Najtrudniej poznać samego siebie

Dziennik Wariata transformacja 1

Dziennik Wariata transformacja

w prawdziwie/innowacyjnie/polsko

To informacja dla tych, którzy czytają Dziennik Wariata namiętnie, bo i tacy naturalnie są. Otóż jak już wiecie jestem człowiekiem aktywnym i działającym na wielu polach. Jednakże moim działaniom przyświecał i przyświeca jeden cel … szczęście i pełnia zadowolenia. Pisałem sporo o rzeczach poważnych, czasem trudnych czy smutnych i nie zamierzam z tego całkiem rezygnować, gdyż to jest nasza rzeczywistość, ale jako że w życiu cały czas się coś wydarza, tak i u mnie posuchy nie ma. Pojawiają się nowe ciekawsze tematy o których zamierzam pisać, o przygodzie z KESHE, o Future Necie, o ruchu Pokolenie 3000, wszystko co czyni człowieka innym, dobrym, empatycznym, właściwszym. Zapowiadam wszem i wobec, że następuje …

Dziennik Wariata transformacja.

Dziennik Wariata transformacjaDla wielu z was będzie to na początku niezrozumiałe, wielu to zaskoczy, ale gwarantuję że ci co wytrwają i przyłączą się do mnie będą bardzo zadowoleni, ze zmian w życiu, statusie, postrzeganiu i generalnie poprawie bytu. Wszystko jest usprawiedliwione, bo o czym ma pisać Wariat jak nie o zwariowanych rzeczach i sprawach. Nie za bardzo lubię biernie obserwować rzeczywistość, zatem ją zmieniam. Zmieniłem już sporo, ci co mnie znają, wiedzą, a niektórzy nawet zazdroszczą. Nie ma czego kochani, nie ma czego, każdy tak może. Nie proponuję wam przepisania się do innej partii, zmiany wyznania, czy nagłej zmiany poglądów. Proponuję powolne, dostosowane do każdego otworzenie oczu na rzeczywistość, otwarcie głowy i umysłu, a co za tym idzie poprawę bytu i osiągnięcie szczęścia. Wiem, wiem, brzmi jak bajka, bo to jest bajka, to ona w całej okazałości, z wszystkimi imponderabiliami, ale przez to, że opowiadana i słuchana, też znana, zatem nic co nas zaskoczy, a tylko to co się okaże być osiągalne. Chciałbym kilku z was, tych najwytrwalszych zainteresować tym sposobem myślenia, wciągnąć was w wir życia na innym poziomie, zatem czytajcie proszę. Bo jak nie, to zrobi to ktoś inny :D.

Moją historią dotychczasowego życia mógłbym obdzielić kilka osób i mieli by o czym gadać, narzekać, przeklinać. Ale po co? Można powiedzieć, że mam zatem doświadczenie. Również w nauce i wiedzy nie próżnowałem, w sumie wyszło by dwóch magistrów i kilku dobrych specjalistów w konkretnych dziedzinach, po obdzieleniu. Zatem tutaj też mam jakie takie doświadczenie. Wszystko to po to, aby uświadomić wam, że nie jakiś tam ze mnie oszołom, naciągacz, czy zbój, ale najnormalniejszy na świecie Wariat, swój chłop i do rany przyłóż. Zatem czytajcie dalej bloga i snujcie ze mną opowieść o lepszym życiu i jeszcze lepszym jutrze. Świat się zmienia na naszych oczach, czas najwyższy to dostrzec, ba, wziąć w tym udział. A zdziwienie przyniesie przyszłość i zdziwienie ilu jest ludzi, którzy chcą pomóc, wytłumaczyć, doradzić i pokierować wami, o ile wy sami chcecie tych zmian i macie ku temu zainteresowanie.

PS. Czy to bajka, czy nie bajka, myślcie sobie, jak tam chcecie. A ja przecież wam powiadam, krasnoludki są na świecie.

______
#Bajka

ostatnie z prawdziwie

rośliny czują

Czy rośliny czują?

To zasadniczo retoryczne pytanie, bo każdy kto miał do czynienia z hodowlą
eft

EFT to nie Extra Terrestrial

EFT – czyli Emotional freedom technique /Technika wolności emocjonalnej/ to alternatywne leczenie
pewność siebie

Pewność siebie

Pewność siebie Kilka wskazówek, jak podnieść niską samoocenę Każdy człowiek ma poczucie
Translate »
idź do góry