EFT to nie Extra Terrestrial

EFT to nie Extra Terrestrial

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

EFT to nie Extra Terrestrial. EFT – czyli Emotional freedom technique /Technika wolności emocjonalnej/ to alternatywne leczenie bólu fizycznego i stresu emocjonalnego, ale też świadome działania we własnym życiu. Przyciąganie. Zwane też opukiwaniem /tapping/ EFT lub akupresurą psychologiczną. Zakłócenie energii jest przyczyną wszystkich negatywnych emocji i bólu, a EFT rozprasza te zakłócenia i wspomaga świadome działania niczym dwupunkt.

EFT to nie Extra Terrestrial

EFT to nie Extra Terrestrial

EFT to świadoma technika, podobnie jak akupunktura. Skupia się ona na punktach energetycznych, aby przywrócić równowagę energetyczną ciała. Ze względu na świadome skupienie uwagi działa podobnież jak dwupunkt wspierając nasze działania i pragnienia. Stukanie pomaga uzyskać dostęp do energii ciała i wysyłać sygnały do ​​części mózgu, która kontroluje stres, a tym samym przepływ energii, ponieważ przywraca równowagę energetyczną ciała i ukierunkowuje naszą świadomą energię.

Aby technika spełniła zadanie, musisz zidentyfikować problem lub obawiać się czegoś konkretnego, czemu pragniemy zaradzić. Skoncentrujmy się na jednym problemie, nie na wielu. Istnieje 12 głównych meridianów, które odzwierciedlają każdą stronę ciała i odpowiadają organom wewnętrznym, ale EFT koncentruje się na dziewięciu z nich:

  • punkt karate (KC): południk jelita cienkiego
  • czubek głowy (TH): mózg
  • brew (EB): meridian pęcherza
  • bok oka (SE): południk pęcherzyka żółciowego
  • pod okiem (UE): południk żołądka
  • pod nosem (ONZ): punkt zarządzający
  • podbródek (Ch): splot słoneczny, serce
  • początek obojczyka (CB): meridian nerki
  • pod pachą (UA): południk śledziony

Zacznij od punktu karate /na boku dłoni/, jednocześnie trzy razy recytując frazę konfiguracyjną. Każdy punkt stuknij siedem razy, schodząc w dół ciała. Po kolei brew, bok oka, pod okiem, pod nosem, broda, początek obojczyka, pod pachą. Sekwencję EFT kończymy punktem na czubku głowy. Obstukując punkty, recytujemy frazę początkową, aby skupić się na obszarze problemu. Recytujemy to zdanie przy każdym stuknięciu punkt. Powtarzamy tę sekwencję dwa lub trzy razy. Zaś jaką wartość nadajemy temu stukaniu, zależy całkowicie od nas/was/ciebie/mnie.

PS. Najpierw wiara, później cuda. – August Witti

____
#EFT

Tags: