Emocje kształtują rzeczywistość

Emocje kształtują naszą rzeczywistość

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Emocje kształtują naszą rzeczywistość.

Przeprowadzone ostatnio zaawansowane badania, naukowe oczywiście, dowiodły faktu, że ludzkie emocje dosłownie kształtują otaczający nas świat i naszą rzeczywistość. I nie jest to tylko postrzeganie samego świata, ale całej otaczająca nas rzeczywistość, w takiej formie jaka ona jest. Co to dla nas może oznaczać?

Emocje kształtują rzeczywistośćEmocje kształtują naszą rzeczywistość – Spostrzeżenia

Eksperymentowano na ludzkim DNA pozyskanym od pacjenta ochotnika. Zatem to jedno ciało, acz odizolowane. Pobudzając emocje pacjenta, badano wyizolowaną próbkę. Zauważono, że negatywne emocje kurczą ludzkie DNA, a pozytywne powodują rozluźnienie, zatem “ludzkie emocje wywołują skutki sprzeczne z konwencjonalnymi prawami fizyki”. No i masz babo placek.

Na dodatek zachowanie próbki było niezmienne, mimo zmiany odległości. Za każdym razem DNA i pacjent dawca miały te same identyczne odpowiedzi reakcji w czasie. Wniosek nasuwa się jeden “komórki DNA mogą komunikować się ze sobą poza przestrzenią i czasem”.

Kolejny eksperyment dowiódł, że DNA ma wpływ na nasz świat fizyczny. Badano fotony lekkie, które to tworzą otaczający nas świat, ale umieszczono je w próżni. Zatem ich naturalna lokalizacja była całkowicie przypadkowa, jak to w próżni. W tym środowisku umieszczono ludzkie DNA. Fotony, które do tej pory latały w próżni, nie przemieszczały się już przypadkowo. Dokładnie śledziły i odwzorowywały geometrię DNA. Skwitowano to wnioskiem “Musimy zaakceptować możliwość istnienia nowego pola energii!”. No tak – świadomości!

Emocje kształtują naszą rzeczywistość – Podsumowanie

W konsekwencji wniosek był jeden – “ludzkie DNA dosłownie kształtuje zachowanie fotonów świetlnych, które tworzą otaczający nas świat!”. Zatem to “nasze emocje wpływają na nasze DNA, a nasze DNA kształtuje świat wokół nas” i dalej “to nasze emocje fizycznie zmieniają świat wokół nas” i “połączenie z naszym odizolowanym DNA nawiązuje się poza przestrzenią i czasem”. A zasadniczo wszyscy mamy to samo DNA. Czyż nie?

PS. Tworzymy naszą rzeczywistość naszymi własnymi uczuciami – świadomie lub nie.