Dziennik WariataRoztropność z nieroztropnością lubią chodzić w parze, podobnież mądrość z głupotą się szlaja. Dlaczegóż by to nie mogło wariactwo chodzić z normalnością? Otóż może! Mało tego, ta cząstka nienormalności zmienia naszą rzeczywistość, jest potęgą i siłą sprawczą. Może nią być również:

“Dziennik Wariata”

Zupełnie inaczej dla przykładu jest z głupotą. Ona nie zmienia niczego!

Witold Augustyński BITIS
… tego rzeczownika BITIS używam w roli mianownika występującego w roli podmiotu i jest to forma słownikowa. BITIS bowiem to rodzaj jadowitych węży z rodziny żmijowatych. Od lat też jest moim pseudonimem.


Kilku przyjaciół, znajomych i sympatycznych ludzi oraz moje ukochane zwierzaki, bez których mój świat z pewnością byłby nudny i mało interesujący. Życzę dobrej zabawy i wzlotów wraz z czytanym blogiem, nie bierzcie go zbyt serio do siebie, bo i ja siebie samego serio nie biorę, ale skupcie się czasami, tak aby synapsy zaiskrzyły, kora mózgowa się pobudziła, a zwoje rozwinęły :D.

Dziennik WariataDziennik WariataDziennik WariataDziennik WariataDziennik WariataDziennik WariataDziennik WariataDziennik WariataDziennik WariataDziennik WariataDziennik Wariata