie, bo i ja siebie samego serio nie biorę, ale skupcie się czasami, tak aby synapsy zaiskrzyły, kora mózgowa się pobudziła, a zwoje rozwinęły :D.

Dziennik WarezaDziennik Wareza Dziennik Wareza Dziennik Wareza Dziennik Wareza Dziennik Wareza Dziennik Wareza Dziennik Wareza Dziennik Wareza Dziennik Wareza Dziennik Wareza Dziennik Wareza Dziennik Wareza Dziennik Wareza Dziennik Wareza Dziennik Wareza Dziennik Wareza Dziennik Wareza Dziennik Wareza Dziennik Wareza Dziennik Wareza Dziennik Wareza Dziennik Wareza Dziennik Wareza Dziennik Wareza Dziennik Wareza

Dziennik WarezaDziennik Wareza