Najtrudniej poznać samego siebie

Energia Kundalini

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Wiosną, w okresie odrodzenia i wzrostu po zimowym okresie uśpienia, warto zająć się energią Kundalini. Co prawda mamy dopiero zimę, ale znając realia i gorącość nadchodzącego okresu, warto zacząć już przygotowania. Czym zatem jest …

Energia Kundalini.

Energia KundaliniKundalini to potężna energia kosmiczna, która przebudzona powoduje oświecenie człowieka. Gdy śpi zamieszkuje kość krzyżową. Gdy się manifestuje, człowiek budzi się duchowo. Pierwsze wyzwolenie tej energii trwa od kilku tygodni do kilku miesięcy. Wówczas dojrzewamy duchowo. Pozbywamy się “ego”. Pełny rozwój kundalini to długi proces, trwający całe lata. Następuje, gdy odpuścisz wszystko, uwolnisz energię i blokady w swoich czakrach. Czym zatem jest energia Kundalini?

Energia Kundalini zwinięta u podstawy kręgosłupa, może pozostać uśpiona przez całe nasze życie, ale może też z naszą pomocą zostać przebudzona. Kundalini rozplątuje się od podstawy kręgosłupa, aż do korony głowy. Dzięki praktykom duchowym lub pod wpływem zdarzeń życiowych możemy zacząć oczyszczać czakry i dążyć do rozwoju świadomości. To proces powolny, żmudny, ale może nastąpić również nagle. Wówczas objawi się niczym eksplozja energii.

Gdy Kundalini się budzi, pojawiają się nudności, potliwość i zwiększona energia. Początek przebudzenia to dosyć często dziwnie uczucie w jelitach lub w rejonie czakry splotu słonecznego, coś w rodzaju nudności spowodowanych szybką jazdą lub poruszania się szybką windą. Im bardziej zablokowane czakry, tym proces wolniejszy. Przebudzone Kundalini sprzyja doświadczaniu wyższej świadomości, pobudzeniu zdolności psychicznych i ich manifestacji, uruchomieniu energii serca, podniesieniu wibracji i zwiększeniu kreatywności.

Energia Kundalini może zostać przebudzona dzięki ćwiczeniom oddechowym, jodze, rozwoju świadomości. Celem obudzenia Kundalini jest osiągnięcie pełnego potencjału ludzkiej świadomości. Nasze DNA i nasze komórki mają zapisaną całą wiedzę dotyczącą naszego życia, ale też życia poprzednich pokoleń naszych przodków. Poprzez wyzwolenie energii Kundalini mamy dostęp do swojej wyższej świadomości, ale też do pełnej informacji w nas przechowywanej. A to nie w kij dmuchał.

PS. Jest faktem, że nie ma nic piękniejszego, bardziej wartościowego i bardziej świadomego niż Ty sam.

____________
#EnergiaKundalini

ostatnie z kwantowo

dywagacja kreacja

Dywagacja kreacja

Fizyka kwantowa dowodzi, że nic nie istnieje bez obserwatora. Obserwator zaś ma
Wiara - co to jest

Wiara – co to jest

Wiara – co to jest? Psychologia Religia Chrześcijaństwo No NIE koniecznie!

Dlaczego to sobie robimy

Dlaczego trwamy przy swoich przywarach? Dlaczego towarzyszy nam upór i opór? Dlaczego
Translate »
idź do góry